Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Souhlasím se všemi zdejšími kladnými hodnoceními. Byl jsem jejím pacientem před 35 lety a mám mírně rozporuplné vzpomínky, tehdy holt byly jiné metody a nechalo to na mě i trochu zdravotní následky. Nyní, když jsem ji po létech potkal, poznala mě (!!!) a přes její mírné obavy přijala do péče i naší předčasně narozenou dceru. Zde jsou již pocity výrazně kladné, individuální přístup a péče, dlouholeté znalosti a nic nepodcení. Jedno drobné zaváhání se vymstilo, ale podařilo napravit.
Její mladá kolegyně a nejspíš budoucí nástupkyně je také velmi šikovná, vstřícná a příjemná.

Ověřený profil

Paní doktorka má opravu velký přehled o svých pacientech i jejich rodinách. Vždy se zajímá o celkový stav dítěte. Snaží se mi vždy co nejvíce vyjít vstříc, poslat k dalšímu odborníkovi, poradit...Vždy nezapomene pochválit, když něco dělám dobře a dokáže i upozornit na chybu tak, že to není jako u ostaních pediatrů vynadání.
Moje dcera má nestandardní diagnózu a i tak paní doktorka shání co nejvíce nových informací a doporučení. Sestra skvělá, milá a nástupkyně paní doktorky je taky fantastická.

Vynikající a velmi zodpovědný pediatr s neocenitelnými letitými zkušenostmi. Laskavý a dobrý člověk. O svých pacientech má přehled ve všech směrech. Pro rodiče i děti je takový lékař pokladem.

Vyborna pani doktorka :)

Lepší doktorku pro své děti bych si nemohla přát. Paní doktorka vždy výborně poradí, snaží se najít řešení nejšetrnější k dětem, je vždy milá, nikdy neodbyde.

Pro mé děti ta nejlepší doktorka, kterou bychom mohli mít. Milá, vždy poradí, nikdy neodbyde, k dětem má úžasný přístup a rodiče dokáže vždy ukldnit, povzbudit.

Také mohu paní doktorku jen doporučit. Je opravdu velice milá a pečlivá, má lidský přístup a nikdy mě neodbyla. Nedám na ní dopustit!!!

Perfektní lákařka,prfesionál na svém místě a přitom milá a vstřícná...Neměla jsem s ní sebemenší problém,pokud šlo o vážnější onemocnění okamžitě reagovala,ale na druhou stranu,uměla dát i babskou radu,která fungovala... Léčila obě mé děti od narození do dospělosti a s velkou lítostí jsme odcházeli... Moc paní doktorce děkujem....

K

Super paní doktorka, nedáme na ní dopustit, vždy milá a ochotná.

Nejlepší lékařka v Jbc,chodíme k ní s dvěma dětma a naprostá spokojenost.Milá,ochotná,skvělý přístup k dětem má ona i sestřička.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti