Anna Jelínková, praktický lékař Lovosice

MUDr. Anna Jelínková

Praktický lékař Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Dlouhá 72, Lovosice, Lovosice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
20 názorů

H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem se na paní doktorku obrátila s dotazem ohledně testování na hladinu protilátek na Covid-19. Dotaz proběhl telefonicky a musím říci, že paní doktorka byla naprosto neprofesionální. Na dotaz mi odpověděla, že mám navštívit odběrovou místnost, kde mi provedou antigenní test, který mi řekne, jestli mám protilátky na covid. Má odpověď byla, že jsme se asi nepochopily, na antigenní testy chodím pravidelně a vím, k čemu slouží. Proto jsem upřesnila, že mi jde o test na množství protilátek v krvi a ne o antigenní test. Odpověď byla stejná s tím, že konec hovoru již nebyl, po dokončení věty mi jednoduše k mému údivu telefon položila. Jsem u paní doktorky zhruba 6 let , kdykoliv příjdete do čekárny, musíte počítat s obrovským zdržením, paní je absolutně nedochvilná. Pokud už se k ní dostanete do ordinace, tak zde musím uznat, že vás vyslechne a vyjde vám vstříc, po stránce přístupu v ordinaci nemám snad jedinou připomínku.


K
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nikdo není dokonalý... Já osobně jsem velice spokojená.... Nejsem u paní doktorky dlouho ale už mi ted dost pomohla, po předchozích zkušenostech s jiným obvodnim lékařem který si asi myslel že si vymýšlím a odmítal mě pořádně vyšetřit mužu paní doktorce dát velkou 1 s hvězdou díky ní mám ruce v pořádku ❤️


H
Ověřeny pacient

Maximálně individuální přístup, maximální ochota, až sebeobětavá snaha vyjít vstříc. Po zkušenostech s několika praktickými lékaři v okolí pošty v LTM. Jsem naprosto nadšený


H
Ověřeny pacient

Profesionální přístup k pacientům, velmi pozitivní a hlavně lidská lékařka! Čekací doba je u mnoha doktorů zdaleka delší a výsledek jejich vyšetření nestojí za nic u paní MUDr. Jelínkové naprostá spokojenost a určitě bych neměnil!!!


T
Ověřeny pacient

Po přečtení názorů typu, paní doktorka přijímá dealery v ordinační době, je nedochvilná atd se musím smát. To si má paní doktorka dealery zvát domů, přeci léky jí nabízejí pro nás hergot, tak budte rádi, že se jim věnuje, ostatně jako všichni doktoři. Že nedodržuje prac. dobu, asi nemá pouze nás v ordinaci.. To, že dává léky? Proboha a Vám to vadí, jak si to doktorka účtuje či co? Zajímáte se o to , jak si účtuje pekař chleba? A v čekárnách se sedí všude u lékaře, všude se čeká. Já jsem s touto doktorkou spokojená a štve mě, že jsem k ní nepřešla už dávno. Zkrátka je to také o tom, jak se chováme my pacienti. Nemyslíte? Já i má rodina spokojeni.!!!


Č
Ověřeny pacient

Nedodržování pracovní doby, píše recepty na léky co má zdarma od dealerů, které si pak nechá proplatit přes pojiš´tovnu.Neustálé řešení soukromích záležitostí v pracovní době.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už 24 let,jsem spokojená.Několikrát mi pomohla i když odborníci selhali.Před lety jsem měla 4 měsíce zdravotní potíže,chodila jsem na různé vyšetření a nikdo nic nestanovil.MudrJelínková mne jen vyslechla a věděla oč se jedná a postupovalo se uplně jinak a léčba ihned zabrala.Je pravda,čekací doba v čekárně je dlouhá.Ale:kdo jsme dokonalý člověk?Až budu muset změnit lékaře,bude to problém,tato lékařka mne zná a já ji důvěřuji.Pacientka J.Reiserová


M

Vždy na mě měla čas, moc mi pomohla při jednání s pojišťovnou, je to moje praktická lékařka již dvacet let, mohu se na ní spolehnout i telefonicky, vždycky poradí.


Velice ochotná a zkušená


je možná náladová, ale ke mně byla vždy milá a pokaždé mi pomohla. Dokonce mi jednou mobilním telefonem radila, co mám dělat, když jsem ležela v posteli s otravou po velmi bujaré oslavě, kde se kromě silné kořalky konzumovalo zřejmě i zkažené jídlo:( Z mého pohledu skvělý diagnostik.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti