Terapeut Více

Číslo licence : 1164665188 1164665188

Endala s.r.o
Na příkopě 988/31, Praha 1, Praha

On-line konzultace • Od 2 500 Kč

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Na příkopě 988/31, Praha

Od 2 500 Kč

Endala s.r.o

Původně jsem neurochirurg, chirurg-onkolog nádorů hlavy a krku. Celková dosavadní klinická praxe - 11 let. V České Republice po složení aprobační zk...

Léčené nemoci

• vnitřní lékařství - interna
  • neurologie
Zobrazit více

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Písať recenziu na doktora a ešte takto pozitívnu je až neuveriteľné. Píšem ju aj so značným odstupom, ale názor som ani na chvíľu nemenil. Pán doktor je človek na správnom mieste. Už len samotný rozhovor s ním človeka nabije pozitívnou energiou. Komunikácia je príjemná a odbornosť pána doktora je úžasná. Rady, ktoré som od pána doktora dostal, boli vynikajúce a veľmi my pomohli. Ak by bolo viacero takýchto doktorov tak by určite obtiaže veľkého množstva ľudí vymizli. Ďakujem, že som Vás mohol spoznať.

lékař Andrei Elagin

Děkuji Vám moc za recenzi a přeji hodně zdraví, štěstí a pohody!

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Pan doktor Andrei je člověk na správném místě. Vše skvěle vysvětlí, zodpoví a komunikace s ním je velice příjemná a zbaví Vás veškerého strachu nebo pochyb. Dvě hodiny, které mi věnoval utekly jako voda. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem, a jsem ráda, že existují takoví skvělí lékaři. Doporučuji všemi deseti a moc děkuji.

lékař Andrei Elagin

Moc Vám děkuji. Je velké štěstí pracovat s takovymi pacienti jako Vy, to mě hodně isnspiruje a motivuje. Přeji Vám hodně zdraví:) Dr. Elagin

C
Umístění: Endala s.r.o Jiný

MUDr. Elegin je velmi prijemny lekar, ktery vse odborne vysvetli a hleda reseni. Po prvni navsteve jsem mela radu dopruceni. Na svuj problem deficit spanku. Po dodrzeni vsech instrukci jsem do 14 dnu spala a vim jak se spankem nakladat i nyni.

lékař Andrei Elagin

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Jsem moc rád, že se podařilo vyřešit Váš problém. Je to především Vaše zásluha - dodržovat doporučení není jednoduché, a je skvělé, že se Vám všechny opatření podařilo zavést. S pozdravem, dr. Elagin

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Pan doktor je velmi příjemný, vše podrobně vysvětlil a komplexně zhodnotil můj zdravotní stav, doporučil řešení. Rozhodně tohoto pana doktora mohu jen doporučit. JP

lékař Andrei Elagin

Moc Vám děkuji za Váš názor!

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Pan doktor velmi příjemný, zdravotní problém rozebrán do posledního detailu, vše jednoduše a srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji, opravdu pomůže od trápení. Hodinová konzultace s panem doktorem, dodrzení nastaveného režimu a po týdnu výsledky, ve které jsem po 3 letech intenzivní "normálně dostupné" lékařské péče ani nedoufal. Moc děkuju.

lékař Andrei Elagin

Moc děkuji za Váš názor, přeji Vám hodně zdraví!

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Velmi oceňuji osobitý přístup pana doktora. Jasně a srozumitelně mi vše vysvětlil, doporučil mi účinnou léčbu. Jsem velmi spokojená s pokrokem. Komunikace i po emailu rychlá i srozumitelná.

lékař Andrei Elagin

Děkuji za ocenění a přeji Vám hodně zdraví!

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Spolupracu s panom doktorom Elaginom hodnotim vysoko pozitivne. Ocenujem profesionalny a zaroven empaticky pristup a bohate skusenosti z klinickej praxe.

lékař Andrei Elagin

Děkuji Vám! Ať se vše zlepšuje nadále, hodně úspěchů!

Umístění: Endala s.r.o Jiný

Pan MUDr. Elagin byl ochoten mi pomoci k mým opakovaným nemocem, byl vstřícný, ochotný a byla jsem opakovaně s návštěvou ordinace velmi spokojena.

lékař Andrei Elagin

Moc Vám děkuji přeji hodně zdraví!

Umístění: Endala s.r.o Jiný

S konzultací s MUDr. Elaginem jsem byla spokojena.
Doktor na mě měl pozitivní vliv se svým přirozeným vystupováním a lidskostí.

lékař Andrei Elagin

Děkuji Vám za hodnocení! Přeji hodně zdraví a pohody!