Moje děti tuto paní zubařku naprosto zbožňují a nemyslím si, že je to proto, že po každé prohlídce dostanou drobnou hračku... je neskutečně milá a s dětmi to prostě umí. Co mě se týká, tak protože mám docela zdravé zuby, nemám moc zkušeností se zubařskými zákroky. Proto mě překvapilo, že zub, který mi paní zubařka spravovala, ještě několik měsíců po zákroku pobolíval a byl citlivý na skus... Příčinu nejsem schopna určit...

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod
Ordinace zubního lékaře (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hezká zubní lékařka, která s nadhledem přešla i onu pověstnou brizantní situaci s obličejem.. Lektor.

Příjemná, milá, citlivá zubařka, což je u této profese vynikající vlastnost, nemluvě o vynikající odbornosti.

Je vinikající. Příjemné jednání.

Velice milá a příjemná lékařka, ochotná a pracuje jemně, takže obavy ze zubního ošetření rázem zmizí. Doporučuji ji všem.

Mohu se jen přidat,je opravdu velmi milá a hlavně pečlivá,citlivá.Co jsem začala chodit k paní doktorce,všechny obavy ze zubaře jsou pryč.Jen tak dál:-)

Paní doktorku mužu za celou rodinu doporučit.Je milá,přívětivá a je s ní výborná domluva.Rychlé objednání je velké plus.

Milá, pečlivá, trpělivá, zbytečně neublíží, dobře komunikuje s pacientem. Mohu všem doporučit.

Velice dobrá, příjemná lékařka. Jednání ochotné a milé! S tím se člověk moc často nesetká.

Nejlepší zubařka kterou znám, poradí, je milá, a ráda k ní chodím nebo spíš dojíždím a to mi za to stojí. Nemusím čekat na prohlídku půl roku, jako moji známí, prostě zavolám a maximálně do měsíce můžu přijít.

Je vinikající. Příjemné jednání.