Praktický lékař pro dospělé
Sudova 3, Plzeň

Diagnozu mi neurcila.Absolutne ji nezajima jak jsem na tom,aby se podivala jestli se to zlepsuje,nebo zhorsuje ji ani nenapadne. Predepisuje spatne leky. A Kdyz jsem dostal behavku kvuli lekum co mi predepsala a nemohl jsem se dostavit na kontrolu,jeste jsem dostal vynadano s vetou to se dalo cekat,ze neprijdete.Jeji arogance nezna mezi.Jen mi mrzi,ze jsem na to neprisel driv. Pani doktorku nedoporucuji!

Paní doktorka, vyjde vždy vstříc, je praktik s dlouholetou praxí a je to poznat. Vždy jsem odcházel navýsost spojen. Především nikdy nespěchá, ačkoliv má stále plnou čekárnu postarších pacientů, každému věnue náležitý čas a pozornost. Děkuji

Paní doktorka mi bohužel již několikrát nedokázala stanovit diagnozu, pokaždé mne odeslala na jiné spscializované pracovistě, naposled angina. Navíc je zde opravdu nepříjemná arogantní sestra, která jak by ordinaci řidila. Raději sem přešel jinam a jsem spokojeý, jen lituji, že né dříve...

Nevím jestli přímo ochotná a vždy 100% vstřícná, ale kdo je.
Min. není nepříjemná. To není málo. Vím, že v několika ohledech spíše zastává starší medicínské názory, ale nemyslím, že by to bylo nějak na škodu.

Bohužel musím souhlasit s příspěvkem o zaslouženém důchodu a částečně i s Olinou. A s podáváním samotného paralenem měla zkušenost má sestra i dcera. U dcery to znamenalo pozdější hospitalizaci se zápalem plic. Takže jsme raději vyhledali jiného lékaře...

Velmi zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientovi, stejného mínění je i celá moje rodina.

Paní doktorka je velice příjemná a hlavně si jí vážím jako lékaře, který mi vždy odborně lékařsky pomohl a mé rodině také. Budu ráda, jestli stále bude ordinovat i v důchodu. Více lékařů na takové odborné úrovni a schopných i hlavně vysvětlit pacientovi, proč mu zdravotní problém vzniknul, by našemu zdravotnictví prospělo. Mému známému zachránila život,včas určila diagnozu, kterou před ní záchranná služba nebyla schopna určit.

Co mám ještě dodat

Skvělý odborník,vstřícná lékařka. Stydíme se za Olinu.

Paní doktorka je velice příjemná, milá, ochotná a vstřícná. Vždy vyslechne, poradí, snaží se uklidnit a udělat maximum pro zdraví pacienta a je odborně na výši
Velice doporučuji.