Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vackova 428, Rakovník
Ordinace prakt. lékaře - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře - stomatologa Kontrola

Paní zubařka je velice příjemná, ochotná, profesionální. Celá rodina jsme s ní velice spokojeni, i 2lety syn k ní chodí rád. Sestra je také velice příjemná. Jsem ráda, že jsme se dostali právě k ní. ???? Andrea Mitt


A
Ověřeny pacient

Po první návštěvě si připadám, jako by se mi to snad jen zdálo Hlavně co všechno proplácí pojišťovna. Jsem neuvěřitelně ráda, že jsem se rozhodla přeregistrovat právě sem..Dentální hygiena mého chrupu mě sice dosti znervózněla, protože bude potřeba pár zásahů. Ale za tu cenu není co řešit. Vím, že jsem v dobrých rukou. Můj bývalý zubař mi hygienu nedoporučoval (i přesto, že jsem ho o to prosila.. tušila jsem, že to není vše OK.) Moc milá sestřička, pěkné prostředí.. Všem naprosto vřele doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Nevím co jinejm, ale mě to funguje mám celou pusu opravenou a i dcera se těší, až zas půjdem spolu k PANÍ doktorce. Navíc jsem byl i u ní na hygieně. V Rakáči je i za 1200,- A tady, to pěťo rád dám. Ať si plácá játra jak kdo chce stejně jinam chodit nebudeme.


P

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Nejen že pokaždé když jsem přišla, tavářila se jak kdyby byla v ordinaci z donucení, ale její přístup se mi také moc nelíbil. Se zuby mi udělala pořádnou paseku. Takže moje zkušenost je špatná.


velice hodná,citlivá,a má pochopení,takových zubařů,by to chtělo víc,děkuji.že jste doktorka ze srdcem,


K
Ověřeny pacient

Velice kvalitní zubařka. Sice jsem dostal mazec, když jsem přiel po roce k zubaři a měl jsem na zubech nadělanou pořádnou paseku, ale na kvalitě ošetření a následném přístupu se to neprojevilo. Navíc má paní doktorka malé dítě, takže její přístup k našemu 2letému synovy je naprosto výborný. Když si vzpomenu na moje ranné zkušenosti s dentistou, tak se to nedá vůbec porovnávat. Lidskost, ochota, profesionalita. Samozřejmě včetně sestry.


J

Nemohu souhlasit s předchozím názorem,paní doktorka i sestřička byly vždy příjemné a vstřícné.Paní doktorka je velmi šikovná a citlivá,díky ní jsme se já i moje děti zbavili strachu ze zubaře.


I
Ověřeny pacient

Nevím jaká je paní doktorka,ale sestřička byla v telefonu velmi arogantní.Po této zkušenosti už bych se znovu neobjednávala
```
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.
```


K

Velmi dobrá doktorka


Š

Šikovná zubařka, s jemnýma a citlivýma rukama. Chodím k ní už několik let a nemůžu si její práci vynachválit. Dále má velice krátké objednací i čekací doby, což je v dnešní době překvapující. !!!!!!Mohu jen doporučit!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti