Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Metyšova 468, Jilemnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Paní doktorka je osobnost, vynikající diagnostik. Pečuje o lidi svého obvodu 30 let. Kromě řešení zdravotních obtíží je nucena snášet a tolerovat nechutné lidské projevy, primitivismus a vulgaritu mnohých pacientů.... A jaká je doba, takoví jsou i lidé. Úcta a ohleduplnost k práci lékaře mizí......Dnešní lékař se stal navíc také úředníkem, který vyplňuje stovky formulářů na sociálku a pojišťovnu na úkor kontaktu s pacienty. Denně poslouchá nářky lidí nesouvisející se zdravím a odnáší všeobecnou naštvanost lidí...Jakoby za poplatky a cenu léků mohla právě ona.... A při agresivitě některých lidí je i ona nucena se bránit a zachovat se arogantně a přísně..Je to vynikající lékařka i člověk. Jsem jí vděčna za péči a přeji jí hodně zdaví a síly...................

J
Ověřený profil

Již více jak 13 let je p. doktorka Petráková mojí praktickou lékařkou a za celou tu dobu bych neměnila. Je velice vstřícná, chápající a vždy se snaží maximálně pomoci a vyhovět. Pokud má nějaký pacient pocit, že k němu nebyla zrovna "nej", je třeba si uvědomit, že je to také jen člověk, který nemusí mít svůj den nebo se také necítí dobře, protože na něj "něco leze". A pokud jde o delší dobu čekání, než na pacienta přijde řada, svědčí to také v její prospěch - lidi k ní prostě chodí. Horší by bylo, kdyby měla prázdnou čekárnu z důvodu, že není dobrá doktorka!

Nemám žádný problém.


K paní doktorce chodím krátce,ale zatím jsem s ní nadmíru spokojena... Chová se milé a "lidsky"


super


Jsem s ní maximálně spokojena.


Ověřený profil

Chodím k ní už léta a jsem naprosto spokojen.Vřele doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

K paní doktorce jsem chodila několik let, než jsem se přestěhovala a byla jsem velmi spokojena, jak lidsky tak profesně. Jen docela dlouhé čekání.


L

K paní doktorce chodím cca 5 roků,s přístupem a léčením jsem velmi spokojena, doporučuji.


H

Paní doktorka je mým obvodním lékařem již 3 roky a nikdy jsem s ní neměla žádný problém.Ba naopak vždy mi vemi pomohla.Vřele doporučuju všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu