Na dláždění 90, Poděbrady
Soukromá ordinace dětské lékařky

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Paní doktorka je skvělá, lidská a umí poradit. Několikrát jsem se již přesvědčila o tom, že je dobrý lékař. V dětství mi prišla na neobvyklou diagnózu a nyní k ní chodím s dcerou a jsem moc spokojená. Už několikrát mi poradila lépe než specialisti (kožní lékaři). Doporučuji.

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je skvělá,ochotná,střícná,milá a hlavně má lidský přístup. Chodím k ní se třemi dětmi a jsme opravdu moc spokojeni. Dlouho jsem nepotkala tak milého lékaře. Ordinace je hezky zatížena,sestřička milá,chodíme k tam moc rádi,tedy pokud opomenu nějakou nemoc. :-) Víc takových lékařů jako je paní doktorka.

Horšího a protivnějšího dětského doktora jsem nepoznala. Sestra v ordinaci protivná a neochotná. Doktorka vše řeší jen antibiotikama a nakombinuje k tomu další šílenou dávku ostatních léků. Takovou dávku chemie bych nedala ani obrovi. Neochotná, neporadí a hlavně ani neveme stěry, krev. Nedoporučuji.

Dobrý den, bohužel jsem horšího dětského doktora nepotkala, naštěstí. S paní doktorkou jsme potkali na pohotovosti v Kolíně v neděli, kolem 10 dopoledne, asi jsme ji vyrušili od TV, tak to aspoň vypadalo, takže jsem se s ní ještě i chytla a to se mi ještě s žádným doktorem nepovedlo... Naštěstí vše zachraňovala sestra, bohužel nevím jméno, ale asi ta už věděla... Doufám, že tato paní není v Kolíně často, mají to tam moc pěkné - něm. Kolin, ale než se s ní zase potkat, tak raději pojedeme do Pardubic.

Bohužel musím potvrdit, že pokud k paní doktorce jdete na pohotovost, nebo pokud zastupuje vašeho lékaře, není moc ochotná, ani příjemná. Navštívila jsem její ordinaci v srpnu s podezřením na boreliózu u syna. Krev nám neodebrala a doporučila mazat Fenistil gelem. Naše paní doktorka nám krev odebrala, borelióza se potvrdila a skončili jsme s antibiotiky. Není to první negativní zkušenost tohoto druhu. Jako zastupující lékař se k nám chová vždy spíše jako bychom ji svou návštěvou obtěžovali.

Jsem jako u vytržení. Přešla jsem k ní od doktora W. Paní doktorka je milá, předepisuje takové kombinace léků, které dětem opravdu zabírají. Do teďka jsem znala jen Hedelix, Mucosolvan a Vicentku a Stoptusin. Moc děkuji sousedkám, ža doporučení k ní chodit. Opravdu jsem konečně klidná...

Perfektní přístup k dětem i rodičům,vše pečlivě vysvětlí a vždy pečlivě ošetří,vyšle na potřebná vyšetření a dokonce se i osobně angažuje při objednávání svých pacientů k specialistům v jiných lékařských oborech.
Diana Trojanová

Výborná,vstřícná,moji synové se u ní v ordinaci vůbec nebojí,dokonce se tam těší!

Po tom co jsem paní doktorku zažila na pohotovosti v kolínské nemocnici opravdu nechápu proč toto povolání vykonává.´Je velice nepříjemná a arogantní. Na dítě se téměř nepodívá a vůbec neposlouchá co jí říkáte.

jsem spokojena!!!