Ordinace praktického lékaře
Švihovská 12, Plzeň

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Souhlasím s panem Novákem, nezažila jsem horší doktorku, za mě neodborná, neempatická, všeobecný přehled evidentně nemá.

.velmi dobra DR, nakolik jsem Slovacka jsem spokojna este ani jednou tak spokojna jak u ni ani bych nemenila doporucuji kazdemu takovou pani doktorku kdyz jse ji neco nezda posila na vysetřeni odber krve ,mocu sono atd .fakt dobra .

Velmi dobra doktorka, na to ze jsem Polak, nemam snij problem se domlouvit :). Doporuci co chci vedet, vytiskne pro mnie i vysledky mocu pro zaimavost atd. :). Zda se jako dobra pomocna kamaradka

Normálně se nevěnuji hodnocení nikoho, natož lékařů, ale zhlediska toho, že mě zaskočilo negativní hodnocení paní doktorky, rozhodla jsem se toto své pravidlo porušit.
Paní doktorka Pučelíková, mi velmi pomohla, potom co moje vlastní praktická lékařka i přes mé výslovné upozornění na nesnášenlivost penicilinu mi předepsala antibiotka na bázi penicilinu, se slovy, že ona je přeci lékařka ( nejmenuji, s čistého taktu) na čež jsem celá s červenala a osypala jsem se malími svědivími pupínky, přičemž jsem ji podruhé byla nucena navštívit a ona zhodnotila moji situaci, jako alergickou reakci a předepsala mi diazepam a další antibiotika, která mi akorát tak pomohla do větších problémů a diazepam mě utlumil, tak že jsem nebyla schopna vystoupit ani z autobusu. Tak jsem nad ní zlomila hůl, a co by samoléčitel rozhodla vyléčit. Když přišel kamarád, že zná skvělou lékařku, kterou bych měla navštívit, nevěřila jsem tomu, ale protože mé zdravotní problémy se táhli již druhý měsíc rozhodla jsem se ji navštívit. Přišla jak anděl s čistého nebe. Paní doktorka Pučelíková neváhala a i přes všechno mi velmi pomohla. Velmi rychle diaknostikovala a určila příčiny nemoci. Poté co mě vyléčila doporučila mi navštívit imunologii a tak jsem se objednala. Na imunologii odhalili příčiny mého častého, onemocnění. Nebýt paní dotorky Pučelíkové, byla bych dnes nejspíše stále nemocná a žila v přesvědčení, že praktický lékaři jsou od toho aby snížili stavy lidské populace. Paní Pučelíková mě přesvědčila o opaku, a jsem ráda, že mi byla doporučena. Od té doby co ji navšťěvuji, jsem k ní už poslala spoustu svých nejlepších přátel. Bojím se velmi doby až mi Paní doktorka řekne, že chce odejít do důchodu. Vůbec netuším co pak budu dělat. A proto paní doktoroko, jestli to čtete, přeji Vám pevné nervy a doufám, že ve své praxy budete potkávat pouze skvělé, přinejmenší normální lidi a vydržíte nám ještě dlouho. S úctou Šárka Jakušová

Dr. Anděla Pučelíková je mimořádně erudovaná, soucítící a plnící své povinnosti i v době svého volna. Nevím jak jí může evidentní nevzdělanec (manuskript typu úředníka nebo policajta) označit jako jedince, jehož odborné znalosti jsou téměř nulové. Evidentně se jedná o člověka, který byl zvyklý na zdravotnictví, kterému mohl poroučet a které mu sloužilo (nebo si to stále myslí). Myslím si, že onen pán, NOVÁK (jak vhodné) strávil emočně tragický čas pseudoextroverta s poškozeným sebevědomím, při psaní blábolu, kterým paní dr. hodnotil. Místy je zřejmé, že evidentně neví o čem píše. Dr. Pučelíková úspěšně absolvovala 4 odborné atestace a je svému povolání extrémně oddaná. Je snadné lékaře osočit, aniž znám skutečné pozadí práce lékaře. Jako teoretický matematik a fyzik s nejvyšší kvalifikací prohlašuji, že pan NOVÁK reprezentuje existenci pí-elektronu v černé díře. Ona slova jsou "termíni technici" a nikoliv nic urážlivého. Rovněž Dr. Pučelíkové přeji, aby jí stávající pravomoci zbavily obdobných druhohorních vyhynulých -topsů. Paní doktorka si nezaslouží neoprávněnou kritiku a přeji jí v oné né zcela šťastné době, kdy plně využívá svých znalostí a zkušeností, aby srážka s blbcem, byla bolestivá pro blbce. Jak říkával J. W. Rich: Boj s blbostí se nedá vyhrát, ale musí se neustále vést. Přeji panu Novákovi, aby vedle amygdaly a subkortikálních částí limbického kortexu, mu také fungovala ona část nazývaná supraorbitální a temporální kortex. Snadno nalezne v monografii prof. Kandela, souvztažnost pojmů a matematickou teoriii neuronových řetězců. Paní doktorce Ppřeji: "Vivat, Crescat, Floreat" (pro pana Nováka poznámka: nic urážlivého, jen jakési latinsky napsané vysoce pozitivní salute).

Velice nepříjemná až arogantní, až na hranici šikany a k podání stížnosti na napadení osobnosti. Její odborné znalosti jsou téměř nulové. Posílá pacienty k odborným lékařům i ve věcech ve kterých má rozhodnout jako prak.lékař. O věcech, které má rozhodnout lékařka, ve skutečnosti rozhoduje sestra, která se zároven zajímá a řeší věci do kterých jí nic není. Čekací doba v čekárně je běžně 1.5 - 3.h. Jsem s ní velmi nespokojen a v žádném případě ji nedoporučuji jako prak. lékařku.

Je prostě skvělá. Nejlepší lékařka kterou jsme kdy měli, empatická, schopná, chápavá a snaží se pomoct. A co je hlavní že fakt pomůže. Je to odborník. Takových jako je ona by mělo být víc.

Velice dobrá lékařka která velice ráda pomůže svým pacientům.

Výborná lékař se skvělým přístupem k pacientům!

velmi dobrý vztah k pacientům. vždy pomůže