Ord. praktického lékaře pro dospělé
Dlouhá 72, Lovosice, Lovosice

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Čtvrtek ordinační hodiny má do 14:00. Já přijel ve 13:30 a už měla zamčenou čekárnu.Jelikoz jsem jsi jel pouze pro výpis dokumentace proto ta pozdní čas mé návštěvy abych jse vyhnul nemocným lidem čekající v čekárně.

Dnes jsem se na paní doktorku obrátila s dotazem ohledně testování na hladinu protilátek na Covid-19. Dotaz proběhl telefonicky a musím říci, že paní doktorka byla naprosto neprofesionální. Na dotaz mi odpověděla, že mám navštívit odběrovou místnost, kde mi provedou antigenní test, který mi řekne, jestli mám protilátky na covid. Má odpověď byla, že jsme se asi nepochopily, na antigenní testy chodím pravidelně a vím, k čemu slouží. Proto jsem upřesnila, že mi jde o test na množství protilátek v krvi a ne o antigenní test. Odpověď byla stejná s tím, že konec hovoru již nebyl, po dokončení věty mi jednoduše k mému údivu telefon položila. Jsem u paní doktorky zhruba 6 let , kdykoliv příjdete do čekárny, musíte počítat s obrovským zdržením, paní je absolutně nedochvilná. Pokud už se k ní dostanete do ordinace, tak zde musím uznat, že vás vyslechne a vyjde vám vstříc, po stránce přístupu v ordinaci nemám snad jedinou připomínku.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nikdo není dokonalý... Já osobně jsem velice spokojená.... Nejsem u paní doktorky dlouho ale už mi ted dost pomohla, po předchozích zkušenostech s jiným obvodnim lékařem který si asi myslel že si vymýšlím a odmítal mě pořádně vyšetřit mužu paní doktorce dát velkou 1 s hvězdou díky ní mám ruce v pořádku ❤️

Maximálně individuální přístup, maximální ochota, až sebeobětavá snaha vyjít vstříc. Po zkušenostech s několika praktickými lékaři v okolí pošty v LTM. Jsem naprosto nadšený

Profesionální přístup k pacientům, velmi pozitivní a hlavně lidská lékařka! Čekací doba je u mnoha doktorů zdaleka delší a výsledek jejich vyšetření nestojí za nic u paní MUDr. Jelínkové naprostá spokojenost a určitě bych neměnil!!!

Po přečtení názorů typu, paní doktorka přijímá dealery v ordinační době, je nedochvilná atd se musím smát. To si má paní doktorka dealery zvát domů, přeci léky jí nabízejí pro nás hergot, tak budte rádi, že se jim věnuje, ostatně jako všichni doktoři. Že nedodržuje prac. dobu, asi nemá pouze nás v ordinaci.. To, že dává léky? Proboha a Vám to vadí, jak si to doktorka účtuje či co? Zajímáte se o to , jak si účtuje pekař chleba? A v čekárnách se sedí všude u lékaře, všude se čeká. Já jsem s touto doktorkou spokojená a štve mě, že jsem k ní nepřešla už dávno. Zkrátka je to také o tom, jak se chováme my pacienti. Nemyslíte? Já i má rodina spokojeni.!!!

Č

Nedodržování pracovní doby, píše recepty na léky co má zdarma od dealerů, které si pak nechá proplatit přes pojiš´tovnu.Neustálé řešení soukromích záležitostí v pracovní době.

K paní doktorce chodím už 24 let,jsem spokojená.Několikrát mi pomohla i když odborníci selhali.Před lety jsem měla 4 měsíce zdravotní potíže,chodila jsem na různé vyšetření a nikdo nic nestanovil.MudrJelínková mne jen vyslechla a věděla oč se jedná a postupovalo se uplně jinak a léčba ihned zabrala.Je pravda,čekací doba v čekárně je dlouhá.Ale:kdo jsme dokonalý člověk?Až budu muset změnit lékaře,bude to problém,tato lékařka mne zná a já ji důvěřuji.Pacientka J.Reiserová

Vždy na mě měla čas, moc mi pomohla při jednání s pojišťovnou, je to moje praktická lékařka již dvacet let, mohu se na ní spolehnout i telefonicky, vždycky poradí.

Velice ochotná a zkušená