Praktický lékař pro dospělé
Čs. armády 1556, Česká Lípa

Přistěhovali jsme se do Lípy z Děčína a Mníšku pod Brdy a nikdo si nás nechtěl vzít, neboť mají plno, ale paní doktorka Nováková nás vzala. Je to doktorka s profesionálním a lidským přístupem. Jsme u ní krátce, ale jsme nad míru spokojeni. Vždy zatím bylo vyhověno. Kéž by bylo takovýchto lékařů více.Jsme za ni rádi, pacienti D a M

Na paní doktorku Novákovou si stěžovat nemůžu.Nikdy jsem neměla žádný problém.Co se týče čekání v čekárně-kde je to lepší?Sestřička je milá,příjemná a na dceru paní Novákové si taky stěžovat nemůžu.Určitě má p.Nováková nějaké mouchy, ale který doktor je nemá.Vždycky se najde něco co se někomu nebude líbt.

Bohužel i já se musím přidat k záporným hodnocením paní doktorky Anny Novákové..Nedovršila jsem ještě třiceti let veku,takže dle paní doktorky mi "nic" není,krevní vyšetření jsou zbytečná,za to nejsou body..takže mé onemocnění začal léčit lékař,který má skutečný zajem pomoci pacientovi,a podotýkám,že na objevení nemoci,kterou mám již bohužel doživotně,stačily krevní testy..U paní doktorky je hlavní prioritou to,co ji finančně obohatí,takže dealeři mají dveře otevřené,ruzné zájezdy a sympozia..známí chodí zadem..ale to není jediná,je to i u jiných praktických lékařu..Proto si vážím skutečných doktoru,kteří chtějí opravdu léčit,mají zajem o pacienta,a chtějí mu pomoci.Myslím pacienty,kteří tu pomoc potřebují.Na paní doktorku by platily jen přísné sankce,aby si uvědomila,co obnáší práce praktické lékařky.Doufám,že v tomto duchu nezaučuje svoji dceru,ktera má vedle ordinaci.. Podotýkám,že to je moje špatná zkušenost,určitě k některým lidem má třeba lepší přístup...já bohužel dávám "nejhorší".

Dobrý den, paní doktorka je dle mého pohledu nezodpovědná a jak už tady někdo psal léčí za něco a to není správné! Neprofesialní přístup na vše má dva druhy léku, neochotná, sklamala!

Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti.Chodí k ní i moje maminka.vše pořádku.Je sice fakt,že kolikrát člověk sedí v čekárně opravdu dýl než by čekal a potřeboval,ale zase na druhou stranu je potřeba brát v potaz to,že pacientů je hodně a někomu se hold paní doktorka musí věnovat více.Jestli se s někým vybavuje déle když se ho ptá jestli je vše v pořádku,atd,tak hold se musí v čekárně pak u sestřičky počkat.A pokud jí do ordinace někdo zavolá a ona telefonuje déle i to se musí překousnout.Dělají to tak skoro všichni doktoři,jenže jen u některých to lidé vidí nebo slyší,že.
J8 měla od paní doktorky jednou léky a nastydlé ledviny a když sem přišla že mám kv§ůli nim pupínky po těle,hned mi dala jiné.takže je to v podstatě o přístupu pacientů k doktorům a doktorů k pacientům.

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojena. V čekárně se dlouho čeká, protože paní doktorka si v pracovní době vyřizuje soukromé telefonáty a další věci, co do práce nepatří!!
Od počítače se ani nezvedne, píše stále ta samá antibiotika a to úplně na všechno.
Moje mamka k ní také chodí, je dlouhodobě nemocná a zažívá to, co tu popisují ostatní-je k ní přistupováno jako k obtěžovateli, hypochondrovi a také dostala léky na nervy, které nepotřebuje!!! Specialisté žádají vyšetření+odběry, ale paní doktorka to považuje za zbytečné.
Předoperační vyšetření je pro ní též ztráta času, dává podepsat jen papír, kde se píše, že ste vše podstoupili a vše je ok.
Mnohokrát se mi také stalo, že nebyla přítomna...
Nyní jsme ve fázi, kdy hledáme nového lékaře a doufám, že konečně najdeme takového, který se bude plně věnovat své profesi!!
K ordinaci patří i sestra, která též moc ochoty a laskavosti nepobrala...

Jsem dlouholetý pacient paní doktorky tím myslím
že k ní chodím s krátkou přestávkou víc jak 20let
proto si myslím že mohu paní doktorku kvalifikovaně
hodnotit.Předesílám že si s paní doktorkou netykám
ani se nepřátelíme jde o dlouholetý vztah pacient
lékař.V současné době jsem po těžké operaci a mám
další chronické potíže.Přístup paní doktorky je
lidský a zaroveň vysoce profesionální.Jinak samozřejmě
každý má své slabé stránky ale přístup paní doktorky
k pacientům vyvažuje její mínusy.

K paní doktorce už bych nikdy nešla. Dokavad jsem neměla velké problémy a chodila k ní jen na běžné kontroly, tak to bylo v pořádku, jak tady někdo z vás již psal - na psaní receptů je bezvadná, napíše vám, o co si řeknete, ale problémy neřeší. Před dvouma rokama jsem začala mít velké zdravotní problémy ( které ted už naštěstí řeším s jinou obvodní lékařkou) ...k paní Novákové jsem chodila s bolestmy a ona mi nenapsala žádné vyšetření, jediné,co jsem od ní dostávala byl recept na brufen či algifen, když už jsem k ní chodila víc a víc ,,otravovat´´ , že se opravdu necítím dobře, bylo to na mě i vidět, během chvíle jsem shodila 31kg, tak mi začala psát neurol na hlavu, jak když si vymýšlím, ale že by mě poslala aspon na imunologii, na odběr krve, to ne. Člověk z ní měl pocit, že se mu vysmívá, vždy mě odvětila s tím, že to jí taky bolí. Nejvíc mě štvala neprofesionalita...během mé návštěvy v ordinaci si vyřídila dva osobní hovory anebo za ní přišla dcera či jiná doktorka z vedlejší ordinace, naposledy mě nechala sedět v ordinaci a vedle si zkoušela kalhoty, co jí donesla nějaká paní zadem, přitom má plnou čekárnu pacientů. Pak se na mě podívá a během dvou minut mě pošle ven. Dál nejsou také moc příjemné ,,braní pacientů zadem´´ ...kolikrát se mi stalo, že během mého pobytu v čekárně vzala další tři, čtyři bokem....jsem velice ráda za to, že se mě ujala nová paní doktorka, sice musí dojíždet do Boru, ale za to zdraví mi to stojí. Jinak sestřička u paní Novákové, to je něco jiného, velmi příjemná a ochotná.

je nedbalá, neodpovědná

Není člověk ten, který se zavděčí lidem všem.
Že si p. doktorka na chodbě povídá s vlastní maminkou, kterou vyprovází z ordinace, není snad takový prohřešek. Nikdo z nás neví, jak moc nemocná její maminka je.
Ordinaci navštěvuji 4x do roka, chodím si pouze pro léky a nemohu si stěžovat na chování lékařky ani sestry.