Alena Dědinová, pediatr Kladno

MUDr. Alena Dědinová

Uložit

Pediatr Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Petrohradská 3113, Kladno
Zdrav.zař.s odborností pediatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Zdrav.zař.s odborností pediatrie

K Pani doktorce jsem chodila uz ja a proto pro me byla jasna volba. Jsem s Pani doktorkou naprosto spokojena. Vzdy dokaze dobre poradit a ma vyborny pristup k detem. Poprve jsem k Pani doktorce sla kdyz se dcera narodila a rozhodne bych nemenila.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Zdrav.zař.s odborností pediatrie

S pani doktorkou jsme naprosto spokojeni. Velmi ochotna a vstřícna. Vzdy ochodne poradi i po telefonu. Netlaci do očkování hlava nehlava... Napr neni problem ho odlozit kvůli ekzemu atp. Vrele doporucuji!!!


D
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila už já, takže mé první kroky se synem vedly právě k ní. Nikdy jsem s ní neměla problém, je hodná, milá, šikovná a sestřičku jsem zbožňovala už já a syn v tom pokračuje. Můžu jen a jen vřele doporučit


Moc milá a profesionální paní doktorka. Vřele doporučuji!!!


K paní doktorce jsem chodila 19let, stejně jako moje starší sestra a nyní i můj 10ti letý bratr. Vždy bez problému a s takovou rodinnou atmosférou. Proto teď, když čekám své první miminko, jsem ani na chvilku nezaváhala, jakého pediatra zvolím. Sestřička i paní doktorka = 1*


Chodíme k paní doktorce od května 2010 s našimi dvojčaty a jsme velice spokojení.


S paní doktorkou jsme moc spokojeni, je moc milá, profesionální, s dětmi to umí, vždycky vše vysvětlila a pomohla a při odchodu z ordinace vždy povzbudila, že všechno zvládneme. Navíc takhle milou sestřičku potkáte opravdu málokde v ordinaci.


K paní doktorce jsem chodila už já, jako malá a bylo pro mě přirozené jí zvolit jako lékaře i pro moje děti. Kromě dlouhodobého vztahu a důvěry, která mě s ní spojuje, si vážím jejího přístupu. U ní mám pocit, že nic nebude zanedbáno a naopak, nic se nepřehání a nežene do extrémů.


P

Pečlivá


A

K přívlastku nejlepší není co dodat. Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, nejlepší i po stránce odborné. Jsme moc rádi, že patříme právě k ní. Také sestřička je moc hodná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti