AK DENT, s.r.o.
Malinovského 23, Miroslav

Také se připojuji ke kladným názorům,i já paní doktorku navštěvuji již 25 let a nemůžu si vůbec stěžovat,jen jednou jsem asi na půl roku vyměnila ordinaci protože jsem se stěhovala do jiného bydliště a měla jsem blíž jinou paní doktorku,která mi tak špatně ošetřila zub,že jsme ji musely budit ve dvě v noci u ní doma,nedalo se bolestí ani usnout,zub mi sice dala do pořádku,ale hned jsem od ní utekla zpět ke své paní doktorce Klejdusové a bylo mi jedno,že za ní dojíždím dál,ale s vědomím,že už takové problémy mít nebudu a taky musím zaklepat,nemám :-).To že k paní doktorce jezdí i lidé z Rakouska,je jen její vizitka,že je opravdu výborná a my místní můžeme být jenom rádi,že ji tady máme právě my.Taky musím dodat,že ani já jsem nikdy nebyla ošetřena až po někom z Rakouska,jak jsem byla objednaná,tak jsem šla na řadu a je jasné,že pokud se někdo neobjedná,tak si musí počkat.

Velmi ochotná, milá a šikovná paní zubařka. A samozřejmě také celý její tým :)

je super

špičková profesionalita, laskavý přístup, hygienické parametry výborné, po ošetřeních bez problémů, i po invazívnějších zásazích

Paní doktorka Klejdusová je příjemná. Zdravotní péče je na vysoké úrovni.

dobra doktorka .. mohu jen doporucit

Ve svém oboru paní doktorka a její tým opravdu namá chybu a jednoznačně ji mohu jenom chválit.Měla by však zůstat u své odbornosti a nenechat se unášet do politických vystupování a intrik,které jsou pod její úroveň.A co se týče našich rakouských spolupacientů,pravda je ta, že mají vždycky přednost.

Mohu pouze doporučit! Každý ať si sám zamete u sebe doma!!!

Chci taktéž reagovat na negativní hodnocení MUDr.Anny Klejdusové. Při ošetření oceňuji klidný a citlivý přístup, kterého se mi v její ordinaci vždy dostává, a to při pravidelných kontrolách nebo akutních problémech. To, že k ní docházejí také lidé z Rakouska, může být podle mého názoru zdejším pacientům pouze ku prospěchu. Vždyť vyrovnat se v odbornosti, technice i používaných materiálech zahraničním kolegům není jistě jednoduché. A pokud je s její péčí někdo nespokojen, není nic jednoduššího, než stomatologa změnit. Otázkou zůstává, zda se takto kvalitní zubní centrum, které se kromě běžného ošetření chrupu věnuje také implantátům, v okolí vůbec najde.

Musím také reagovat na první článek plný zášti a závisti, jak typické pro malé čecháčky. Paní doktorka je podle mého názoru jedna z nejkvalifikovanějších odborníků a to, že má pacienty i z ciziny tento fakt jenom potvrzuje! Také do její ordinace dojíždím z daleka. Dle mých osobních zkušeností mohu ji i její centrum všem doporučit.