Na dláždění 90, Poděbrady
Soukromá ordinace dětské lékařky

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem naprosto spokojena. Vzdy dceru peclive vysetri,poradi a je hlavne na deti mila. Sestricka je skvela a prijemna. Ani jednu z nich nikdo nikdy neotravuje!

Před mnoha lety (13 let zpátky) jsem byla pacientkou paní doktorky. Trpěla jsem silně na angíny a to i 13x ročně. Jediný lék, který znala byl Penicilin, to že mi již absolutně nezabíral - nebrala v potaz. Takže jsem vždy týden byla na penicilinu, pak automaticky uznána zdravou a za týden znovu. Vše dopadlo tak, že jsem byla převezena záchrankou převezena akutně do nemocnice s podezřením na mononukleózu a hrozila mi otrava krve (2 dny před tím mě paní doktorka tradičně prohlásila za naprosto zdravou). Po 2 měsících léčby jsem byla z nemocnice propuštěna, do dnes mi penicilin nezabírá a skončila jsem s vyoperovanými mandlemi plnými hnisu. Děkuji Bohu, že jsem tuto léčbu "paní doktorky" přežila. Své dítě bych k ní neposlala, ani kdyby mi za to platili. O "příjemné sestře v ordinaci" se ani nebudu zmiňovat...

Bohužel, nemohu souhlasit. Paní doktorka Preislerová měla zástup za mou doktorku a při prohlídce mého dítěte mi předepsala Mucosolvan, ačkoliv malý měl teploty a jeho stav se nelepšil ani po předešlých ATB. Naštěstí druhý den byla přítomna má doktorka, která malému předepsala ATB na základě měření CRP, což se pí Preislerová ani neobtěžovala. Jo a má pěkně nepříjemnou sestru. Podle mě by její přístup balíček kafe nebo bomboška spravili, ale - kdepak bychom pak byli, že?!

doporučuji nejlepší lékařka na světě

Pani doktorka je velmi pecliva, sympaticka, nenecha nic nahode, k detem se chova pekne a vstricne ona i sestricka. Nemela jsem s ni osobni problem. Nakonec jsme ale presli k jinemu lekari, protoze nejsem zastancem naduzivani antibiotik a myslim si, ze by se mely davat, az kdyz nemoc opravdu vypukne. Takze jsem vyhledala lekare, ktery antibiotiky opravdu "setri" a preferuje spise homeopatickou lecbu. Jinak ji ale mohu doporucit! Rozhodne nic nezanedba, je ochotna zajet i k detem domu.

Mou 18ti letou dceru odbyla nelékařským přístupem, zdravotní sestra neochotná a nepříjemná žena.

Pečliva a sympaticka pani doktorka .Jsem s ni moc spokojena .Doporučuji

velmi mi pomohla, když se mi narodil synek. jsem s ní moc spokojená

nejlepší

Pečlivá paní doktorka, na děti je příjemná.