Petrohradská 3113, Kladno
Zdrav.zař.s odborností pediatrie

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Zdrav.zař.s odborností pediatrie

K Pani doktorce jsem chodila uz ja a proto pro me byla jasna volba. Jsem s Pani doktorkou naprosto spokojena. Vzdy dokaze dobre poradit a ma vyborny pristup k detem. Poprve jsem k Pani doktorce sla kdyz se dcera narodila a rozhodne bych nemenila.

Umístění: Zdrav.zař.s odborností pediatrie

S pani doktorkou jsme naprosto spokojeni. Velmi ochotna a vstřícna. Vzdy ochodne poradi i po telefonu. Netlaci do očkování hlava nehlava... Napr neni problem ho odlozit kvůli ekzemu atp. Vrele doporucuji!!!

K paní doktorce jsem chodila už já, takže mé první kroky se synem vedly právě k ní. Nikdy jsem s ní neměla problém, je hodná, milá, šikovná a sestřičku jsem zbožňovala už já a syn v tom pokračuje. Můžu jen a jen vřele doporučit

Moc milá a profesionální paní doktorka. Vřele doporučuji!!!

K paní doktorce jsem chodila 19let, stejně jako moje starší sestra a nyní i můj 10ti letý bratr. Vždy bez problému a s takovou rodinnou atmosférou. Proto teď, když čekám své první miminko, jsem ani na chvilku nezaváhala, jakého pediatra zvolím. Sestřička i paní doktorka = 1*

Chodíme k paní doktorce od května 2010 s našimi dvojčaty a jsme velice spokojení.

S paní doktorkou jsme moc spokojeni, je moc milá, profesionální, s dětmi to umí, vždycky vše vysvětlila a pomohla a při odchodu z ordinace vždy povzbudila, že všechno zvládneme. Navíc takhle milou sestřičku potkáte opravdu málokde v ordinaci.

K paní doktorce jsem chodila už já, jako malá a bylo pro mě přirozené jí zvolit jako lékaře i pro moje děti. Kromě dlouhodobého vztahu a důvěry, která mě s ní spojuje, si vážím jejího přístupu. U ní mám pocit, že nic nebude zanedbáno a naopak, nic se nepřehání a nežene do extrémů.

Pečlivá

K přívlastku nejlepší není co dodat. Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, nejlepší i po stránce odborné. Jsme moc rádi, že patříme právě k ní. Také sestřička je moc hodná.