Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

A
Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

Velice spokojená, doporučuji! Oční víčka krásně a precizně upravené!!! Byla jsem koncem března na zákroku!!


T
Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

Velmi milý tým paní doktorky a sestřičky. Naprostá spokojenost. Velmi dobré ceny. Myslim, že obě dvě chodí do práce s chutí pomáhat lidem.


E
Ověřeny pacient

Za paní doktorkou jezdím až z Klášterce n/O, protože je odborník, kterého si velmi vážím. Ochotně vše srozumitelně vysvětlí a poradí. Zabývá se také estetickou stránkou, což široko-daleko řeší jen hrstka lékařů.
Lidé, kteří si na ní dokáží ztěžovat si prostě neváží lékaře, který je na svém místě.
Paní doktorku mohu vřele všem doporučit.


M
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky na úpravu horních víček a mohu jen doporučit úžasna moc příjemna porad se Mé ptala jestli se cítím při zákroku dobře a vse mi do detailu vysvětlovala co mi bude dělat opravdu jsem se cítila u paní doktorky moc dobře jemna citliva a moc sikovna Děkuji jen doporučuji Slechtova


Ověřeny pacient

Paní MUDr Pluhařová mi svoji odborností a lidským přístupem zachránila zrak /prasklá sítnice/ i s další pooperační léčbou jsem velmi spokojen.


J
Ověřeny pacient

Při dnešním telefonickém dotazu na prohlídku očí / dne 1.9.2014 / při zhoršování vidění mi byl nabídnut nejbližší termín leden 2015. V té době bych už nemusel vidět vůbec. Díky paní doktorko

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


.
Ověřeny pacient

Mimořádně arogantní lékařka, musel jsem se doprošovat v bolestech o ošetření. Řekla mi, že mám zdravé oči a poslala mě domů, přesto jsem na ošetření trval, nakonec mě tedy s nelibostí vzala a s údivem zjistila, že mám silný alergický zánět. Když jsem dobral kapičky, které mi předepsala, šel jsem si pro další. Opět jsem se musel doprošovat, nakonec mi je napsala a v ordinaci mi začala něco vyprávět, jen jsem seděl a poslouchal, neřekl ani slovo. Z ničeho nic mi vynadala, že tu nemá jen mě, ačkoliv jsem neřekl ani slovo a celou dobu mluvila ona. S něčím podobným jsem se ještě nesetkal, neskutečné. Nejsem člověk, který by si stěžoval, za mnoho let právní praxe jsem se setkal s mnohým, ale s tímto přístupem tedy ne. Pokud Vám něco je, jděte jinam, léčba pacientů v jejím zájmu rozhodně není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nechápu jak někdo může napsat, že je arogantní a povýšená, protože to není vůbec pravda a i sestřička byla velice milá. \tohle dokáže napsat pouze anonym.
Přístup paní doktorky je milý, příjemný a odborný, vše vysvětlí a je velice pečlivá. Všem ji vřele doporučuji, je na ní spolehnutí a jsem ráda, že takovou paní doktorku mám :)
Její přístup dokáže doopravdy ocenit pouze ten, který trpí akutní bolestí. Dnes jsem si to prožila a můžu říct, že mě nenechala čekat a přednostně mě vzala.


Ověřeny pacient

Nepříjemná lékařka.Sestra je totéž.Připadal jsem si,že paní doktorku obtěžuji.
Arogantní a povýšená .... je velice mírné hodnocení.
Už u ní nejsem registrován a u nového lékaře jsem velmi spokojen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nechápu jak si někdo mohl na Paní Doktorku stěžovat.Po mé "čerstvé" zkušenosti musím říct, že je opravdu velice milá a příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti