NEXTCLINIC - GEPAMED
Jugoslávských Partyzánů 15, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

K paní doktorce jsem se dostala z UVN kde už nevěděli co se mnou , astma úplně mimo kontrolu , po vyšetření v Motole mi byla nasazena biologická léčba a úspěch se dostavil , kdo to nezažil nepochopí jaké to je znovu moct dýchat , jezdím ze severních Čech a ani vzdálenost 130 km není překážka .Paní doktorka vždy milá , veselá, zajímá se i o osobní život ,prostě přístup na který na severu nejsme zvyklí. Přála bych všem pacientům s těžkým astmatem, aby měli takovou péči jakou mám já .

Nevím, kdo mohl napsat, že má paní doktorka lidský přístup. Za svůj život jsem nezaznamenal takového bezcitného člověka jako je paní doktorka. Vím, že bronchoskopii lidé zvládnou i bez analgosedace , ale jsou to lidé, kteří nemají silný dávivý reflex, na který jsem paní doktorku upozornil. Přesto mě nechala přes půl hodiny bezcitně dusit se slovy, že to dokážeme bez analgosedace. Nevím, co si tím paní doktorka chtěla dokázat, ale pro mě to byl nejhorší zážitek ze všech vyšetření , kterými jsem prošel.

U paní doktorky se léčím asi 4 roky a jsem zcela spokojen, dostala mou léčku pod kontrolou a je mi líp.

Umístění: NEXTCLINIC - GEPAMED Jiný

Naprosto skvela lekarka s lidskym pristupem. O lekarskych schopnostech neni nutno ani psat, je skvela, ale nejlepsi je jeji humor a pristup. Kez by takovych lidi bylo vice! Dekuji moc za to, ze existuji tak skveli lide jako je ona.

Umístění: NEXTCLINIC - GEPAMED

Úžasná paní doktorka. Převzala mě do péče, když už nikdo nevěděl, co mi vlastně je a s její pomocí se vše nakonec zdárně vyřešilo. Oceňuji i to, že zároveň působí na pneumologické klinice ve FN Motol, kde jsem u ní několikrát podstoupila bronchoskopické vyšetření a byla i hospitalizována. Šlo tím pádem o soustavnou léčbu, kdy mě měla opravdu pod kontrolou a pomohlo mi to i z psychického hlediska, že tam někoho již znám. I nadále k ní chodím na prohlídky kvůli kontrole astmatu, již 3 roky a pokaždé se na návštěvu těším. Vždy je v dobré náladě, příjemná, zeptá se, co je u mne nového a naslouchá i tomu, co sama preferuji - konzultuje se mnou terapii. Např. nebyl problém vysazení léků, když bylo astma pod kontrolou a hodnoty zůstávaly v pořádku. Sestřička často působí dost unaveně, ale to nic nemění na tom, že je také moc příjemná a vyšetření je na pohodu. Je chápavá. Pokud se budu jednou z Prahy stěhovat, měnit doktorku kvůli dojíždění rozhodně nebudu!