Souhlasím se všemi zdejšími kladnými hodnoceními. Byl jsem jejím pacientem před 35 lety a mám mírně rozporuplné vzpomínky, tehdy holt byly jiné metody a nechalo to na mě i trochu zdravotní následky. Nyní, když jsem ji po létech potkal, poznala mě (!!!) a přes její mírné obavy přijala do péče i naší předčasně narozenou dceru. Zde jsou již pocity výrazně kladné, individuální přístup a péče, dlouholeté znalosti a nic nepodcení. Jedno drobné zaváhání se vymstilo, ale podařilo napravit.
Její mladá kolegyně a nejspíš budoucí nástupkyně je také velmi šikovná, vstřícná a příjemná.

Paní doktorka má opravu velký přehled o svých pacientech i jejich rodinách. Vždy se zajímá o celkový stav dítěte. Snaží se mi vždy co nejvíce vyjít vstříc, poslat k dalšímu odborníkovi, poradit...Vždy nezapomene pochválit, když něco dělám dobře a dokáže i upozornit na chybu tak, že to není jako u ostaních pediatrů vynadání.
Moje dcera má nestandardní diagnózu a i tak paní doktorka shání co nejvíce nových informací a doporučení. Sestra skvělá, milá a nástupkyně paní doktorky je taky fantastická.

Vynikající a velmi zodpovědný pediatr s neocenitelnými letitými zkušenostmi. Laskavý a dobrý člověk. O svých pacientech má přehled ve všech směrech. Pro rodiče i děti je takový lékař pokladem.

Vyborna pani doktorka :)

Lepší doktorku pro své děti bych si nemohla přát. Paní doktorka vždy výborně poradí, snaží se najít řešení nejšetrnější k dětem, je vždy milá, nikdy neodbyde.

Pro mé děti ta nejlepší doktorka, kterou bychom mohli mít. Milá, vždy poradí, nikdy neodbyde, k dětem má úžasný přístup a rodiče dokáže vždy ukldnit, povzbudit.

Také mohu paní doktorku jen doporučit. Je opravdu velice milá a pečlivá, má lidský přístup a nikdy mě neodbyla. Nedám na ní dopustit!!!

Perfektní lákařka,prfesionál na svém místě a přitom milá a vstřícná...Neměla jsem s ní sebemenší problém,pokud šlo o vážnější onemocnění okamžitě reagovala,ale na druhou stranu,uměla dát i babskou radu,která fungovala... Léčila obě mé děti od narození do dospělosti a s velkou lítostí jsme odcházeli... Moc paní doktorce děkujem....

Super paní doktorka, nedáme na ní dopustit, vždy milá a ochotná.

Nejlepší lékařka v Jbc,chodíme k ní s dvěma dětma a naprostá spokojenost.Milá,ochotná,skvělý přístup k dětem má ona i sestřička.