Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

51 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Docházím s babičkou k paní doktorce do Hlučína, kde ordinuje vždy dva dny v týdnu.
S přístupem paní doktorky jsme velmi spokojeni. Vždy příjemná, plná energie a pečlivá.
Rozhodně bychom neměnili!

M
Ověřený profil

nejlepší oční lékař i člověk se srdcem na dlani,poradí pomůže.Její přístup k pacientovi je perfektní chodíme k ní s dcerou a moc jí děkuji za péči kterou nám dává Marie

S
Ověřený profil

Paní doktorka je strašně milá a odborník na svém místě .Je to lékařka co léčí nejen oči,ale i duši .Je i odborník co dokáže uznat,že léčba potřebuje i vyšší instanci a pošle dál na doplnkové vyšetření .Její přístup je opravdu profesionální snaži se nejen vyšetřit,ale i vysvětlí do detajlu jaký je aktualně váš zdravotní stav a co se bude dít dál-proto Paní doktorku doporučuji a je to Paní Doktorka s velým P a D.


L
Ověřený profil

Absolutně nezkušený člověk. Pokud mohu mluvit za sebe, tak nerozezná zánět spojivek od oparu. Bohužel tahle nezkušenost mě stála částečnou slepotu do konce života. Když zjistila chybu, nasadila léky, které mi způsobily toxický zánět. Takže další týdny ve velkých bolestech v nemocnici. K tomu se přidává fakt, že po pěti letech mi skartovala všechny lékařské záznamy s odůvodněním, že jsem tam nechodil. Možná kdyby záznamy neskartovali, mohli si přečíst, že před deseti lety jsem prodělal pásový opar. Hezky mluví, ještě lépe se poslouchá, ale to je tak všechno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Pokud se jedná o vyšetření očí, mohu říci, že paní Obstová je pro mě mezi očními lékaři jasnou volbou. Je nejen velice příjemná v jednání, ale vždy se snaží, abych dané věci porozuměl a to i v případě, že mám na první pohled záludné dotazy. Osobně vždy preferuji lékaře, který se nechová k pacientovi jako k nutnému zlu, ale jako k vítanému zákazníkovi a tento pocit mám v její ordinaci vždy. Co se týká její sestry, každý člověk může mít lepší i horší dny, ale mohu říci to, že se mi ještě nestalo, aby se ke mě chovala nepříjemně. Ne každý člověk je na první pohled "kamarádský" a ona svou práci bez výhrad dělá tak jak má.
Rozhodně doporučuji.


Ověřený profil

Úžasná paní doktorka, milá, přívětivá, vysvětlí vše, co se děje a proč. Chodím k ní už dlouhá léta. :-) Jediná doktorka, ke které když musím, tak mi to nevadí.
Sestřička mi přijde přísnější, ale je hodná.


H
Ověřený profil

Chodím k paní Obstové už 13 let, jsem spokojený a je to velice příjemný lékař.
Bohužel se budu opakovat jako mnozí, ale objednávkový systém už velice dlouho nezvládají. Snad se to změní k lepšímu.


J
Ověřený profil

Vážení, myslím si, že doktorka Obstová je jednou z nejlepších očních lékařek v Severomoravskom kraji a možná i více. Je příjemná, má lidský přístup k pacientům, zkrátka vše jen nej..... A sestra? prosím vás všechny kteří na ni andáváte, zamyslete se nad sebou! Je to velmi příjemná a ochotná žena, která vždy vyjde vstříc, pokud to jde! Ti, kteří na ni nadáváte, styďte se a zkuste si tu práci, kterou ona vykonává nanečisto! pohořeli byste. Jedinou výtku mám i já k systému objednávání! Ten je na hlavu postavený a doufám, že se to vše změní a bude se objednávat na den dopředu!


Ochotná, lidský, osobní přístup k pacientům.


I
Ověřený profil

příjemná,sympatická,vstřícná,milá


Došlo k chybě, zkuste to znovu