Sam. ordinace PL - stomatologa
Pražská 325, Mnichovice

Pan doktor má šikovné ruce a je velmi příjemný, to se musí nechat. Bohužel nějak nejde s dobrou, léčí stylem, který se praktikoval před 20 lety. Staré materiály, staré postupy. Přední zub, který mi opravoval se již třikrát opět zlomil a ten vedle něj, k tomu nemá. Nechce se mu do složitějších postupů. Pro mne to ale znamená, že finální oprava předních zubů, po zásazích pana Andrého mne bude stát asi 10.000,-. U mé matky pro změnu přehlédl začínající paradentózu, takže se krásně rozjela a nyní to stojí mnohem více času a peněz.
Já si raději o něco připlatím, ale chci mít funkční opravu a ne chodit každý rok na předělání.
Můj názor. Někomu se líbit nemusí, ale za ty chyby v této ordinaci to stejně musím zaplatit já.

Vážně nechápu negativní názory. Pan doktor je skvělý. Občas má ale hodně pacientů a čekání 2 hodiny moc nepotěší. Přesto mu dávám 4 hvězdičky.

Naprosto vynikající! Ta negativní hodnocení nechápu. Pan doktor je jemný, příjemný, ochotný, zkušený. Zuby, které mi léčil, drží. V jeho křesle prakticky necítím bolest, když by mělo něco zabolet, předem se omlouvá, své postupy vysvětluje...
Rád kvůli němu překonávám i vzdálenost 50 km. Nedám na něj dopustit a chybu hledám spíše na straně těch negativních hodnotitelů.

Vřele nedoporučuji, navštevoval pana zubaře asi 14 let včetně prevence (mám od něj asi 3 x plomba cca před mnoha lety). Po nepravidelných bolestech zubu návštěva, kde mi bylo sděleno že je vše v naprostém pořádku a bolest je způsobena jinými příčinami. Za další půlrok se případně ukáže, ještě 30 Kč, abychom nezapomněli, letos jste tu poprvé. Inu šel jsem tedy ihned jinam s prosíkem jako "...". Přes plný stav jsem byl nakonec po vyprávění příběhu Mnichovice přijat a byla mi na první pohled diagnostikována vypadlá, ulomená či propadlá plomba do zubu. Ptám se dá se to přehlédnout? Závada tedy byla odstraněna a následně řešeno dalších 8 kazů. Vše během čtyř návštěv a bez poplatku s vysvětlením úkonů a nepochopením pololetní prevence mého předchozího stomatologa. Ptám se dá se toto přehlédnout a kolikrát během následných prevencí? Cca před třemi lety si sestřička dovolila požádat o odvoz pana zubaře domů po pracovní době, jelikož jsem byl poslední pacient. Zuby mě již nebolí a jistě vím že ty léta strávené v Mnichovicích byla pro můj chrup velmi špatná volba. Nemusel jsem chodit nikam a byl bych na tom stejně a firmě pana zubaře bych vydělat nedal (především na dopravu domů ze zaměstnání). Jedniné zlepšení jsem během let postřehnul od nedodržování jakéhokoli objednaného času ani pořadí, po toleranci k objednanému času + max. 30 minut. Pan zubař na mě i přes to působí jinak jako milý a sympatický pán, který jen nedělá svou práci jak by měl. VYZKOUŠEJTE jako JÁ :-) a potom si udělejte vlastní názor, neberte mou reakci jako pomluvu!

Vinikající stomatolog.Po sedmi letech jsem přišel s šesti kazy.Pan doktor opravil ten nejakutnější (měl naprosto narvanou čekárnu)a za měsíc mi opravil zbytek zubů.Perfektní přístup jak pana doktora tak i jeho sestry.Doporučuji.

Vinikající stomatolog.Doporučuji.

S panem doktorem jsem spokojena, zachraňoval mi zuby po zásahu pani doktorky z Prahy, jejíž plomby mi pravidelně do měsíce vypadávaly. A co vím z doslechu, tak je i velmi laciný. Jediné co mi vadí jsou ty čekací doby. Ostatně ale i manžel, který navštěvuje soukromého stomatologa, někdy čeká déle a platí velké sumy. A to že se s nemocným zubem chodí déle je normální. Manžel i s miniatůrním kazem chodí na několikrá(u soukromého zubaře, který nemá smlouvu se žádnou pojišťovnou)

Vážený pane X, nebo snad pane doktore?
Svou odpovědí se snažíte pouze člověka urazit,
udělat z něj hlupáka,blbce...
Věřte,že k tomu,abych navštívila tuto ordinaci
jsem měla vážné důvody,které Vám nehodlám
vysvětlovat.Nechte na lidech,ať si utvoří vlastní názor.Myslím,
že ostatní hodnocení o tom dostatečně vypovídají.

Chodím k panu doktorovi pár let,dal mi do pořádku několik problémových zubů,dobře a pěkně.Nemám výhrady.Škoda jen,že se vždy čeká.
Kudr 39 let

Už nikdy!!!!!!!!!!!!!
Po víkendové ukrutné bolesti zubu jsem na netu vyhledala
nejbližší zubní ordinaci- Mnichovice.Moje kamarádka mi
doporučila Dr.André Dalibora,ke kterému chodí celá její
rodina.V 7.30 jsem už byla v ordinaci,i když pracovní doba
začíná v 8.00.Když vyšla sestra,zeptala jsem se,jestli
mě vezmou.Ptala se,zda mám svého lékaře.Ano mám,jenže v Praze
odkud jsme se odstěhovali.V tomto případě prý nemám právo na
ošetření.I když jsem jí prosila,že mi to moc bolí a že z
časových důvodů nemůžu do Prahy,s úsměvem mě vyhodila!!!
K tomu není co dodat.... T.Zlámaná