Ordinace prakt. lékaře - stomatologa
Vackova 428, Rakovník

Umístění: Ordinace prakt. lékaře - stomatologa Kontrola

Paní zubařka je velice příjemná, ochotná, profesionální. Celá rodina jsme s ní velice spokojeni, i 2lety syn k ní chodí rád. Sestra je také velice příjemná. Jsem ráda, že jsme se dostali právě k ní. ???? Andrea Mitt

Po první návštěvě si připadám, jako by se mi to snad jen zdálo Hlavně co všechno proplácí pojišťovna. Jsem neuvěřitelně ráda, že jsem se rozhodla přeregistrovat právě sem..Dentální hygiena mého chrupu mě sice dosti znervózněla, protože bude potřeba pár zásahů. Ale za tu cenu není co řešit. Vím, že jsem v dobrých rukou. Můj bývalý zubař mi hygienu nedoporučoval (i přesto, že jsem ho o to prosila.. tušila jsem, že to není vše OK.) Moc milá sestřička, pěkné prostředí.. Všem naprosto vřele doporučuji.

Nevím co jinejm, ale mě to funguje mám celou pusu opravenou a i dcera se těší, až zas půjdem spolu k PANÍ doktorce. Navíc jsem byl i u ní na hygieně. V Rakáči je i za 1200,- A tady, to pěťo rád dám. Ať si plácá játra jak kdo chce stejně jinam chodit nebudeme.

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Nejen že pokaždé když jsem přišla, tavářila se jak kdyby byla v ordinaci z donucení, ale její přístup se mi také moc nelíbil. Se zuby mi udělala pořádnou paseku. Takže moje zkušenost je špatná.

velice hodná,citlivá,a má pochopení,takových zubařů,by to chtělo víc,děkuji.že jste doktorka ze srdcem,

Velice kvalitní zubařka. Sice jsem dostal mazec, když jsem přiel po roce k zubaři a měl jsem na zubech nadělanou pořádnou paseku, ale na kvalitě ošetření a následném přístupu se to neprojevilo. Navíc má paní doktorka malé dítě, takže její přístup k našemu 2letému synovy je naprosto výborný. Když si vzpomenu na moje ranné zkušenosti s dentistou, tak se to nedá vůbec porovnávat. Lidskost, ochota, profesionalita. Samozřejmě včetně sestry.

Nemohu souhlasit s předchozím názorem,paní doktorka i sestřička byly vždy příjemné a vstřícné.Paní doktorka je velmi šikovná a citlivá,díky ní jsme se já i moje děti zbavili strachu ze zubaře.

Velmi dobrá doktorka

Šikovná zubařka, s jemnýma a citlivýma rukama. Chodím k ní už několik let a nemůžu si její práci vynachválit. Dále má velice krátké objednací i čekací doby, což je v dnešní době překvapující. !!!!!!Mohu jen doporučit!!!!!