po: 7:30-14:00
st: 7:30-13:00
čt: 7:30-14:00
pá: 7:30-12:00

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem s manželkou u pana doktora již dlouho a nemohu jinak než chválit.Setřička i pan doktor si zaslouží jen naše díky.!!!!!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Bihužel nejhorší ordinace, kterou jsem za téměř padesát let poznala. V čekárně je nedýchatelné prostředí( bez oken - bez klimatizace). Sestra náladová a velmi neochotná( mimo tu , která tam občas zaskakovala, ta byla skvělá ). Když měl člověk potíže ( v mém případě srdce, střeva, nebo jenom chřipku ), musel se objednat, což bylo až za několik dní. Někdy až třeba za týden, protože pan doktor byl v ordinaci velmi omezeně. Toto jsem u žádného praktického lékaře v minulosti nezažila. Pan doktor Černý velmi pomalý, při telefonování mu nebylo přes sluchátka vůbec rozumět , což bylo v covidové době velmi nepříjemné .Měla jsem pocit, že pana doktora musím o každé vyšetření ( recept) doprošovat. Léky mi psal s velkým doplatkem ( vymlouval se na to, že není v jeho kompetenci psát normix a jiné ), přitom předešlý praktický lékař mi normix a jiné léky psal bez velkého doplatku úplně v pohodě několik let . Někdy psala recepty i sestra, to absolutně nechápu. Celá rodina jsme byli rádi , že jsem u pana doktora a hlavně u takové “zdravotní sestry “ skončili ! Nechápu kladné hodnocení této ordinace , dle hodnocení jsme se při výběru lékaře řídili, bohužel velké zklamání !

ovládá práci s pc, kde má vše uloženo a proto to u něho déle trvá,protože hledá jak léčil předtím,s jakými výsledky a zkouší nové postupy- rád vyhoví přání a zajímá ho názor pacienta

Po dlouhodobém řešení jednoho stále se opakujícího problému, kdy mi bylo předepisováno jedno za druhým, bez jakýchkoli testů a pouhém čekání, která antibiotika, že by to mohla zabrat a vznikem dálších zdr. problémů následkem dlouhodobého užívání antibiotik, jsem nevydržela a přešla k jinému lékaři. Stačil jediný test na to, aby nový lékař zjistil, že problem byl uplně jinde, než na jaký mě pan doktor léčil... Taky mi vždy, když jsem byla jen obyčejně nachlazená předepisoval snad ty nejdražší léky, bez předešlého upozornění na nákladnost léků. S tímto doktorem jsem byla velmi nespokojená z mnoha důvodů a určitě NEdoporučuji!!!

Perfektní.

Vypadá sice jako mouchy sežerte si mě, ale jinak myslim že je to výborný lékař.