MUDr. Alena Mlejnková

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Praktický zubní lékař
Poštovní 8, Jablonec nad Nisou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka opravdu není doktorka. Chodila jsem k ní několik let. Pravidelně na kontroly a na kazy. Líbilo se mi, že není drahá a vezme mě, když mám akutní. Bláhově jsem si myslela, že je vše ok. Jenže pak kvůli stresu začali problémy se zuby. Dostala jsem zánět. Paní doktorka mi to očistila a zavřela. Jak tu mnozí říkají, její injekce absolutně nezabírají a jsou zastaralé. O víkendu jsem opuchla a musela na pohotovost. Jelikož v lbc bylo moc lidí jela jsem do bolky. Tam mi pan doktor řekl, že to mám zanedbané a že bych měla začít celkově chodit na pravidelné kontroly. Koukala jsem na něj jak na blázna. Vždyť jsem u doktorky pořád. V bolce mi to vyřízli hnis a že mám jít k paní doktorce na kontrolu a rengen. U paní doktorky nic. Ani nepoznala, že to mám řezaný. Za týden se mi udělala zase boule a tak mi ji vyřízla. Rengeny nedělá a to je taky chyba. Uvažovala jsem, že odejdu, ale nebylo kam. Pak mi měla trhat zub. No hrůza. Rozdrtila ho a zbytek ji nešel vytáhnout. Byla jsem tam třikrát. Třikrát mi dala tři injekce a pořád nic. Tak to mě poslala za dcerou, která to udělala. Po návštěvě mi řekla, že už mám konečně vše opravené a zdravé a mám přijít za půl roku. To bylo v záři a v listopadu jsem šla k nové doktorce. Vůbec jsem se nebála, vždyť mám zdravé zuby. Po oční kontrole se mě zeptala kam chodím, že mám všechny blomby špatně děláné. Po rengenu mi řekla, že mám skoro v každém opravovaném zubu za blombou kaz. Právě protože to je špatně udělané. Takže všechny zuby musím znova. Tři zuby mám dokonce mrtvé a musí mi čistit kanálky. Tak hlavně, že podle paní doktorky je vše ok. Kdo chce mít zanedbané zuby...tak ať u ní zůstane...

Nemohu než paní doktorku chválit. Chodím k ní já i syn, jsme u ní velice často, ale díky naší sklovině zubů, rozhodně ne kvůli tomu, že by paní doktorka něco zanedbala. Naopak je velice snaživá, když je třeba a je nárok, s rentgenem neváhá.
Ty negativní reakce by si snad mohla projít i pojišťovna - těm lidem, kteří chodí na prohlídku po 8mi letech bych dala celý zákrok uhradit. A že se roztříští zub je díky sklovině, měla jsem úplně to samé co zdejší negativní slečna, jen u jiné lékařky, ale neviváděla jsem. Není to chybou lékaře. A těžko léčit rozcapené pacienty, kteří na prevenci kašlou a pak chtějí bezbolestné ošetření. A ano - někdy vrtání BOLÍ. Navíc si neumím představit jak paní zubařka vede dialog s pacientem s pusou dokořán. Snad nechcete, aby vám doktoři ještě vyprávěli pohádky. Styďte se tu !

Mám s paní doktorkou velmi špatné zkušenosti. Už moje maminka od ní odcházela s tím, že jí na pohotovosti po zákroku paní doktorky, řekli že přijela za minutu dvanáct, protože mohla dostat otravu krve. Díky tomu, že naprosto nekomunikuje, na nic se Vás neptá, nebo ani nereaguje na Vaše připomínky, mi chtěla i dát plombu na zub, pod kterým byl zánět. Přes moje opakované připomínky, že mě opravdu zub stále bolí, mi řekla, že to není možné a ať přijdu za 14 dní. Když jsem přišla znovu, opět se divila, že je zub na dotek citlivý. To jsem to už nechala být a další týden, po tom co mě zub začal velmi bolet jela na pohotovost v Liberci. Tam mi pročistili kanálky a poslali opět k zubaři. Nešla jsem už k paní doktorce, ale k jinému stomatologovi. Ten se rozhodl zub vytrhnout. To že předtím neudělal ani rentgen je věc jiná, ale v té době jsem byla ráda, že se něco bude konečně řešit. Po vytrhnutí teprve zjistil, že byl pod zubem velký váček... Nevím, co bych měla ke kvalitě některých zubařů na Jablonecku dodat.

Nechápu jak k paní Mlejnkové někdo může vůbec chodit (nemohu jí nazvat ani paní doktorkou, to mi zážitek z její ordinace opravdu nedovolí). Už od doby co byl zubař povinný ve škole, mám ze zubařů hrozný strach, proto jsem tam teď několik let nebyla, až teď jsem se odhodlala navštívit zubaře, pí. Mlejnková jako jedna zmála v okolí Jbc brala. Její veškerá komunikace s pacinetem byla otevřete si pusu a končila vykloktejte si. Absolutně NIC semnou nehodlala rozebírat, ani co mi bude dělat, jak a proč? Je mi 21 a na vytržení zubu si nenechala udělat ani rentgen, jestli by případně nešel zachránit a dát korunka. Nezeptala se ani jaký typ plomb chci, ani jestli si v mojí práci mohu dovolit nechat hned teď vytrhnout zub, prostě NIC! Při trhání zubu mi polovinu rozdrtila a zbytek zůstal uvnitř, snažila se ho sice vytáhnout, ale mě už v té chvíli bolestí tekly slzy, na to mi bylo řečeno, že mě to nemůže bolet, že je to opíchlé. Poté mě poslala další den na stomachirurgii ať mi to dodělají tam, odcházela jsem vyklepaná co mě po tomhle zážitku čeká druhý den ještě jinde.( na stomachir. mi bylo řečeno, že je divné, že mi neudělala ani rtg)Mám tam jít na dodělání 2 plomb, ale už v životě bych tam nešla. Nic horší jsem opravdu nezažila. Absolutní nezájem cokoliv sdělit pacientovi, žádné vlídné slovo a ta bolest ještě k tomu. Hrůza!

nejlepší a nejšikovnější zubařka kterou jsem kdy měl!!

Nedoporučuji.Kdybych mohla jdu jinam.

Souhlasim.Nebýt takový nedostatek zubařů,tak jdu jinam.

Velká spokojenost, paní doktorka je vždy usměvavá. Vřele doporučuji.

Hrozně ochotná zubařka, já mám jen ty nejlepší zkušenosti