Adresa

Soukromá ordinace dětské lékařky
Na dláždění 90, Poděbrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jsem naprosto spokojena. Vzdy dceru peclive vysetri,poradi a je hlavne na deti mila. Sestricka je skvela a prijemna. Ani jednu z nich nikdo nikdy neotravuje!

I
Ověřený profil

Před mnoha lety (13 let zpátky) jsem byla pacientkou paní doktorky. Trpěla jsem silně na angíny a to i 13x ročně. Jediný lék, který znala byl Penicilin, to že mi již absolutně nezabíral - nebrala v potaz. Takže jsem vždy týden byla na penicilinu, pak automaticky uznána zdravou a za týden znovu. Vše dopadlo tak, že jsem byla převezena záchrankou převezena akutně do nemocnice s podezřením na mononukleózu a hrozila mi otrava krve (2 dny před tím mě paní doktorka tradičně prohlásila za naprosto zdravou). Po 2 měsících léčby jsem byla z nemocnice propuštěna, do dnes mi penicilin nezabírá a skončila jsem s vyoperovanými mandlemi plnými hnisu. Děkuji Bohu, že jsem tuto léčbu "paní doktorky" přežila. Své dítě bych k ní neposlala, ani kdyby mi za to platili. O "příjemné sestře v ordinaci" se ani nebudu zmiňovat...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Bohužel, nemohu souhlasit. Paní doktorka Preislerová měla zástup za mou doktorku a při prohlídce mého dítěte mi předepsala Mucosolvan, ačkoliv malý měl teploty a jeho stav se nelepšil ani po předešlých ATB. Naštěstí druhý den byla přítomna má doktorka, která malému předepsala ATB na základě měření CRP, což se pí Preislerová ani neobtěžovala. Jo a má pěkně nepříjemnou sestru. Podle mě by její přístup balíček kafe nebo bomboška spravili, ale - kdepak bychom pak byli, že?!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


doporučuji nejlepší lékařka na světě


Pani doktorka je velmi pecliva, sympaticka, nenecha nic nahode, k detem se chova pekne a vstricne ona i sestricka. Nemela jsem s ni osobni problem. Nakonec jsme ale presli k jinemu lekari, protoze nejsem zastancem naduzivani antibiotik a myslim si, ze by se mely davat, az kdyz nemoc opravdu vypukne. Takze jsem vyhledala lekare, ktery antibiotiky opravdu "setri" a preferuje spise homeopatickou lecbu. Jinak ji ale mohu doporucit! Rozhodne nic nezanedba, je ochotna zajet i k detem domu.


Ověřený profil

Mou 18ti letou dceru odbyla nelékařským přístupem, zdravotní sestra neochotná a nepříjemná žena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Pečliva a sympaticka pani doktorka .Jsem s ni moc spokojena .Doporučuji


N

velmi mi pomohla, když se mi narodil synek. jsem s ní moc spokojená


P

nejlepší
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Pečlivá paní doktorka, na děti je příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu