Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Radomyšlská 336, Strakonice
Praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

Já můžu souhlasit jen s tím, že paní doktorka je velice milá, vstřícná a levná. Profesně bohužel na velmi nízké úrovni. Naše celá rodina k ní chodila asi 15 let a také jsem si kdysi myslela, že je výborná, vždyť měla vždy plnou čekárnu, ale proč? Svojí práci odflákne, takže člověk přijde za 2 měsíce znova ze stejným zubem. Udělá vám rentgen, když vás bolí zub? Ne, jen to zase odvrtá a plácne novou plombu, takže za chvíli ze zubu zbyde jen torzo. Čekání klidně i 2 hodiny i když má člověk termín. Na to, že je špatná, jsem zjistila až potom, co jsem se přestěhovala a začala chodit k jinému zubaři. Při vstupní prohlídce udělal rentgen a fotku všech zubů a vše mi vysvětlil. Stav: 5 kazů pod plombami! (což se mi u Bekové stávalo i 4x do roka), jeden zub na kanálky, 2 kameny, a zbytek plomb tak odfláknutý, že nešly ani vyčistit mezizubní mezery. Nový doktor na 7 návštěv vše spravil a za posladních 10 letu něj jsem měla jen 3 kazy. A v čekárně strávím čekáním max. 5 min. Postupně jsem přesvědčila zbytek rodiny ke změně (nejdříve k jejich nevoli), a teď už i oni ví, jak se správně spravují zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to velmi dobrá lékařka ,nejde jí o zbohatnutí na pacientech.


Jsem velice spokojena, milá, vše vysvětlí, "nechce tučné zisky", jak tady někdo napsal, spíše jí jde o lidi a také jim zachránit zuby. Jinak pracuje rychle a kvalitně, takže člověk ani dlouho "netrpí". A k dětem má paní doktorka i sestřička opravdu pěkný a vlídný přístup!


P

Maximální spokojenost. Pečlivá, vstřícná, ochotná, komunikativní, nedělá zbytečné zákroky, věci vysvětlí.


Naprostá spokojenost doporučuji všem


D

S pani doktorkou jsem spokojená, je velmi ochotná, vše vysvětlí a myslím, že i dobře provede. Trochu bych pokárala sestru, myslím, že ta jí trochu tu pověst haní, ale jinak určitě pracuje i ona profesionálně. Mohu jen doporučit


V

Velice dobrá zubařka


T

Vždy vysvětlí postup,hledá přijatalná řešení pro pacienta,pracuje spolehlivě,v naléhavých případech problém řeší,pečlivá,zodpovědná.


Výborná jak profesně tak komunikativně.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


S

Paní doktorka je člověkem na svém místě. Po odborné stránce bylo vždy vše perfektně provedeno a hlavně i dopředu vysvětleno tak, aby to pacient-laik pochopil. I její lidský přístup se v dnešním zdravotnictví jen tak nevidí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti