Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

K paní doktorce chodím již řadu let, úžasná doktorka se skvělým přístupem, její léčba mi opravdu velmi pomohla a pomáhá, má lidský, vstřícný, milý přístup k pacientovi. Ona i její sestra jsou dokonalý tým.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou

Pani doktorka Carbolová, odbornice na svém místě. Vysoce hodnotím i její zájem o pacienta, komunikativnost, vstřícnost, ochotu. Mohu jedině doporučit. Wagnerová Jana

Chodím k paní doktorce již mnoho let, velmi mi pomohla, dnes k ní chodím s velkou důvěrou se svými dětmi. Velmi doporučuji!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy ochotná poradit a s profesionálním přístupem. Doporučuji všem

Velmi dobrá lékařka, stav našeho dítětě se velmi zlepšil a navíc to umí s dětmi.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, vstřícné, ochotné. Lékařka je pečlivá, snaží se najít pro vás ideální léčbu a přes vždy plnou čekárnu tam vládne příjemná atmosféra.
Doporučuji.

z praxe.

Byla jsem zklamaná a od této paní doktorky jsem odešla, protože po mně chtěla, ať si platím léky za plnou cenu, ačkoliv si platím zdravotní pojištění - jen kvůli tomu, že už má vyčerpané nějaké limity s pojišťovnou - což mě ale jako pacienta nezajímá, tak si nemá nabírat tolik pacientů, když jim pak ani nemůže napsat léky. Chodí k ní hodně malé děti, které upřednostňuje před dospělými - např. já jsem byla objednaná na 9. hodinu, za pět devět vyšla sestra do čekárny a sdělila mi, že já jsem objednaná ale až na devátou (bylo to za pět minut!) a vzala místo toho ještě další tři děti, které přišly až i dvacet minut po mně, mě vzala až v 9:45 a tak to bylo vždy... Nakonec mi paní doktorka řekla, že jsem tam rok nebyla (nebyla, protože jsem neměla žádné problémy) a že má vyčerpané nějaké limity s pojišťovnou a musí si úhradu nechat hlavně pro ty pacienty, co k ní chodí pravidelně a že mně léky předepíše jedině na plnou úhradu. Což mi pak řekla ještě jednou. Opravdu nechápu, co to je za přístup, když si platím zdravotní pojištění. Přemýšlela jsem, že si budu stěžovat na lék. komoře, ale nakonec jsem se na to vyprdla a raději přešla k jiné doktorce, která má normální přístup k pacientům.

je moc dobrá

Odbornice, s výbornou komunikací s klientem, s chápavým přístupem, rozhodně vzbuzuje důvěru. Velmi mi pomohla a pomáhá. Velmi doporučuji.