Metyšova 468, Jilemnice
Praktický lékař pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka je osobnost, vynikající diagnostik. Pečuje o lidi svého obvodu 30 let. Kromě řešení zdravotních obtíží je nucena snášet a tolerovat nechutné lidské projevy, primitivismus a vulgaritu mnohých pacientů.... A jaká je doba, takoví jsou i lidé. Úcta a ohleduplnost k práci lékaře mizí......Dnešní lékař se stal navíc také úředníkem, který vyplňuje stovky formulářů na sociálku a pojišťovnu na úkor kontaktu s pacienty. Denně poslouchá nářky lidí nesouvisející se zdravím a odnáší všeobecnou naštvanost lidí...Jakoby za poplatky a cenu léků mohla právě ona.... A při agresivitě některých lidí je i ona nucena se bránit a zachovat se arogantně a přísně..Je to vynikající lékařka i člověk. Jsem jí vděčna za péči a přeji jí hodně zdaví a síly...................

Již více jak 13 let je p. doktorka Petráková mojí praktickou lékařkou a za celou tu dobu bych neměnila. Je velice vstřícná, chápající a vždy se snaží maximálně pomoci a vyhovět. Pokud má nějaký pacient pocit, že k němu nebyla zrovna "nej", je třeba si uvědomit, že je to také jen člověk, který nemusí mít svůj den nebo se také necítí dobře, protože na něj "něco leze". A pokud jde o delší dobu čekání, než na pacienta přijde řada, svědčí to také v její prospěch - lidi k ní prostě chodí. Horší by bylo, kdyby měla prázdnou čekárnu z důvodu, že není dobrá doktorka!

Nemám žádný problém.

K paní doktorce chodím krátce,ale zatím jsem s ní nadmíru spokojena... Chová se milé a "lidsky"

super

Jsem s ní maximálně spokojena.

Chodím k ní už léta a jsem naprosto spokojen.Vřele doporučuji.

K paní doktorce jsem chodila několik let, než jsem se přestěhovala a byla jsem velmi spokojena, jak lidsky tak profesně. Jen docela dlouhé čekání.

K paní doktorce chodím cca 5 roků,s přístupem a léčením jsem velmi spokojena, doporučuji.

Paní doktorka je mým obvodním lékařem již 3 roky a nikdy jsem s ní neměla žádný problém.Ba naopak vždy mi vemi pomohla.Vřele doporučuju všem.