Soukromá ordinace praktického lékaře
Plachého 18, Plzeň

naprosto profesionální přístup, oproti předchozímu doktoru ví co dělá, a zajímá se o problém dokud jej nevyřeší... takových doktorů by mělo být více.

dnes jsem byla u paní doktorky se synem na ošetření v analgosedaci,výborný přístup,jak od paní doktorky tak od pana doktora Tuzara,který syna uspal.A sesřička,zlatíčko!!všem doporučuji

Velmi spokojen, rozumí tomu co dělá

Paní doktorka je výborná lékařka a stejně tak skvělý člověk. Velmi mně pomohla, chodím k ní již dlouhou řadu let. Sestřička je milá a šikovná!Doporučuji! Dragounová

MUDr. Křivancovou už navštěvuji skoro 20 let a pokaždé jsem s ní spokojená - přístupem k pacientovi, vysvětlení zdravotního problémů, zajištění dalších vyšetření u specialistů, ... Doporučuji všem, hlavně je výhoda objednání předem, takže nemusím trávit čas v přeplněné čekárně. Kéž by takových lékařů bylo více.

Super jednání, žádné čekání ...

naprostá spokojenost

Hlavně paní doktorka pozná flákače a feťáky.Nikdo jiný ji totiž tady nekritizuje.

po zkušenosti s několika praktickmi lékaři, jsem přešla před několika lety k této paní doktorce. Nejen že její péče je na opravdu dobré úrovni (eviduje pravidelné prohlídky, při potížích okamžitě vyšetření u specialistů....), ale také dobrá organizace kontrol pro pacienty - telefonickou formou. Doporučuji

S touto paní doktorkou jsem nadmíru spokojena.Doporočuji.