Adresa

Na dláždění 90, Poděbrady
Soukromá ordinace dětské lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Paní doktorka je skvělá, lidská a umí poradit. Několikrát jsem se již přesvědčila o tom, že je dobrý lékař. V dětství mi prišla na neobvyklou diagnózu a nyní k ní chodím s dcerou a jsem moc spokojená. Už několikrát mi poradila lépe než specialisti (kožní lékaři). Doporučuji.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je skvělá,ochotná,střícná,milá a hlavně má lidský přístup. Chodím k ní se třemi dětmi a jsme opravdu moc spokojeni. Dlouho jsem nepotkala tak milého lékaře. Ordinace je hezky zatížena,sestřička milá,chodíme k tam moc rádi,tedy pokud opomenu nějakou nemoc. :-) Víc takových lékařů jako je paní doktorka.


T
Ověřeny pacient

Horšího a protivnějšího dětského doktora jsem nepoznala. Sestra v ordinaci protivná a neochotná. Doktorka vše řeší jen antibiotikama a nakombinuje k tomu další šílenou dávku ostatních léků. Takovou dávku chemie bych nedala ani obrovi. Neochotná, neporadí a hlavně ani neveme stěry, krev. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý den, bohužel jsem horšího dětského doktora nepotkala, naštěstí. S paní doktorkou jsme potkali na pohotovosti v Kolíně v neděli, kolem 10 dopoledne, asi jsme ji vyrušili od TV, tak to aspoň vypadalo, takže jsem se s ní ještě i chytla a to se mi ještě s žádným doktorem nepovedlo... Naštěstí vše zachraňovala sestra, bohužel nevím jméno, ale asi ta už věděla... Doufám, že tato paní není v Kolíně často, mají to tam moc pěkné - něm. Kolin, ale než se s ní zase potkat, tak raději pojedeme do Pardubic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Bohužel musím potvrdit, že pokud k paní doktorce jdete na pohotovost, nebo pokud zastupuje vašeho lékaře, není moc ochotná, ani příjemná. Navštívila jsem její ordinaci v srpnu s podezřením na boreliózu u syna. Krev nám neodebrala a doporučila mazat Fenistil gelem. Naše paní doktorka nám krev odebrala, borelióza se potvrdila a skončili jsme s antibiotiky. Není to první negativní zkušenost tohoto druhu. Jako zastupující lékař se k nám chová vždy spíše jako bychom ji svou návštěvou obtěžovali.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jsem jako u vytržení. Přešla jsem k ní od doktora W. Paní doktorka je milá, předepisuje takové kombinace léků, které dětem opravdu zabírají. Do teďka jsem znala jen Hedelix, Mucosolvan a Vicentku a Stoptusin. Moc děkuji sousedkám, ža doporučení k ní chodit. Opravdu jsem konečně klidná...


Perfektní přístup k dětem i rodičům,vše pečlivě vysvětlí a vždy pečlivě ošetří,vyšle na potřebná vyšetření a dokonce se i osobně angažuje při objednávání svých pacientů k specialistům v jiných lékařských oborech.
Diana Trojanová


Výborná,vstřícná,moji synové se u ní v ordinaci vůbec nebojí,dokonce se tam těší!


Ověřeny pacient

Po tom co jsem paní doktorku zažila na pohotovosti v kolínské nemocnici opravdu nechápu proč toto povolání vykonává.´Je velice nepříjemná a arogantní. Na dítě se téměř nepodívá a vůbec neposlouchá co jí říkáte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


jsem spokojena!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti