Alena Prucková, gynekolog Přerov

MUDr. Alena Prucková

Gynekolog Více

Palackého 94/8, Přerov
Prucková gynekologie Přerov s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Prucková gynekologie Přerov s.r.o. Jiný

Paní doktora je určitě fajn do té doby, než potřebujete opravdu řešit nějaký problém a ne pouze běžné vyšetření.

Sestřička i paní doktorka jsou příjemné, při akutním problému není problém přijít ještě ten den. Celkově jsem se však rozhodla, že si najdu novou, částečně i díky tomu, že už nejsem tak často v Přerově.
Co jsem si u paní doktorky prožila: rok a půl antikoncepce, poté rok a půl hormonální léčby, protože jsem po vysazení nedostávala menstruaci. Poté jsem rok řešila zánety močového měchýře, následované vaginálními výtoky - na to mi paní doktorka, kromě léků samozřejmě, řekla že je to "normální, že se to stává" (a to s klidem a úsměvem na tváři...). Udělala mi všechny potřebné testy, bohužel problémy se po více než roce vvraceli a pomalu sem si našla cestu z toho ven sama.
Myslím, že někomu jinému může paní doktorka vyhovovat a nebude mít s paní doktorkou problém. Já jen očekávám asi něco víc, možná podrobnější vysvětlení při problémech a nabídku i alternativní léčby. Z osobní zkušenosti bych si dala pozor na to, zda před nasazením HA bylo opravdu prověřeno, zda je pro vás vhodná.

U paní doktorky jsem byla 4x a zatím mi nedokázala pomoci s prý 'častým' problémem žen..
Je to nepříjemné, takže hledám jiného lékaře, který mě vyléčí a poslechne si, co mě trápí...
K.

Paní doktorka je velice ochotná a příjemná. Nemusela jsem čekat žádnou frontu, dobrá organizace. Děkuji

Paní doktorka je skvělá, chtěla jsem už začít jezdit do Olomouce za Dr.Zdráhalem, ale ještě u ní zůstanu.

Odvedla se mnou celé mé komplikované těhotenství a moc jí děkuju.

Výborná, příjemná,ochotná.

Naprostá spokojenost, paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy ochtná, poradí a celé těhotenství bylo díky ní příjemné!