Partyzánská 106, Nová Paka
Sam. ordinace PL pro dospělé

Nejlepší doktorka co znám !!!!!!!!!! pečlivá,starostlivá,nikdy se mi nestalo že by byla nepříjemná,kam se hrabou doktoři tady z okolí.Jen kdyby tu ještě chtěla být co nejdýl,její odchod z ordinace bude naprosto nikým nenahraditelný !!!

Nejlepší doktorka široko daleko vysoko. Moc jí děkuji.

Paní doktorka je nejlepší v Nové Pace.

Velmi pečlivá, v případě problémů neváhá pacienta odeslat k odborníkovi. Ochotná vždy pomoci. Bohužel má mnoho pacientů a tak nemůže přijímat další.

Velice dobré lékařka.

Paní doktorka Škeříková je výborná praktická lékařka,mohu vřele doporučit.Ale bohužel už nepřibírá pacienty :-).

Mám obrovské štěstí-jsem pacientkou paní doktorky Škeříkové.O tom,že je vynikající lékařka,že je velmi starostlivá,obětavá,ochotná,sympatická a velmi dobrý diagnostik, o tom dokazuje její hodnocení.Paní doktorka nedělá rozdíly,věnuje se stejnou měrou jak mladému člověku,tak i stařečkům.A to je její poslání, které vykonává s láskou, každému pomoci.
Vážená paní doktorko,moc si Vás vážíme a prosíme - pracujte pro nás co nejdéle!Potřebujeme Vás!

Děkujeme,děkujeme,děkujeme,děkujeme. Jste prostě NEJ - NEJ - NEJlepší !!
Lepšího diagnostika neznáme a o skvělém přístupu k pacientům ani nemluvě.
Pečujte o nás ještě hodně dlouho. PROSÍME.

Spolehlivá,důsledná.

mohu se jen připojit :-)) je to nejlepší paní doktorka jakou jsem kdy poznala , dokáže opravdu vždy pomoci :-)