Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov
Ambulance PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Ambulance PL pro dospělé Jiný

Pan doktor je skvělý odborník a vždy nejen mně, ale i ostatním z mé rodiny, kteří k němu chodí, pomohl. Nic nezanedbá. Velmi si ho cením.


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již 3 roky. Na začátku byl empatický a příjemný, nyní jsem ho navštívila a nabyla jsem dojmu, že zřejme panu doktorovi pacienti již lezou na nervy. Při komunikaci se chytal za hlavu a nejevil známky toho, že by se mnou problém chtěl řešit. Odešla jsem s tím, že jsem se v lékárně musela sama informovat a koupit si léky. Sestra je taktéž velmi nepříjemná a arogantní k lidem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Je možné, že občas se u pana doktora déle čeká, zejména, když ordinuje ve čtvrtek, to se ale dá pochopit, odpoledne tam chodí i lidé co ráno musí do práce, navíc si pan doktor určitě chce pro každého pacienta vyhradit svůj čas a nic nezanedbat. Já můžu potvrdit, že je to opravdu výborný doktor, nic nechce zanedbat a i jeho profesionální přístup k člověku a úsměv pokaždé když vejdu dovede člověku zvednout náladu i když je nemocný.


R
Ověřeny pacient

Opravdu profesionální přístup a skvěle odvedená práce. Nemůžu si stěžovat, protože mi vždy pomohl. Samozřejmě se déle čeká, ale stojí to za to a není si na co stěžovat.


Slušnost, vstřícnost, ochota, profesionalita!


Spokojenost - poradí, vysvětlí, vyslechne... :) čeká se u něj tak dlouho právě kvůli tomu, že si na každýho pacienta najde času kolik potřebuje:) A tel. číslo platné je až to druhé, prvním se dovoláte jinam:)


Prima doktor, který mi vždy pomohl a poradil


Vstřícný, nevidí pacienta jako nemoc ale jako člověka.


Je vážně super. Velmi lidský přístup.


Ověřeny pacient

Jelikož studuju medicínu, tak vím, jak by se měl lékař chovat, jde mu to dobře, akorát mě štve, že si nikde nepoznamenal, že nejsem jen pacient laik a taky tak ke mě mluvil. Přecházela jsem celkem dlouho jednu nemoc, holt nebyl čas na to jít k doktorovi (přijdu ještě před sedmou, veme mě stejně až v 8, že...čekat na bus do 10, celý půlden vítekde..)a celkem na mě nevěřícně hleděl jako ne blbečka, tak jsem mu radši ani nepřipomínala, že jsem medik :-D


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti