MUDr. Alice Čečilová Šimonová

Pod hradem 121, Týnec nad Sázavou

Sam. ord. PL pro dospělé
Ing. Fr. Janečka 147, Týnec nad Sázavou

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

Co já jenom budu dělat, až to paní doktorka pověsí na hřebík, to fakt netuším. Asi budu bez lékaře, protože takový lékař už jisto jistě neexistuje. Nejvíc nejlepší.

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodíme již léta a vždy našla milé slovíčko, účinný lék,nebo jen dobrou radu.Nikdy nás neodmítla a vždy nám léčbou pomohla.

Paní doktorka je jedna z nejlepších praktických lékařů, nejen, že má značné zkušenosti, ale její diagnozy jsou reálné. Je pohotová, příjemná, vstřícná, rychlá a praktická. K její léčbě nemám žádných připomínek
Drašnar

No tak já byl vždy spokojen,zná a umí si poradit s našima neduhama,čož je dost důležité.A že není vždy v odinaci,to bude i tím,že vyjíždí i k pacientům mimo odinaci.Pak je taky člověk,který každý den poslouchá naše stesky a tak si musí občas vyčistit hlavu.Dávám za jedna i za její sociální cítění.

Ještě jsem nepotkala tak milou, citlivou, pečlivou, vstřícnou, ochotnou,......prostě skvělou lékařku. Perfektní je i sestřička. Vřele doporučuji!!!

Nejlepší lékař u kterého jsem kdy byla. Jsem moc ráda, že mě vzala pod svá křídla, když jsem byla zoufalá z "léčby" dr.Červeného z Netvořic. Vždy ochotná a milá, sestřička to samé. Je to jediný lékař u které mám pocit, že poslouchá co mu říkám a podle toho jedná. A hlavně - její léčba funguje !!! Ráda si počkám v čekárně až na mě dojde řada, protože pacietů má taková lékařka samozřejmě hodně ! Děkuji paní doktorko !

Je to jedna z nejlepších praktických lékařek, které jsem za svůj život poznala. Umí, skutečně léčí, v případě potřeby vybere skvělého specialistu. Nic nenechá náhodě. Umí poradit, vyslechnout, uklidnit, přitom nic netají, je velmi milá. U paní doktorky jsem nikdy nezažila pocit, že obtěžuji (což se nedá o každém lékaři říci). Skvělá je i sestřička! Zde skutečně platí, že lékař je zde pro pacienty a ne pacienti pro lékaře!!!!
Prostě nejlepší.

moc si vážím této paní doktorky,která dobře ví co léčí a co na to platí,není to jen paní doktorka,ale je to ten jeden z nejlepších lékařů,které znám nebo měla jsem možnost poznat,především je u ní zdraví pacientů ať se jedná o mladou generaci či i seniory,je to lékař s velkým ,,L"a moc si jí vážím hodně pomohla mě a s její velkou pomocí,kterou mi naskytla se nyní lepší vyrovnávám se svým životem i když to zrovna není procházka růžovoou zahradou,ale jen pevná vůle,ke které mi právě paní doktorka hodně pomohla,je to lékařka na spávném místě a hodně si jí vážím a jsem velice šťastná,že jsem jejím pacientem,proto bych jí chtěla popřát hodně úspěchů v zaměstnání a,aby takových to lékařů bylo více

pokud chcete pomoct od paní doktorky,musíte mít velké štěstí,aby byla v ordinaci i když má na dveřích ordinační dobu.Ale pomoci se vám vždy dostane,protože vždy přítomná sestřička vám vyjedná návštěvu u jiného lékaře

Nejlepší co znám