Adresa

Soukromá ordinace dětské lékařky
Na dláždění 90, Poděbrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

šly jsme na pohotovost, s tim že syna hodně bolí nohy a nemuže chodit. mel horečky do toho anginu. doktorka se na nej téměř nepodívala a oznámila že by neměl chodit. tot její léčba. strašne neochotná. takže jsme jeli domu. a v noci pro syna musela přiject sanitka. dostal křeče do nohou a tekla mu krev z pusy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Paní doktorka je skvělá, lidská a umí poradit. Několikrát jsem se již přesvědčila o tom, že je dobrý lékař. V dětství mi prišla na neobvyklou diagnózu a nyní k ní chodím s dcerou a jsem moc spokojená. Už několikrát mi poradila lépe než specialisti (kožní lékaři). Doporučuji.

K
Ověřený profil
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je skvělá,ochotná,střícná,milá a hlavně má lidský přístup. Chodím k ní se třemi dětmi a jsme opravdu moc spokojeni. Dlouho jsem nepotkala tak milého lékaře. Ordinace je hezky zatížena,sestřička milá,chodíme k tam moc rádi,tedy pokud opomenu nějakou nemoc. :-) Víc takových lékařů jako je paní doktorka.


T
Ověřený profil

Horšího a protivnějšího dětského doktora jsem nepoznala. Sestra v ordinaci protivná a neochotná. Doktorka vše řeší jen antibiotikama a nakombinuje k tomu další šílenou dávku ostatních léků. Takovou dávku chemie bych nedala ani obrovi. Neochotná, neporadí a hlavně ani neveme stěry, krev. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Dobrý den, bohužel jsem horšího dětského doktora nepotkala, naštěstí. S paní doktorkou jsme potkali na pohotovosti v Kolíně v neděli, kolem 10 dopoledne, asi jsme ji vyrušili od TV, tak to aspoň vypadalo, takže jsem se s ní ještě i chytla a to se mi ještě s žádným doktorem nepovedlo... Naštěstí vše zachraňovala sestra, bohužel nevím jméno, ale asi ta už věděla... Doufám, že tato paní není v Kolíně často, mají to tam moc pěkné - něm. Kolin, ale než se s ní zase potkat, tak raději pojedeme do Pardubic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřený profil

Bohužel musím potvrdit, že pokud k paní doktorce jdete na pohotovost, nebo pokud zastupuje vašeho lékaře, není moc ochotná, ani příjemná. Navštívila jsem její ordinaci v srpnu s podezřením na boreliózu u syna. Krev nám neodebrala a doporučila mazat Fenistil gelem. Naše paní doktorka nám krev odebrala, borelióza se potvrdila a skončili jsme s antibiotiky. Není to první negativní zkušenost tohoto druhu. Jako zastupující lékař se k nám chová vždy spíše jako bychom ji svou návštěvou obtěžovali.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Jsem jako u vytržení. Přešla jsem k ní od doktora W. Paní doktorka je milá, předepisuje takové kombinace léků, které dětem opravdu zabírají. Do teďka jsem znala jen Hedelix, Mucosolvan a Vicentku a Stoptusin. Moc děkuji sousedkám, ža doporučení k ní chodit. Opravdu jsem konečně klidná...


Perfektní přístup k dětem i rodičům,vše pečlivě vysvětlí a vždy pečlivě ošetří,vyšle na potřebná vyšetření a dokonce se i osobně angažuje při objednávání svých pacientů k specialistům v jiných lékařských oborech.
Diana Trojanová


Výborná,vstřícná,moji synové se u ní v ordinaci vůbec nebojí,dokonce se tam těší!


Ověřený profil

Po tom co jsem paní doktorku zažila na pohotovosti v kolínské nemocnici opravdu nechápu proč toto povolání vykonává.´Je velice nepříjemná a arogantní. Na dítě se téměř nepodívá a vůbec neposlouchá co jí říkáte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu