Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost
Světlogorská 2764, Tábor

Moje dcera si jí nemůže vynachválit .Dcera měla velkou angínu ale paní doktorka si s tím poradila. Velmi dobrý.

Paní doktorka zachránila mého syna, který byl léčen tak dlouho antibiotiky, že na ně přestal reagovat, měl zápal plic. Následovalo vyléčení atopického ekzému, který měl být doživotní, a už žádný není. Chce to ovšem trpělivost a čas. Vše špatné je třeba z těla dostat pryč. A pak alergie, které byly na pyly od dubna do října a syn nemohl ani opustit byt, jsou už téměř pryč, zůstaly jen na trávu a i ty určitě zmizí. Druhý syn měl alergii a skoro se dusil i ten je zdravý. Máme zkušenost i s léčením naší babičky, zachránila ji před operací hlasivek. Mohu jen doporučit, jezdíme k ní celá rodina a neměnila bych za nikoho. Vždy ochotně poradí i po telefonu. Sestřičku nemá, ale snaží se brát lidi spravedlivě jak přijdou nebo se mohou objednat. Úplně změnila náš přístup k nemoci, člověk se léči celkově, nejen důsledek, který je vidět, ale je třeba vzít v úvahu všechny spojitosti, povahové a všechny projevy.Mohu jen doporučit! Zdenka Korandová

Jsme velice spokojeni. Pani doktorka nic nepodcení, ale neí to ten typ, že vše léčí hned antibiotiky jako ostatní. Snaží se pomoci přirozenou nechemickou cestou - homeopatiky. u našich dětí vždy perfektní výsledky. Vždy zabralo.

K paní doktorce Rafajové jsem přešla od své doktorky s dcerou kvůli atopickému ekzému a víry, že léčba homeopatiky u ní bude vhodnější. Zázraky se však neděly, pro mne ne moc profesionální přístup a nekonečné čekací doby před ordinací mne odradily a rádi jsme se vrátili k původní paní doktorce, u které jsme spokojenější. Homeopatie je zajímavá věda, paní doktorka jí jistě rozumí, stačilo by jen mít sestru a trochu vstřícnější přístup k pacientům.

Jsem ráda, že jsme přešli jinam, jsem nyní moc spokojená. Pokud máte svůj názor, který se liší od názoru paní doktorky, vznikne problém, cítí se dotčená, často se brání útokem jen při dotazu, ale také se to odvíjí podle momentální nálady a počtu čekajících lidí v ordinaci (ušetřit za sestru a objednávat si soukromé dospělé pacienty v ordinačních hodnách pro děti je sice pro paní doktorku ekonomicky výhodné, ale už to není takový přínos pro pacienty) . Jinak ale oceňuji přístup paní doktorky neřešit vše antibiotiky a preferovat přírodní způsob léčby, když to jde.

Tuto lékařku určitě nedoporučuji a plně souhlasím se vším, co uvedli výše uvedení. Paní doktorka užívá pouze své "kuliny", čekací doba před ordinací s několikaměsíčním dítětem příšerně dlouhá - i 1,5 hodiny! Nebyla schopna zodpovědět základní dotazy - zřejmě opravdu čeká, že k ní dochází všichni s plným zdravotnickým vzděláním. U našeho dítěte neřešila špatný zdravotní stav, i přes veškerá naše upozornění, že vše není v pořádku, nechtěla problém řešit. Změnili jsme pediatra a světe div se, od té doby nemáme jediný problém. Na každý dotaz paní doktorka velmi kvalifikovaně a ochotně odpovídá, má i milou sestřičku, díky které vše prostě šlape. U Dr. Rafajové sestra chybí, paní doktorka je značně roztěkaná a dle toho pak vypadá péče, za kterou si bohužel platíme. Ale jak bylo výše uvedeno, je to naše osobní zkušenost, třeba mají ostatní zkušenosti lepší.

Ani já nemohu bohužel doporučit,má pouze své "kuliny" ale o běžné léčbě ani tucha!Na co se nezeptám nevím. Přecházíme jinam.

Tato lékařka velmi úspěšně aplikuje homeopatickou léčbu - přesně a účinně. Kdykoliv je problém vždy vás přijme a problém vyřeší. Je to jedna z nejlepších lékařek která vždy vyléčínemoc jak u dospělého tak u dětí.Profesionální přístup.

Paní doktorku vřele doporučuji,jako jediná nám pomohla vyřešit dlouhodobou nemocnost.Žádný jiný lékař nám nedokázal pomoci(ani odborník).Já mohu paní doktorce jen děkovat.
Dvořáková

Nedoporučuji, syn měl od začátku psychomotorické problémy a dle paní dr. to bylo všechno v pohodě. Sama jsem si musela vyžádat doporučení na fyzioterapii. Kdybychom začali cvičit Vojtovu metodu dříve, mohla jsem si ušetřit spoustu nervů a malému spoustu slziček a zlobení. Měl také dost silnou novorozeneckou žloutenku a nebýt PA, která nám řekla, ať si vyžádáme doporučení do nemocnice, tak fakt nevím..... Jako pediatrička mi přijde neschopná. Když jsem se o tom bavila v lékárně s paní magistrou, bylo mi řečeno, že hodně maminek od ní odchází ze stejného důvodu. Nyní jsem u dr. Pospíšila a jsem moc spokojená.