Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Jsem pacientkou jiného gynekologa, k paní doktorce mě poslal na ultrazvukový vyšetření a screening prvního trimestru. Jak s paní doktorkou, tak i se sestrou byla komunikace bezproblémová. Samotná vyšetření a přístup paní doktorky podle mě úplně v pořádku. Setkala jsem se s milým přístupem, empatií.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Chodila sem k paní doktorce 10 let a poslední dobou sem přesvědčená, že je lepší jít jinam. Přibližně 9 let sem brala HA Belaru a po těch letech mi řekla, že jak je možné, že jí mám tak dlouho, že se po 7 letech má měnit, přitom mi jí nasadila ona a nikdy mi nedělal ani krevní rozbor, zda je vše v pořádku. Antikoncepci mi změnila a když sem po roce se rozhodla prášky nebrat tak úplně nepříjemmným tonem se optala na důvod. Když sem se ptala, za jak dlouho mám přijít pokud po vysazení nedostanu HA, řekla mi: No to vám nikdo neřekne a že pokud budu chtít otěhotnět, že to je tak rok.
Přitom bych třeba i čekala, že po x letech na antikoncepci by mě mohla poslat na krev a zjisti jak sou na tom hormony a třeba i játra. Nic, tak sem si řekla, že nechci mít někoho, kde se budu bát optat.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Dobrý den, po přečtení těchto recenzí jsem se rozhodla napsat vlastní. S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, snaží se mi pomoci sama od sebe a paní sekretářka je také milá. Docházím paní doktorce již pět let a nikdy jsem neměla problém.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Dobrý den, po přečtení recenzí jsem se zděsila, ke komu jsem se to vlastně objednala. Při objednání po telefonu byla sestra velice milá. To už jsem si říkala, že recenze asi budou zavádějící a byla jsem připravená reagovat na jakékoli negativní chování. Ale nebylo vůbec třeba. Po příchodu do ordinace byla sestra opět příjemná a její chování bylo naprosto v pořádku. Paní doktorka byla při dotazech na můj stav i při vyšetření věcná a milá. Z osobní zkušenosti tedy rozhodně mohu s klidem vyvrátit nepříjemný přístup a neochotu. Jasně, že v čekárně si půl hodinky navíc posedíte, ale kde ne? A velice mne překvapuje, že spousta žen, co tu píší negativní recenze, vydržely u doktorky dlouhá léta. Já každému dávám max. 3 šance a pak odcházím jinam i kdybych měla dojíždět do Prahy.

Umístění: Poliklinika Ravak

K paní doktorce jsem chodila od svých 15 let (asi od roku 2013) na kontroly, dokud jsem neměla zdravotní problém a chodila jen na kontroly, tak se to dalo (kromě občasných špatných nálad paní doktorky). Poté, co jsem u ní nedávno byla 2x za sebou s neustálými křečemi v podbřišku, mi řekla, že mi nic není, že jsem v pořádku a ať přijdu až na preventivní prohlídku za půl roku. Přešla jsem k jinému doktorovi a ten ihned zjistil , že již několik měsíců (!!) mám zánět vaječníků. Moc doufám v to, že díky paní doktorce nebudu mít žádné vážné následky a že se vyléčím. Pokud můžete, jděte raději jinam....

Chodím k paní doktorce 20 let a jsem s ní velmi spokojena. Díky jejímu přístupu a odbornosti mám dvě zdravé děti.

Dnes jsem byla u pani doktorky Roušarové a naprosto v pohodě,dělala mi ultrazvuk a vše mi ukázala a vysvětlila. Ptala se jestli mě nic nebolí, takže za mě přístup velmi dobrý. Před měsícem mi sestra brala krev, a taky vše v pořádku.

