Alexandra Mertová, zubař Mělník

MUDr. Alexandra Mertová

Uložit

Zubař Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 258, Mělník
Ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Neznám ochotnějšího a empatičtějšího lékaře, než je paní doktorka Mertová. Kéž by takových bylo víc.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL stomatologa

Vzdy jsem byla s pani doktorkou spokojená. I když teď přibrala nového mladého doktora, je vidět , ze dělá sni. Všichni v ordinaci jsou milí a ochotní vše vysvětlit. Sice se tam dyl čeká, ale na tak skvělého zubaře si ráda počkám!

J
Ověřeny pacient

Dokonalost!!! Žádná bolest, lidský přístup, pacient je na prvním místě. Rozhodně doporučuji pro posery jako já, paní doktorka má trpělivost jako nikdo :)

L
Ověřeny pacient

Znám nejen ji, ale i mnoho jejích kolegů - je absolutní špička. Obávám se dne, kdy s touto dřinou skončí. Neměnil bych!

S
Ověřeny pacient

Mám od této zubařky zubní můstek již přes deset let.......................... Její přístup k pacientům je nadstandartní.
J.S.

R
Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce celá rodina už 20 let,jsem s ní velice spokojená,je hodná a profik.Při mé smůle mě vždycky chytne zub když má dovku nebo já jsem někde mimo,věřím jenom jí a mám s ní ty nej nej zkušenosti.Pkaždé poradí uklidní a ošetří bezbolesti je to super,snaží se zub zachránit a dělá pro to nemožné.Jsme s ní celá rodina spokojeni a jsme rádi,že jí máme. Romana Hrušová s rodinou

M
Ověřeny pacient

k paní zubařce chodím mnoho let, a ač jsem se přestěhovala do prahy, jediný doktor, kterého vím, že bych nezměnila, je právě ona. Milá, moc hodná a jemná, ví, kdy má povídat, aby se seddící na křesle cítil lépe a nevnímal zákrok, prostě paráda. V nějakých 14ti jsem si zlomila skoro celý zub, na to nepatrno co tam zůstalo mi doktorka přidělala umělý zub, který řekla, že v 18ti stejně bude muset vyměnit! Nemusela. je mi 24 a zub mi drží a vypadá bezvadně! čištění zubu bylo nutno jen jednou a i když teď by to už asi i chtělo znovu, rozhodně to nehoří, protože to vypadá i tak dobře. pokaždé co objeví kaz, okamžite s ním pryč. poslední dobou mám zuby naštěstí v pořádku a tak se na paní doktorku jdu jen s "radostí" podívat :o) joj joj příští týden znovu ! :o)

I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ÚŽASNÁ!!!!!! Chodím k ní už pěkně dlouho a nikdy bych nikam jinam nešla

je skvělá, milá ochotná, šikovná

Byla jsem u paní Mertové jen jednou, protože má zubařka měla momentálně dovolenou, tak mi přítel doporučil svou. Zásah trval asi tak 5minut a domů jsem odcházela naprosto blaženě, jelikož bolest zmizela! Paní doktorka (i sestřička) mne překvapila milou a veselou povahou, na to jsem opravdu u mé zubařky nikdy nebyla zvyklá. Hned po návštěvě mé zubní jsme se dost nepohodli, a v tuto chvíli nemám kam se zuby docházet, jelikož tak kvalitních zubařů jako je paní doktorka Mertová je opravdu málo. Což se na mém chrupu také dost ošklivě podepsalo. Opravdu nehorázně moc mě mrzí, že paní doktorka nenabírá nové pacienty. Snad se mi podaří najít někoho podobných kvalit.
Paní Mertové si tedy važte, milí pacienti :)

D.V.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti