Praktická lékařka pro dospělé
Havlíčkova 814, Kroměříž

Mohu jen doporucit . Pecliva ochotna profesional.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý. Důvod: Příliš stručné argumenty k udělení nižšího hodnocení.

~

S prací paní doktorky Jandlové jsem moc spokojená. Je velmi pečlivá, vždy všechno vysvětlí a člověku se věnuje. Čekání mi nevadí, ráda si počkám, když vím, že pak mi bude dána stejná péče jako člověku přede mnou. A sestřička je zlatá.

Jsem maminkou 2 dcer. Obě před několika lety přešly k paní doktorce Jandlové. U své původní praktické lékařky nebyly spokojeny, dávala jim totiž očividně najevo, že jsou simulantky. Podotýkám, že dcery jsou zdravé a pomoc lékařky vyhledávaly málo. U paní doktorky Jandlové jsou spokojené, lékařská péče je na úrovni, paní doktorka je milá, vždy jim pomohla a dcery jí důvěřují a to je velmi důležité. Za to jí velmi děkuji.

Paní doktorce i sestřičce děkuji za lidský přístup a perfektní péči.

Paní doktorka Jandlová je milá a vstřícná. Vřele doporučuji, jsem velmi spokojená.

K paní doktorce již chodím několik let (ikdyž já jsem hodně zdravý člověk :-) ), každopádně i teď v těhotenství mi vždy vyšla vstříc...poradila s problémy, s antibiotiky, která se případně v těhotenství mohou...a hlavně - umožnila mi vstup mimo čekárnu, abych se ničím nenakazila. Jsem velmi spokojena!

K paní doktorce chodím již 8 let a nikdy jsem se nesetkala s ničím, co je popisováno v negativních komentářích. Je fakt, že někdy, když se objednám, musím ještě počkat, ale určitě ne několik hodin, jak se mi běžně stává u jiných lékařů;-) Paní doktorka je velice milá, pečlivá a nikdy mě s ničím neodbyla. Ba naopak.

S prací paní doktorky jsem velmi spokojená, je svědomitá, pečlivá. Snaží se věnovat každému pacientovi. Chválím.

K paní doktorce již chodím několik let a vždy jsem byla velmi spokojena jak s její pečlivostí, odborností a radami, tak s jejím lidským přístupem.

Nemohu pochopit smysl posledního příspěvku, to kladení slov a nelogický "osobní bankrot". Intelekt posuzovatelce nechybí, ale jaksi nezvládá jeho aplikaci. Paní doktorku znám víc jak 10 let, její přístup k pacientům by mohl být vzorem pro ostatní (myslím tím zejména zastupující) lékaře. Naštěstí těch zástupů není mnoho, není pravdou že v práci není 4 měsíce(!). Možná proto má v čekárně pořád plno, bohužel pro kvalitu se musí leckdy něco obětovat. Doufám jen, že konečně bude mít stabilní sestřičku.