Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
43 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Dobrý den, po přečtení recenzí jsem se zděsila, ke komu jsem se to vlastně objednala. Při objednání po telefonu byla sestra velice milá. To už jsem si říkala, že recenze asi budou zavádějící a byla jsem připravená reagovat na jakékoli negativní chování. Ale nebylo vůbec třeba. Po příchodu do ordinace byla sestra opět příjemná a její chování bylo naprosto v pořádku. Paní doktorka byla při dotazech na můj stav i při vyšetření věcná a milá. Z osobní zkušenosti tedy rozhodně mohu s klidem vyvrátit nepříjemný přístup a neochotu. Jasně, že v čekárně si půl hodinky navíc posedíte, ale kde ne? A velice mne překvapuje, že spousta žen, co tu píší negativní recenze, vydržely u doktorky dlouhá léta. Já každému dávám max. 3 šance a pak odcházím jinam i kdybych měla dojíždět do Prahy.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ravak

K paní doktorce jsem chodila od svých 15 let (asi od roku 2013) na kontroly, dokud jsem neměla zdravotní problém a chodila jen na kontroly, tak se to dalo (kromě občasných špatných nálad paní doktorky). Poté, co jsem u ní nedávno byla 2x za sebou s neustálými křečemi v podbřišku, mi řekla, že mi nic není, že jsem v pořádku a ať přijdu až na preventivní prohlídku za půl roku. Přešla jsem k jinému doktorovi a ten ihned zjistil , že již několik měsíců (!!) mám zánět vaječníků. Moc doufám v to, že díky paní doktorce nebudu mít žádné vážné následky a že se vyléčím. Pokud můžete, jděte raději jinam....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce 20 let a jsem s ní velmi spokojena. Díky jejímu přístupu a odbornosti mám dvě zdravé děti.


H
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pani doktorky Roušarové a naprosto v pohodě,dělala mi ultrazvuk a vše mi ukázala a vysvětlila. Ptala se jestli mě nic nebolí, takže za mě přístup velmi dobrý. Před měsícem mi sestra brala krev, a taky vše v pořádku.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila necelých 10 let od mládí.. Už dříve byl hrozný problém s předepisováním receptů - jezdila jsem na školu mimo Příbram a opravdu nešlo se k ní objednat na uterý dopoledne, kdyz jsem byla na druhém konci republiky. Aby mi maminka vyzvedla recept na antikoncepci za me, nepřipadalo dle paní doktorky vůbec v úvahu, jelikož mě prý vždy musela vidět osobně. To pak probíhalo, tak že jsem 2 hodiny čekala v čekárně (i kdyz jsem byla objednaná) a poté mi doktorka podala u sestry recept se slovy, objednejte se na kontrolu. Žádná prohlídka se nikdy nekonala, doktorka me nevazila, ani nemerila tlak, vůbec nic. Tak to jsem nikdy nechápala.
Všeobecně paní doktorka měla dost nepříjmený přístup, stejně tak sestra. Pokaždé hrozné dohady na kdy se objednat, sestra neskutečně protivná. Ale furt jsem doufala, ze doktorka je profesional. Pravidelné vyšetření co půl roku a věřila jsem, že je vše v pořádku.
Pak jsem otěhotněla a musela jsem k doktorce docházet co dva týdny a to bylo utrpení. Nepříjemná, neochotná cokoli sdělit, na každý můj dotaz odpověděla stručně ano, ne, nesmíte. Bylo to moje první těhotenství a měla jsem mnoho dotazů jako nezkušená prvorodička, ale po první otázce jsem už neměla chuť se ptát na nic víc.
Při 1. screeningu šel se mnou přítel a když viděl doktorky přístup a jak za pul hodiny z ní vypadli jen 3 nepříjemná slova, tak mi řekl, ať od ní ihned odejdu, že nic tak hrozného nikdy neviděl.
Přešla jsem k jinému doktorovi. S každou těhu kontrolou jsem si přinesla papírek s několika dotazy, vždy mile a rád odpověděl, bez jediného problému. Na objednání se také vždy dohodneme. Sestřička je velmi milá.
Paní doktorku Roušarovou zastupuje dr. Jiruš v ordinaci naproti. Jednou jsem musela v její nepřítomnosti k němu a i ten se mnou jednal mile a vše proběhlo v naprosté pohodě. Sestřička mladá a úžasně milá. Když to jde všude jinde tak proč ne zde?
Nikdy jsem žádný zdravotní problém neměla, tak nemohu paní doktorku soudit z profesionální stránky, ale z osobní stránky, jsem se s takovým chováním a nepříjemným vystupováním nikde jinde nesetkala. Ani se nedivím, že každý od ní odchází. Pokud nechcete mít před každou kontrolou vředy nebo nervy v kýblu, nic jiného vám ani nezbyde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

