Arbesovo nám. 2796/6, Prostějov

Velice, velice milá, příjemná, usměvavá paní Doktorka i sestra. Paní doktorka vždy poradí, vysvětlí, zvolí vhodnou léčbu i léky. Nedám na ní dopustit a dojíždím za ní 30 kilometrů, protože lepší doktorka u nás není takže radši jedu 30 km za odborníkem ! Vděčný pacient Honza Z.

Moc moc skvela laskava pani doktorka...ta ma ve svem zivote jasno :-) Sestricky take moc mily!! Kdyby nebyla tak profesionalni a hlavne chytra a vzdelana asi bych tam ty tri hodiny v cekarne nevydrzela!!! Jinak za me super.

Velice empatická a laskavá paní doktorka.Chytrá a vzdělaná.S tak výborným praktikem jsem se ještě nesetkala.
Vděčná pacientka.

V naší rodině nastaly zdravotní komplikace u mé příbuzné, která utrpěla prokazatelně pracovní úraz s dlouhodobou pracovní neschopností ( překročení doby pracovní smlouvy na dobu určitou). Jeden den před uplynutím pracovní smlouvy, chtěla p. doktorka mé příbuzné ukončit neschopnost s tím, že má nachystanou druhou neschopenku, která byla vystavena s datem dalšího dne. Jednalo se o neschopenku pracovního úřadu, tudíž neproplácenou z nemocenského pojištění. Osoba v pracovní neschopnosti ovšem nemůže žádat o přijetí do evidence UP .. A. V.

Jsem velmi spokojená. Vstřícnost a laskavost a odbornost výborné. Janečková M.