Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Poštovní 150, Rakovník

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku bych nedoporučila, přestože jsem do její ordinace musela chodit skoro celé dětství. Paní doktorka je dost chladná a odtažitá a i rutinní prohlídky u ní byly celkem nepříjemné. Naštěstí jsem byla celkem zdravé dítě, takže jsem u ní příliš času netrávila. Když se u mě objevilo opakované zranění, které řešil jiný lékař s příslušnou odborností, vůbec se o můj stav nezajímala. Domnívám se, že jako doktorka by se měla o své malé pacienty lépe zajímat, aby měla přehled o jejich celkové anamnéze. Její přístup ve mě zanechal nedůvěru k lékařům, kterou se mi podařilo překonat až v dospělosti.
Jediné plus byla velice milá sestřička, na kterou do dnes ráda vzpomínám.

Chodím k paní doktorce se třetím dítětem a jsem moc spokojená. Mnohokrát nám výborně pomohla, má velké zkušenosti.

Já i bratr jsme k ní chodili celé své dětství. Vždycky vše vynikající, perfektní profesionální přístup. Má velké zkušenosti!

Je to prostě lékařka, jak má být. Mnoha jiným by mohla jít příkladem. Více takových.

Paní doktorku jsem navštěvovala celé své dětství, nyní k ní chodím s dcerkou a synem. Jsem velmi spokojena. Pečlivost, důsledná práce. Navíc má velmi hodnou a příjemnou sestřičku.

Souhlas, u paní doktorky je vše jen chřipka nebo angína jiné nemoci asi nezná... Paralen máte doma, kapky na kašel si kupte, když už to vypadá hůř dáme penicilin a nashledanou.

Spatne diagnostikovala mononukleozu, kterou zamenila za chripku a lecila me nespravne antibiotiky. Jelikoz se mym rodicum nelibil muj nelepsici se stav, zasli se mnou na komplexni vysetreni do nemocnice, kde krevni testy prokazaly mononukleozu. Nastesti jsem se z toho casem vyhrabal, ale urcite ne diky pani doktorce. Opravdu nedoporucuji!

velmi dobra lekarka, velice mila a ochotna, dobry specialista

Perfektní lékařka.

Zatím děkuji za vaši laskavost!! Br.