Jiráskova 457, Frýdek-Místek
Odborný lékař rehabilitace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek (mapa)

Pan primář má velmi lidský, empatický a do profesionální přístup k člověku a jako jeden z mála Vám věnuje tolik času, kolik je potřeba a možná i více. Dívá se na člověka a jeho zdravotní problémy komplexně, a to se dnes opravdu nevidí! Kéž by bylo více takových lékařů!!! DOPORUČUJI!!!!

Pan primář je vskutku špička. Pomohl mi v několika momentech od dlouholeté bolesti a nepotřeboval k tomu opichy a spoustu léků jako jiní lékaři. Díky němu si teď konečně můžu bez bolesti lehnout a spát celou noc. Díky.

Velmi pečlivý při vyšetření a stanovení diagnosy pacienta.Vysvětlí příčiny problémů a předepsané procedury by zřejmě byly účinnější,kdyby je v přilehlé rehabilitaci aplikovali důsledněji.Některé sestry to odbývají.Naopak je myslím většina,které si dají záležet.
Jako lékaře odborníka hodnotím jako velmi dobrý.

Je proste nejlepsi

Pomůže vždy je to jednička z * DOPORUČUJI

Je to odborník,který ví co dělá.Titul prim. mu patří.

Výborný lékař , člověk na svém místě , supr sestra , moc doporučují!!!!