Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chrudim
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem měl možnost být pouze jednou a to, když můj praktický lekař měl dovolenou a pan Moravec jej zastupoval. Jednou a nikdy více!! Naprosto skandální přístup, velice VULGÁRNÍ, protivný a podrážděný. Byl jsem naprosto zděšen. O to víc, když zde vidím kladné komentáře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Velice ochotný, snad každému vyhoví při jeho potížích. Navíc je to také bezva kamarád, kterého znám již mnoho let. Kdyby tak byli i ostatní lékaři. Připojuji se k názorům těch ostatních.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Moravec je prakticky naším rodinným lékařem od jeho nástupu do bývalé Transporty Chrudim.A to je už velmi dlouho..Za celou tu dobu ho můžeme ocenit jako výborného doktora i člověka.


Odborník, výborný praktik, příjemná sestra.
Doporučuji všem.


Jsem velmi spokojen, pečlivý lékař, který v případě pochybností neváhá a pošle vás na vyšetření ke specialistovi, příjemná sestřička, lidský přístup. Abych jen nechválil, vadí mi časté a zdaleka ne kvalitní zástupy lékaři důchodci v době, kdy si jezdí pan doktor Moravec přivydělat do ciziny. Pokud vám takový "zástup" řekne "...musíte mluvit hlasitěji, já špatně slyším..", musíte jen doufat, že při vyšetření alespoň dobře vidí.


Vynikající odborník s příkladným přístupem k pacientům a ochotou. Již dnes jsem jeho pacientem přes dvě desítky let a v posledních letech za ním po přestěhování cestuji skoro 50 km. Doposud u předcházejícího PL, ani při pokusu o získání PL v místě bydliště jsem ani zdaleka nebyl spokojen, jako jsem s p. doktorem Moravcem a jeho vstřícnou a milou sestrou.


Vzhledem k tomu, že jsem o výměně praktického lekaře nikdy neuvažoval a to ho navštěvuji od jeho nástupu do této ordinace(ještě v době bývalého režimu). Myslím, že ho nemohu hodnotit jinak, než - velmi dobrý a mohu ho všem jenom doporučit.


Ověřeny pacient

Mám jej jako praktického lékaře i když k němu dojíždím 20 km. Víc netřeba dodávat.


P

Nemohu jinak než chválit, pan doktor je bezesporu výborný lékař s lidským přístupem, každému jej mohu doporučit.


O

nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkala


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti