Poštovní 150, Rakovník
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Chodím k paní doktorce se třetím dítětem a jsem moc spokojená. Mnohokrát nám výborně pomohla, má velké zkušenosti.

Já i bratr jsme k ní chodili celé své dětství. Vždycky vše vynikající, perfektní profesionální přístup. Má velké zkušenosti!

Je to prostě lékařka, jak má být. Mnoha jiným by mohla jít příkladem. Více takových.

Paní doktorku jsem navštěvovala celé své dětství, nyní k ní chodím s dcerkou a synem. Jsem velmi spokojena. Pečlivost, důsledná práce. Navíc má velmi hodnou a příjemnou sestřičku.

O

Souhlas, u paní doktorky je vše jen chřipka nebo angína jiné nemoci asi nezná... Paralen máte doma, kapky na kašel si kupte, když už to vypadá hůř dáme penicilin a nashledanou.

Spatne diagnostikovala mononukleozu, kterou zamenila za chripku a lecila me nespravne antibiotiky. Jelikoz se mym rodicum nelibil muj nelepsici se stav, zasli se mnou na komplexni vysetreni do nemocnice, kde krevni testy prokazaly mononukleozu. Nastesti jsem se z toho casem vyhrabal, ale urcite ne diky pani doktorce. Opravdu nedoporucuji!

velmi dobra lekarka, velice mila a ochotna, dobry specialista

Perfektní lékařka.

Zatím děkuji za vaši laskavost!! Br.

děkuji zatím jsem se mohla spolehnout.BR.