K té ženě jsem chodila asi 6let od 15ti, naštěstí už jsem rok pryč. Už jsem nechtěla mít 14dní před prohlídkou průjem ze stresu, že tam zase musím a že zase něco bude špatně a že zase dostanu vynadáno. Když bylo vše v pořádku byly obě jen nepříjemné, což jem si vždy oddychla. Několikrát mě se sestrou rozbrečely, z čehož jednou to sestra zvládla i po telefonu. A když mi došlo, že se bojím jít na gyndu 100x víc než k zubaři, kde je reálná vyhlídka na bolest, řekla jsem si, že už ne!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Dobrý den, milé ženy, k této doktorce jsem chodila také od 15 let, na prevence atp..Žádný vážný problém jsem neměla a tak její doslova hnusný přístup jsem ignorovala, říkala jsem si, že to je profesionál, tak nebudu řešit její osobní přístup k pacientkám. Ale!!!! Po nějaké době, když jsem se svými "již problémy" (do té doby jsem si totiž myslela, že žádné nemám, protože když jsem se o nějakém zmínila před paní doktorkou, všechno tak naprosto zbagatelizovala, že jsem nabyla dojmu, že je opravdu vše v pořádku) navštívila spoustu jiných lékařů-gynekologů a specialistů,kteří se zybývají sterilitou a umělým oplodněním, jsem začala pomalu upadat do šoku, co všechno mi paní doktorka nehlídala, co všechno neřešila a měla a mohla, možná, že kdyby k věci měla jiný přístup, měla bych již dávno miminko, které si už takovou dobu přeji... Bohužel... Dále to rozvádět nebudu, zkrátka, ženy, prosím, pokud můžete, nechoďte k paní doktorce jen proto, že nemáte kam jinam jít.... Zkuste to kdekoliv jinde, protože tahle její fabrikózní, rutinní ordinace už je opravdu dávno za zenitem. Poslední kapkou, kdy jsem se rozhodla, že toto vše sem napíšu byl dnešek, kdy jsem přišla k lékařce (jiné) s mamologickým problémem-první otázka od ní byla: vyšetřoval vás pravidelně váš gynekolog? Odpověděla jsem samozřejmě, že nikdy, že kdyby jo, tak vím, že mám jít tam a neocitla bych se u této paní doktorky-která byla mimochodem moc moc laskavá, příjemná-úplně něco jiného, než co prožijete v ordinaci paní Roušarové. Reakce lékařky na mou odpověď-cituji: "aha-tak to se už více neptám, protože tohle má být jedno ze základních preventivních vyšetření u vašeho gynekologa" , reagovala naprosto zhrozeně a zároveň jako kdyby mi chtěla sdělit, že nejsem samozřejmě první pacientka mudr Roušarové, která tam takhle přišla.... Strašné.... Přeji hodně štěstí při hledání a vybírání jiného gynekologa... Já jdu hledat ještě dnes:)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Zítra jdu k této lékařce prvně, zatím jsem měla pouze možnost mluvit se sestrou po telefonu, a musím potvrdit, že ochotou a porozuměním tedy rozhodně neoplývala, docela se děsím ,co mě čeká, když si tu pročítám ty kritiky a můj první dojem z telefonátu, toto vše jen potvrzuje, no uvidím zítra:) .... No tak po dnešní zkušenosti nezbývá než plně souhlasit se vším negativním , co je zde psáno...netušila jsem, že i ultrazvuk přes břicho může být bolestivý, o odběru krve nemluvě,...doktorka i sestra se asi vůbec neumí usmát, obě jsou nepříjemné, odměřené. Z ordinace jsem doslova "vypadla" totálně vystresovaná, již nikdy více!!! Kdo můžete této ordinaci se vyhněte!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Bohužel musím souhlasit s většinou negativních reakcí. Absolutně nedbalým přístupem paní doktorky jsme málem přišli o naše, nyní již narozené, dítě. Kromě totálního nezájmu o daný problém (potažmo pacienta) je zde patrné i její silně komerční zaměření. O způsobu chování (nadřazenost, egoismus, necitlivost) ani nemluvě. Jsem v šoku, že tato paní může stále provozovat lékařskou praxi a zabírat smluvní místo gynekologa. Tímto bych ráda apelovala na všechny pacientky, aby šly kamkoli jinam - snad nikde to nemůže být horší než zde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K opaní doktorce jsem chodila pouze pro antikoncepci a neměla žádný problém, tudíž i s paní doktorkou jsem neměla problém. I když jak ona tak sestra jso u občas pěkně nepříjemné a velmi neutrálním až chladným přístupem. Problém nastal až v době, kdy jsem byla těhotná. Nebyla jsem si jistá, zda tomu tak opravdu je. Test mi vyšel až na několikátý pokus a tak jsem se těšila k paní doktorce až mi radostnou novinu oznámí ona sama. Až tam mi spadl úsměv ze rtů, když mi nejprve paní dotkorka vynadala, že jdu pozdě na preventivní prohlídku a nakonec mi ledově oznámila, že pokud si to chci nechat ať přijdu za 14dní. Měla jsem z toho velmi smíšené pocity a obvolávala všechny možné okolní gynekology, zda by mě nevzali. Všude bylo plno. Až nakonec mi chlapi z práce doporučili jednoho pana doktora, který mě velice ochotně a mile přijal. Jsme s ním nadmíru spokojená, a jsem ráda, že už nejsem pacientkou paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti