Adresa

Ambulance PL pro dospělé
nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ambulance PL pro dospělé Jiný

Skvělý pan doktor. Lidský přístup, umí vše vysvětlit, ochotný, vždy mi pomohl. Doporučuji všemi deseti.

N
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor se mi doslova vysmál, když mu bylo sděleno, že při nemoci covid-19 vykašlávám sraženiny. Nejevil nezájem o můj stav a nejraději by mi jen vypisoval neschopenku. Nedoporučil mi žádný lék nebo postup, i když mě slyšel, že nemůžu mluvit. Ke covidu se mi přidal silný zánět hrtanu. Po skončení karantény, po 12ti dnech stále obtížně mluvím a chraptím, pan doktor mě nenabídl, abych přišla a zkontroloval mě nebo jakýkoliv jiný postup. Naštěstí mám v rodině zdravotníka, který mi pomohl a popsal práci pana doktora za směšnou a odsuzující. Pochopím, že se bál nákazy, avšak do teď nejsem zdravá, neměla jsem zrovna lehký průběh a pan doktor nemá zájem mě zkontrolovat nebo poradit mi ani po karanténě. Ale neschopenku tu mi napíše. Když jsem se pana doktora zeptala, co dál, když se to nebude lepšit. Bylo mi řečeno, že mi napíše neschopenku :D a co mě třeba prohlédnout. Za mě obrovské zklamání. Já osobně bývám málo nemocná, semnou nikdy neměl moc práce a nemyslím si, že by se měl lékař takto chovat. Pro mě je to znamení, rychlého odchodu a nedoporučení pana doktora

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Umístění: Ambulance PL pro dospělé Jiný

Pan doktor je skvělý odborník a vždy nejen mně, ale i ostatním z mé rodiny, kteří k němu chodí, pomohl. Nic nezanedbá. Velmi si ho cením.

K
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již 3 roky. Na začátku byl empatický a příjemný, nyní jsem ho navštívila a nabyla jsem dojmu, že zřejme panu doktorovi pacienti již lezou na nervy. Při komunikaci se chytal za hlavu a nejevil známky toho, že by se mnou problém chtěl řešit. Odešla jsem s tím, že jsem se v lékárně musela sama informovat a koupit si léky. Sestra je taktéž velmi nepříjemná a arogantní k lidem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Je možné, že občas se u pana doktora déle čeká, zejména, když ordinuje ve čtvrtek, to se ale dá pochopit, odpoledne tam chodí i lidé co ráno musí do práce, navíc si pan doktor určitě chce pro každého pacienta vyhradit svůj čas a nic nezanedbat. Já můžu potvrdit, že je to opravdu výborný doktor, nic nechce zanedbat a i jeho profesionální přístup k člověku a úsměv pokaždé když vejdu dovede člověku zvednout náladu i když je nemocný.

R
Ověřený profil

Opravdu profesionální přístup a skvěle odvedená práce. Nemůžu si stěžovat, protože mi vždy pomohl. Samozřejmě se déle čeká, ale stojí to za to a není si na co stěžovat.

Slušnost, vstřícnost, ochota, profesionalita!

Spokojenost - poradí, vysvětlí, vyslechne... :) čeká se u něj tak dlouho právě kvůli tomu, že si na každýho pacienta najde času kolik potřebuje:) A tel. číslo platné je až to druhé, prvním se dovoláte jinam:)

Prima doktor, který mi vždy pomohl a poradil

Vstřícný, nevidí pacienta jako nemoc ale jako člověka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti