Sam. ord. PL - stomatolog,parodontolog
Boleslavská 175, Kosmonosy

K paní doktorce jsem pred lety docházela, došla mi trpělivost, když jsem na ranní bolest přišla s nalomeným zubem a pí. dr. mi odpověděla at se nejdríve objednam, že mě jinak neosetri. Po prechodu k jine dr. mi musela nova dr otevrit par plomb, protože pod nimi byl kaz. Nikdy více.

K paní doktorce jsem přešla i s rodinou, když jsem byla dítě. Tehdy jsem nic neřešila. Teď jsem se ale už zařekla, že k ní už nepůjdu. Plomby mi vypadávají, u korunky se mi dělá váček a teď po návštěvě mého nového stomatologa jsem měla v očích slzy. Nový stomatolog jen kroutil hlavou a řekl: Ajajaj, to je špatné :( Vycházela jsem z ordinace s ortelem 6 kazů :/ Kazy se objevili pod plombami, které mi dělala paní doktorka. Paní doktorka má určitě milý a ochotný přístup, ale jinak je mi z jejího ošetření do breku, z toho důvodu, že jsem si v křesle dost vytrpěla a teď to budu muset podstupovat znovu u jiného lékaře.

Paní doktorko, nestyďte se, my jsme spokojeni. Je těžké zavděčit se všem..

Vždy spokojen

Jsme celá rodina spokojeni. Doporučuji.

Jsme spokojení s prací i přístupem p.doktorky.

Doporučuji p.doktorku, odnaučil jsem se bát ošetření u lékaře, s prací jsem spokojen.

Jsem spokojen s prací i chováním p.doktorky. Byla 1.kdo mě upozornil na zánět dásní a ukázal mezizubní kartáček.

Doporučuji p.doktorku a děkuji za nové a krásné keramické korunky,kterými mi nahradila spravované a křivé zuby.Mám z nich velkou radost.Doporučuji.

přešli jsme k p.dokt.naše 5tičl.rodina jsme spokojeni, děti se těší na každou návštěvu,a po poučení o čištění si rádi čiští zoubky. doporučujeme.