Ječná 31, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Air flow - pískování zubů • Od 1 000 Kč

Bělení zubů • 4 500 Kč

Kontrolní návštěva - děti • 350 Kč +7 Více

Lokální fluoridace • 150 Kč

Následná kontrola po hloubkovém čištění či vstupním oš. • Od 500 Kč

Ošetření citlivých zubních krčků / za zub • 150 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 1 200 Kč

Od 600 Kč

800 Kč

Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

NEPŘÍJÍMÁME NOVÉ KLIENTY NA DENTÁLNÍ HYGIENU. Děkuji za pochopení.

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné ošetření. Paní hygienistka je moc šikovná a sympatická , budu se těšit na další návštěvu.

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji Vám, paní Jarmilo. I já se budu těšit na Vaši další návštěvu :-)

Pani dentistka byla exemplarni priklad cloveka, ktery dela svoji praci evidentne rad a velmi dobre. Vse srozumitelne vysvetlila, byla mila a moc rada se zde budu vracet. Kez by ve zdravotnictvi pracovalo vic lidi s tak profesionalnim pristupem

Aneta Chmelová (Černá)

Dobrý den, paní Evo. Moc Vám děkuji za milé zhodnocení Vaší návštěvy, budu se těšit opět někdy na viděnou :-) Aneta Černá

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vzdy vstricny pristup, profesionalita a usmev jiz pri vstupu do dveri. S radosti prijdu zas.
Zdenek Kral

Aneta Chmelová (Černá)

A ja Vas zase rada uvidim! Dekuji za mile zhodnoceni. A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Se zákrokem, ale také s přístupem jsem byl velmi spokojen. Paní hygienistka byla velmi milá a vše o zákroku vysvětlila takže jsem věděl co mě čeká. Ordinaci musím také pochválit, byla pěkná a moderní. Těším se na další návštěvu.

Aneta Chmelová (Černá)

Moc me tesi, ze jste byl spokojen. Pro spokojenost klientu se snazim udelat maximum a je hezke videt, ze se to dari :-) A.C.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mockrát děkuji paní hygienistce Anetě Č. za absolutně bezbolestné a profesionální ošetření a skvělý lidský a laskavý přístup. Děkuji a všem, kdo chtějí krásné zoubky a příjemný zážitek, doporučuji návštěvu.

Aneta Chmelová (Černá)

Dekuji Vam, Zuzko, za mile zhodnoceni Vasi navstevy. Spousta lidi ma z osetreni obavy a i diky hodnoceni od Vas se nekterym snaze objednava s prislibem, ze to muze byt dokonce prijemne :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Takhle dlouho jsem ještě v zubařském křesle neseděla, ale při odchodu z ordinace jsem měla úsměv od ucha k uchu. Žádná bolest, nervozita ze zubařského křesla opadla už po minutě rozhovoru s paní dentistkou. Všem doporučuji. Jedním slovem úžasné!!!

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji mockrát, paní Vahalová. Jsem ráda, že pro Vás návštěva v ordinaci byla v rámci možností příjemná a budu se těšit opět někdy na viděnou :-) A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Rád bych vyjádřil poděkovaní za profesionální a zároveň lidský přístup paní Anetě Černé, DiS. Přál bych si, aby bylo více takových diplomovaných sester, resp. dentálních hygienistek a vůbec zdravotního personálu, kde přístup k zákazníkům hraje při profesionalitě a odbornosti podle mého názoru nejdůležitější roli. Píšu to především proto, že i když osobně trpím odontofobií (strach ze zubaře), byla návštěva v ordinaci paní Anety Černé skutečně příjemným zážitkem a podle mne výjimkou mezi doposud mnou poznaných odborníků přes odontologii. Ještě jednou upřimně děkuji.

Aneta Chmelová (Černá)

Pane doktore, děkuji mnohokrát za milé zhodnocení vaší návštěvy. Na přístup ke klientům kladu velký důraz, velmi si totiž uvědomuji, jak nesmírně je to důležité. Děkuji Vám, budu se těšit na další setkání. A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný zážitek, slečna Černá je profesionál, velmi milá, s klidem vše vysvětlí. I když návštěvy zubní ordinace nepatří k mým oblíbeným, tady jsem se vůbec nebála, nic mě nebolelo a příští rok půjdu ráda znova. Ten úsměv i název vaší ordinace je příznačný, úsměv je vaší vizitkou :-) Kdyby všichni zdravotníci byli takhle fajn, jéé to by se žilo. Děkuji a přeji Vám hezký adventní čas :-)

Aneta Chmelová (Černá)

Dobrý den, paní Malá. Moc si cením Vašeho hodnocení a těším se na další setkání s úsměvem od ucha k uchu :-) A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojená s péčí a celkovým přístupem a už se těším za rok zase do Anetina zubařského křesla ;-) eva peterková

Kdyby to šlo dal bych 6 místo 5, takhle spokojený jsem dlouho nebyl. Jak přístup tak odvedená práce slečny/paní Černé je úžasná. Příjdu zas, to vím na 100% :)