Máchova 400, Benešov

Umístění: Ordinace Jiný

Strakadent Benešov vřele NEdoporučuji. Zubarka na mě ani nepoužila rukavice...byla jsem tam 2x..a ani plombu neuměla udělat. Na to kolik ji je, tak absolutní amaterismus a já skončila na pohotovosti a měla zanet zubnich kanalků

Lékařka odmítala komunikovat, odepřela mi aplikaci lokální anestezie s tím, že ,,to nebolí". Při mých bolestivých reakcích ukončila výkon, zub mi zaplnila vložkou, kterou většina seriozních zubařů odmítá (Depulpin) a poslala mě domů. Po dvou hodinách, kdy měla bolest podle zubařky ustat, se odebírám na jinou zubní pohotovost ve víře, že bude ordinovat lékař, pro něhož je pacient víc než kus masa na lékařském křesle.

Přístup MUDr. Těšinové mne při náštěvě zubní pohotovosti v Praze 1, Spálené ulici velmi zarazil. Přišla jsem s akutními problémy, lékařka se mně ani pořádně nevyptala na obtíže a už v ruce držela vrtačku. Na můj dotaz, jaký úkon bude provádět, zareagovala podrážděně a dala najevo, že komunikace s pacientem ji obtěžuje a zdržuje. Bez použití rentgenu mi naslepo odvrtala část výplně v zubu a hned mne poslala domů. Po takto provedeném zákroku se můj stav dosti zásadně zhoršil, až jsem následující den musela vyhledat jinou zubní pohotovost, a to v Kladně. Zde mi lékařka kontatovala tz. via falsa (slepou cestu), kterou mi MUDr. Těšinová bez rentgenu vyvrtala do kosti a zub nenávratně poškodila. V Kladně už zub nedokázali zachránit, nezbylo nic jiného, než ho vytrhnout.

Nyní mi nezbývá než čekat, až se čelist zahojí a pak si nákladně hradit zubní implantát.

Buďte si jisti, že s touto lékařkou již nikdy nechci přijít do styku a radím všem ostatním pacientům, aby se jí vyvarovali obloukem.

Zásadně nedoporučuji!!!