K paní doktorce jsem chodila necelých 10 let od mládí.. Už dříve byl hrozný problém s předepisováním receptů - jezdila jsem na školu mimo Příbram a opravdu nešlo se k ní objednat na uterý dopoledne, kdyz jsem byla na druhém konci republiky. Aby mi maminka vyzvedla recept na antikoncepci za me, nepřipadalo dle paní doktorky vůbec v úvahu, jelikož mě prý vždy musela vidět osobně. To pak probíhalo, tak že jsem 2 hodiny čekala v čekárně (i kdyz jsem byla objednaná) a poté mi doktorka podala u sestry recept se slovy, objednejte se na kontrolu. Žádná prohlídka se nikdy nekonala, doktorka me nevazila, ani nemerila tlak, vůbec nic. Tak to jsem nikdy nechápala.
Všeobecně paní doktorka měla dost nepříjmený přístup, stejně tak sestra. Pokaždé hrozné dohady na kdy se objednat, sestra neskutečně protivná. Ale furt jsem doufala, ze doktorka je profesional. Pravidelné vyšetření co půl roku a věřila jsem, že je vše v pořádku.
Pak jsem otěhotněla a musela jsem k doktorce docházet co dva týdny a to bylo utrpení. Nepříjemná, neochotná cokoli sdělit, na každý můj dotaz odpověděla stručně ano, ne, nesmíte. Bylo to moje první těhotenství a měla jsem mnoho dotazů jako nezkušená prvorodička, ale po první otázce jsem už neměla chuť se ptát na nic víc.
Při 1. screeningu šel se mnou přítel a když viděl doktorky přístup a jak za pul hodiny z ní vypadli jen 3 nepříjemná slova, tak mi řekl, ať od ní ihned odejdu, že nic tak hrozného nikdy neviděl.
Přešla jsem k jinému doktorovi. S každou těhu kontrolou jsem si přinesla papírek s několika dotazy, vždy mile a rád odpověděl, bez jediného problému. Na objednání se také vždy dohodneme. Sestřička je velmi milá.
Paní doktorku Roušarovou zastupuje dr. Jiruš v ordinaci naproti. Jednou jsem musela v její nepřítomnosti k němu a i ten se mnou jednal mile a vše proběhlo v naprosté pohodě. Sestřička mladá a úžasně milá. Když to jde všude jinde tak proč ne zde?
Nikdy jsem žádný zdravotní problém neměla, tak nemohu paní doktorku soudit z profesionální stránky, ale z osobní stránky, jsem se s takovým chováním a nepříjemným vystupováním nikde jinde nesetkala. Ani se nedivím, že každý od ní odchází. Pokud nechcete mít před každou kontrolou vředy nebo nervy v kýblu, nic jiného vám ani nezbyde.

K té ženě jsem chodila asi 6let od 15ti, naštěstí už jsem rok pryč. Už jsem nechtěla mít 14dní před prohlídkou průjem ze stresu, že tam zase musím a že zase něco bude špatně a že zase dostanu vynadáno. Když bylo vše v pořádku byly obě jen nepříjemné, což jem si vždy oddychla. Několikrát mě se sestrou rozbrečely, z čehož jednou to sestra zvládla i po telefonu. A když mi došlo, že se bojím jít na gyndu 100x víc než k zubaři, kde je reálná vyhlídka na bolest, řekla jsem si, že už ne!

Dobrý den, milé ženy, k této doktorce jsem chodila také od 15 let, na prevence atp..Žádný vážný problém jsem neměla a tak její doslova hnusný přístup jsem ignorovala, říkala jsem si, že to je profesionál, tak nebudu řešit její osobní přístup k pacientkám. Ale!!!! Po nějaké době, když jsem se svými "již problémy" (do té doby jsem si totiž myslela, že žádné nemám, protože když jsem se o nějakém zmínila před paní doktorkou, všechno tak naprosto zbagatelizovala, že jsem nabyla dojmu, že je opravdu vše v pořádku) navštívila spoustu jiných lékařů-gynekologů a specialistů,kteří se zybývají sterilitou a umělým oplodněním, jsem začala pomalu upadat do šoku, co všechno mi paní doktorka nehlídala, co všechno neřešila a měla a mohla, možná, že kdyby k věci měla jiný přístup, měla bych již dávno miminko, které si už takovou dobu přeji... Bohužel... Dále to rozvádět nebudu, zkrátka, ženy, prosím, pokud můžete, nechoďte k paní doktorce jen proto, že nemáte kam jinam jít.... Zkuste to kdekoliv jinde, protože tahle její fabrikózní, rutinní ordinace už je opravdu dávno za zenitem. Poslední kapkou, kdy jsem se rozhodla, že toto vše sem napíšu byl dnešek, kdy jsem přišla k lékařce (jiné) s mamologickým problémem-první otázka od ní byla: vyšetřoval vás pravidelně váš gynekolog? Odpověděla jsem samozřejmě, že nikdy, že kdyby jo, tak vím, že mám jít tam a neocitla bych se u této paní doktorky-která byla mimochodem moc moc laskavá, příjemná-úplně něco jiného, než co prožijete v ordinaci paní Roušarové. Reakce lékařky na mou odpověď-cituji: "aha-tak to se už více neptám, protože tohle má být jedno ze základních preventivních vyšetření u vašeho gynekologa" , reagovala naprosto zhrozeně a zároveň jako kdyby mi chtěla sdělit, že nejsem samozřejmě první pacientka mudr Roušarové, která tam takhle přišla.... Strašné.... Přeji hodně štěstí při hledání a vybírání jiného gynekologa... Já jdu hledat ještě dnes:)