Neurologická ambulance
Masarykova 31, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Skvělá neuroložka díky ní jsem zjistila o jakou nemoc by se mohlo jednat..strašně mě pomohla je to ochotná a milá paní která má pochopení, opravdu jsem se nesetkala s žádnou jinou neuroložkou..Pro paní doktorku velké Díííky

Umístění: Neurologická ambulance Problemy s krcni pateri

Takto nevstricny a neprofesionalni pristup jsem v Brne jeste nezazil. Zjevne jako pacient zdrzuji a otravuji. Nemuzu uz mesic pracovat a poradne ani chodit, ale pro pani doktorku to neni nic kritickeho.
Take se mi poprve v zivote stalo, ze bych slysel vulgarni slova od doktora. Lituji ze jsem se nepodival na hodnoceni drive. Neuveritelne.

Umístění: Neurologická ambulance

Velice příjemná, milá a hlavně empaticka PANÍ doktorka. Moc si vážím jejího přístupu k problému, který mě trápí. Rozhodně mě nezesměšňovala, ani nebagatelizovala moje problémy.
Děkuji moc

Umístění: Neurologická ambulance bolestive rameno

Vynikající lékařka s citlivým lidským přístupem . Po pečlivém vyšetření stanovila diagnozu a ihned nasadila léčbu, ktera mi velmi rychle pomohla.

Umístění: Neurologická ambulance

Nechápu, všechny ty negativní recenze. Ja osobně mohu říct, že lepšího lékaře neznám a to nejen v oblasti neurologie. P doktorka nic nenechá náhodně a když mi chce predepsat jakykoliv lek, tak se me vždy zeptá zda s tim souhlasím a vysvětlí mi všechny jak negativní,, tak i pozitivní vliv. Nikdy jsem se u ni nesetkala s vysmechem jak zde někteří píšou. Co se týče čekací doby, tak jsem nikdy necekala nikdy vic jak 15 minut.

Umístění: Neurologická ambulance migrény, chronické zdravotní obtíže

Velmi špatný lidský přístup. Paní doktorka se mnou jednala "z patra", nevím proč. Nabyla jsem dojmu, že mám migrény, protože necvičím (ale mám spoustu jiné fyzické aktivity). Vůbec neposlouchala, co jí říkám, a zjevně mě zaškatulkovala, co mě uviděla. Stres před každou návštěvou mě přiměl změnit lékaře.

Paní doktorka byla neochotná, brala mě jako simulanta a svými řečmi se mým problémům vysmívala. S posměšky mě poslala domů a s poznámkou, abych náhodou nestrašila ještě o půlnoci, mi dala alespoň injekci na bolest. Po dalším týdnu jsem byla hospitalizovaná. Neříkám, že mé problémy byly nakonec neurologické, přesto, jakožto odbornice a dle ostatních skvělá diagnostička, měla rozpoznat počátek vážných potíží a ne se chovat neomaleně a bez soucitu. Lékař léči tělo, ale s úctou by se měl chovat i k duši. Nikdy více.

Paní doktorka má velmi neprofesionální, arogantní přístup k pacientovi. Nejsem žádný simulant ani "bolestín", co s každou maličkostí běží hned k lékaři. Můj problém jsem nakonec vyřešila u jiného lékaře. Nikdy více bych k ní nešla.

Velmi příjemná paní doktorka mám vrozený handicap a s paní doktorkou probereme veškeré moje zdravotní problémy a vždy mi mile a ochotně poradila a vyšetření probíhá diskrétně a profesionálně

Velice příjemná lékařka s profesionálním a milým přístupem, léčím se u ní už po několikáté a jsem naprosto spokojena. Zatím mi vždy pomohla.