Adresa

AK DENT, s.r.o.
Malinovského 23, Miroslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Také se připojuji ke kladným názorům,i já paní doktorku navštěvuji již 25 let a nemůžu si vůbec stěžovat,jen jednou jsem asi na půl roku vyměnila ordinaci protože jsem se stěhovala do jiného bydliště a měla jsem blíž jinou paní doktorku,která mi tak špatně ošetřila zub,že jsme ji musely budit ve dvě v noci u ní doma,nedalo se bolestí ani usnout,zub mi sice dala do pořádku,ale hned jsem od ní utekla zpět ke své paní doktorce Klejdusové a bylo mi jedno,že za ní dojíždím dál,ale s vědomím,že už takové problémy mít nebudu a taky musím zaklepat,nemám :-).To že k paní doktorce jezdí i lidé z Rakouska,je jen její vizitka,že je opravdu výborná a my místní můžeme být jenom rádi,že ji tady máme právě my.Taky musím dodat,že ani já jsem nikdy nebyla ošetřena až po někom z Rakouska,jak jsem byla objednaná,tak jsem šla na řadu a je jasné,že pokud se někdo neobjedná,tak si musí počkat.

Velmi ochotná, milá a šikovná paní zubařka. A samozřejmě také celý její tým :)

je super


špičková profesionalita, laskavý přístup, hygienické parametry výborné, po ošetřeních bez problémů, i po invazívnějších zásazích


Paní doktorka Klejdusová je příjemná. Zdravotní péče je na vysoké úrovni.


T

dobra doktorka .. mohu jen doporucit


D

Ve svém oboru paní doktorka a její tým opravdu namá chybu a jednoznačně ji mohu jenom chválit.Měla by však zůstat u své odbornosti a nenechat se unášet do politických vystupování a intrik,které jsou pod její úroveň.A co se týče našich rakouských spolupacientů,pravda je ta, že mají vždycky přednost.


Mohu pouze doporučit! Každý ať si sám zamete u sebe doma!!!


Chci taktéž reagovat na negativní hodnocení MUDr.Anny Klejdusové. Při ošetření oceňuji klidný a citlivý přístup, kterého se mi v její ordinaci vždy dostává, a to při pravidelných kontrolách nebo akutních problémech. To, že k ní docházejí také lidé z Rakouska, může být podle mého názoru zdejším pacientům pouze ku prospěchu. Vždyť vyrovnat se v odbornosti, technice i používaných materiálech zahraničním kolegům není jistě jednoduché. A pokud je s její péčí někdo nespokojen, není nic jednoduššího, než stomatologa změnit. Otázkou zůstává, zda se takto kvalitní zubní centrum, které se kromě běžného ošetření chrupu věnuje také implantátům, v okolí vůbec najde.


Musím také reagovat na první článek plný zášti a závisti, jak typické pro malé čecháčky. Paní doktorka je podle mého názoru jedna z nejkvalifikovanějších odborníků a to, že má pacienty i z ciziny tento fakt jenom potvrzuje! Také do její ordinace dojíždím z daleka. Dle mých osobních zkušeností mohu ji i její centrum všem doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu