Adresa

Odborný lékař ortopedie
Třída T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: jiné místo hematom

Horšího lékaře než je pan MUDr. Aleš Sládek jsem v životě nepoznal. V podvečerních hodinách jsem navštívil Městskou nemocnici Ostrava, oddělení pohotovsti s velkým hematomem v oblasti lokte. Chování lékaře bylo otřesné na můj úraz se ani nepodíval. Velmi agresivním chováním mě odbyl a řekl, že takováto poranění on neošetřuje a mám si zajít ke svému obvodnímu lékaři.

M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie Naraženina prstu

Dnes po měsíci kontrola naraženého prstu.Pan doktor se na prst mrkl jedním okem z jednoho metru a konstatoval,že to tak má být a vypakoval mě k obvoďákovi.Prst stále nateklý a nepohyblivý.Tak snad to má v oku.

J
Ověřený profil

Nemám s panem doktorem dobrou zkušenost. Přišla jsem k němu do ordinace se syndromem přetažené ruky - ruka mě bolí, je nateklá, pracuji celý den na počítači. Čekala jsem víc, než jen doporučení přehodit myš počítače na levou stranu....


Ověřený profil

Pan doktor Sládek je doktor s velkým "D". Moc mu děkuji za velmi lidský a profesionální přístup k pacientovi. Před 1,5 rokem se v kritickém stavu dostala do rukou tohoto lékařa má tehdy 15 letá dcera. Hrozila jí amputace palce na pravé noze. Pan doktor Sládek zachránil spolu s týmem lékařů nohu mé dceři."Na ta slova mé dcery, když se probudila po operaci a chtěla po nás, aby jsme jí oddělali deku a ona se podívala, jestli má nohu.... na to nikdy nezapomenu. ještě teď mám oči plné slz...."
Dnes se dcera již nemůže věnovat všem sportům, které velmi aktivně a s radostí zvládala, ale po peripetijích , kterými si musela projít a stále prochází jsme všichni moc rádi, že naše dcera má nohu a chodí...
Ještě jednou moc děkuji doktoru Sládkovi, celému týmu lékařů a také zdravotníním setrám ort. oddělení Fifejdké nemocnice. Pavla Kalužová, Ostrava


Pana doktora Sládka můžu hodnotit po dvou operacích týkající se výměny obou kolenních kloubů, a to v Městské nemocnici v Ostravě na Fifejdách, první koleno mě operoval v r. 2006 a nyní druhé v r. 2009. Je to vynikající odborník, u kterého je evidentní lidský přístup k pacientovi, kdy mu věnuje dostatek času a vše mu podrobně vysvětlí jak to je s diagnózou a co ho čeká, má hezký smysl pro humor a o svého pacienta se zajímá i po operaci, aby vše dobře dopadlo. Totoho lékaře mohu vřele doporučit ostatním pacientům, protože jsem s ním nadmíru spokojena.

Kristina Ricková, 71 let
Chuchelná


super člověk i lekař


N

K lidem velmi citlivý, obětavý.

Má velmi odborné zmalosti ortopedie-traumatologie

Chová se vždy uctivě a nad nikoho se nepovyšuje


Š

Velmi dobrý a zkušený, vysoká kvalita a profesionalita, - doporučuji-100% spokojenost,


Došlo k chybě, zkuste to znovu