Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 31, Bílá Třemešná

Pouze mohu konstatovat,že paní mudr.Pušová je velmi zodpovědná a pečlivá lékařka a vzhledem k velikosti obvodu/od Třebihoště po Borovnici/ je s podivem,že množství pacientů zvládá.Záporný názor může mít jen neuznaný simulant,Je třeba konstatovat,že ne každý obvodní lékař udělá EKG,prostě spokojenost a uznání za kvalitní práci a péči,Díky za všechny spokojené pacienty,paní doktorko.

mam dobre zkusenosti,a nikdy nic nenechala v nahode proste nejlepsi doktorka kterou znam a to jich znam hodne

Velmi dobrá lékařka, ovšem neochotná k starým pacientům, hlavně co se týče návštěv v domácnosti, bylo nutné ji upozornit na povinosti.Od té doby bez problémů.

Já ji považuji za schopnou doktorku. Diagnozuje výborně.

Velmi dobrá lékařka,jen by neměla za sebe nechat léčit svoji zdravotní sestru důchodkyni,která tam už nemá co dělat.

Jsem její pacientkou asi 6 let.Hodnotím ji jako zodpovědnou a schopnou lékařku, nemohu si stěžovat na její chování.Asi u ní nepochodí ti, kteří chtějí napsat neschopenku a nepotřebují ji.