nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov
Ambulance PL pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

K panu doktorovi chodím již 3 roky. Na začátku byl empatický a příjemný, nyní jsem ho navštívila a nabyla jsem dojmu, že zřejme panu doktorovi pacienti již lezou na nervy. Při komunikaci se chytal za hlavu a nejevil známky toho, že by se mnou problém chtěl řešit. Odešla jsem s tím, že jsem se v lékárně musela sama informovat a koupit si léky. Sestra je taktéž velmi nepříjemná a arogantní k lidem.

Je možné, že občas se u pana doktora déle čeká, zejména, když ordinuje ve čtvrtek, to se ale dá pochopit, odpoledne tam chodí i lidé co ráno musí do práce, navíc si pan doktor určitě chce pro každého pacienta vyhradit svůj čas a nic nezanedbat. Já můžu potvrdit, že je to opravdu výborný doktor, nic nechce zanedbat a i jeho profesionální přístup k člověku a úsměv pokaždé když vejdu dovede člověku zvednout náladu i když je nemocný.

Opravdu profesionální přístup a skvěle odvedená práce. Nemůžu si stěžovat, protože mi vždy pomohl. Samozřejmě se déle čeká, ale stojí to za to a není si na co stěžovat.

Slušnost, vstřícnost, ochota, profesionalita!

Spokojenost - poradí, vysvětlí, vyslechne... :) čeká se u něj tak dlouho právě kvůli tomu, že si na každýho pacienta najde času kolik potřebuje:) A tel. číslo platné je až to druhé, prvním se dovoláte jinam:)

Prima doktor, který mi vždy pomohl a poradil

Vstřícný, nevidí pacienta jako nemoc ale jako člověka.

Je vážně super. Velmi lidský přístup.

Jelikož studuju medicínu, tak vím, jak by se měl lékař chovat, jde mu to dobře, akorát mě štve, že si nikde nepoznamenal, že nejsem jen pacient laik a taky tak ke mě mluvil. Přecházela jsem celkem dlouho jednu nemoc, holt nebyl čas na to jít k doktorovi (přijdu ještě před sedmou, veme mě stejně až v 8, že...čekat na bus do 10, celý půlden vítekde..)a celkem na mě nevěřícně hleděl jako ne blbečka, tak jsem mu radši ani nepřipomínala, že jsem medik :-D

Má příjemné jednání, není arogantní. Pečlivý při vyšetření a navrhovanou léčbu vysvětlí.