Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - oční
třída Míru 64, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Velmi dobrý lékař,vždy ochotný a milý na pacienta.Chodím k němu už od dětství a jsem spokojená :)

L
Ověřený profil

Ja jsem spokojená.L.N.

Nedokáže změřit počet dioptrií natož aby určit správnou diagnozu, kterou jsem se dozvěděla až u jiného oftalmologa, který mě poslal na řadu vyšetření a můj neduh konečně začal léčit a hlavně mi vysvětlil příčiny. Mudr Anton mi a celé naší rodině předepisovat na různé příznaky stále jedny a tytéž kapky. Tohoto lékaře přílis nedoporučuji.


Kristepane, to tady pise ty negativni komenty stale ten stejny clovek, ne? Byla jsem u nej dneska, zadny tri mesice se nekonaly, vzali me hned, bez jakehokoli objednani. Pan doktor mi zmeril oci, vse vysvetlil i co se tyce cocek a byl moc mily a vstricny. A ze by zval pak casto na kontroly kvuli 30Kc? :D Sorry, fakt ne. Mam se stavit za rok za dva na kontrolu. Nevim, co je za problem.


J

nepozná ani počet dioptrií. Klidně mi předespal brýle s jiným počtem dioptrií než mi následně naměřili na specializované oční klinice.


B
Ověřený profil

My jsme s ním spokojeni.


Při zeleném zákalu mi přidával další a další kapky, a předepsal mi i kapky které se při zákalu nesmí brát. Při výběru v lékárně mě na to upozornili. Už k němu nechodím.


P

Já i žena jsme s tímto lékařem velmi spokojení. Působí na nás velmi profesionálně.


I
Ověřený profil

velmi dobrý oční lékař.


K

Hodnocení pana doktora mě docela překvapilo. Chodíme k němu celá rodina a nikdo si na něj ještě nestěžoval, naopak. S čím je skutečně problém, to je objednání. Méně jak dva měsíce to prostě netrvá. K panu doktorovi je složité dostat se přes sestru, nicméně máte-li skutečně akutní problém, snaží se to nějak vyřešit. Počkáte si, ale vezme vás, mám s tím zkušenost.Nikdy u mě pan doktor nic nezanedbal a co především, dá se s ním normálně mluvit. Je velice milý a příjemný, vše vám vysvětlí, je opravdu ochotný. Je to jeden z mála doktorů,u nichž se neprojeví momentální nálada na chování k pacientovi, a proto ho považuji za profesionála, na kterého se lze spolehnout.


Došlo k chybě, zkuste to znovu