Soukromá ordinace interního lékaře
Husovo náměstí 1032, Lysá nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jak to tu tak čtu, tak musím říci, že když se nad tím zamyslím, je pravda spousta věcí. Nicméně musím říci, že pana doktora mám moc ráda a vždy se na něj těším. A teď to tam je samá novota a lepší se to

Musím pochválit rychlou reakci pana doktora na mail, který jsem mu poslal a objednával jsem tak svou maminku, kterou propustili z Prahy z nemocnice a ať si najde někoho. Zvolili jsme pana doktora a jsme s ním všichni velmi spokojeni.

Čekací dobu na vyšetření měl 9 dní, v čekárně jsme s maminkou seděli přibližně 15minut. Takže mohu jen vřele doporučit.

K panu doktorovi chodím já i má dcera a jsme obě spokojeni. Pak doktor je velmi dorbý ve svém oboru a vždy nám dokázal pomoci.
Sice máte pravdu, nemá nejnovější vybavení, občas pojídá jablko, když píše do počítače, ale přesto si ho velmi vážíme.

Velmi dobrý a vzdělaný lékř, je to odborník!

Souhlasím s předcházejícími názory na pana doktora.Na dotazy nereaguje a opisuje staré zprávy s novým datumem.Možná je specialista,ale jak pro koho!

Mé zkušenosti s panem doktorem jsou velmi smutné. Maminka byla k němu objednána, přivezena sanitou, seděla v čekárně celé dopoledne. \pan doktor chodil kolem, spokojený, vysmátý. Maminka nevydržela, požádala sestru o sanitu zpět. Sestra se vůbec nezajímala, mamka odjela. Za nedlouho zemřela. Srdíčko bylo slabé a potřebovalo pomoc, nedočkalo se..... Co k tomu více dodat.

Pan doktor Omáčka je, stejně jako jeho bratr, hodný k lidem a umí léčit ! Ačkoliv si na něj někteří stežují, mně i mé rodině vždy jenom pomáhal.

Pana doktora jsem neměla čest poznat, ale přístup jeho sestřičky byl dost vypovídající. Pokud by pan doktor byl na úrovní, určitě by si jako svou "pravou ruku" vybral někoho schopnějšího. Toto můj příběh: Při operaci mi zjistili určitě problémy se srdcem a doporučili podrobnou prohlídku u kardiologa. Objednala jsem se a o dostala termín za 3 týdny, s tím, že je potřeba sledovat pomocí přístroje Holter činnost srdce po 24 hod. Sestřička, které jsem po tf vše vysvětlila stanovila termín. Když jsem přišla a předala jsou žádanku, tak po 20 min sestřička sdělil a s úsměvem na tváři, že mi přístroj nemůže dát, protože je čt a v pá neordinuji. Když jsem ji poprosila o nový termín s tím, že se poslední dny necítím se srdcem dobře, tak po dalších 15 min mi sdělila nový termín opět za 3 týdny. Po této zkušenosti jsem přes známý lékař našla nového pana doktora a zkusila jej kontaktovat, dal mi termín za 3 dny. Po vyhodnocení přístroje mi dal termín na další zátěžové testy srdce na druhý den po ordinačních hodinách. Po těchto testech mi další den sám obtelefonoval centra v Praze, která udělala další podrobná vyšetření, opět jsem dostala termín za dva dny. A v Praze mi dali ihned termín k zákroku, neboť jsem ve stádiu, že bych mohla někde zkolabovat, dali mi příslušné tablety a zakázali řídit. Jen tolik, že stav jsem měla velmi vážný a přesto v této ordinaci bych se pomoci asi nedočkala.

Nikdy nedodrží čas objednání, vybavení ordinace je "stoleté" , hygiena nechutná - podložku na lehátku neměnil asi nikdy a při natáčení EKG si pan doktor dává kafe a zákusek, pak vám napíše zprávu stylem, že přepíše starou akorát u ní změní datum.

K doktor Omáčkovi chodím řadu let na pravidelné kontroly se srdcem. Srdeční vadu u mně objevil on v mých 57 letech. Do té doby nikdo. Vždy se chová korektně. Vyniká lidským přístupem. Můj pocit je, že se o pacienty stará velmi dobře. Pokud jde o dodržování objednacích časů tak jsem čekal jednou déle než 10 minut a to, když do ordinace přivezla eskorta vězně z nedaleké věznice.