Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím již 32 let, také k ní začal v dospělosti chodit můj syn a máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy byla pečlivá, příjemná, vše vysvětlila a snažila se pomoci. U její dcery jsem byla zatím jen jednou, jelikož pár let jsem nepotřebovala lékařskou pomoc, ale i mladá paní doktorka byla velmi vstřícná a milá.

Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Vážná nemoc

Tuto lékařku nedoporučuji, nepoznala u mne poruchu štítné žlázy a také trombocitopenii, všechno hodila na nervy. Po vlastním vyhledání pomoci v nemocnici, určili obě diagnózy a doporučili lékařku opustit. Mám invalidní důchod na páteř patnáct let a lékařka mi, ani jednou nedoporučila lázně. Když jsem přišla s bolestmi páteře na injekci odpinkla mne na neurologii, kde mi zdědili, že injekci od bolesti je povinná mi dát lékařka Bartošová. Když jsem se nechala očkovat proti tetanu a dopředu zeptala sestry na kontraindikace bylo mi sděleno, že žádné nebudou. Moje zkušenost, 14 dnů se mi chtělo zvracet a ruku jsem měla jako balón, hořela mi a nemohla s ní hýbat. Po vyhledání pomoci na internetu mi bylo sděleno, že jsou to kontraindikace po očkování. Opouštím tuto lékařku na doporučení primáře na důchodovém a několika dalších doporučení od odborných lékařů. Obraz o této lékařce si po mém komentáři udělejte sami. Přeji hezký den.

Ta mladá paní doktorka je její dcera a obě dvě jsou naprosto úžasné. K paní doktorce chodí téměř celá má rodina už dlouhá léta a maximální spokojenost.

Paní doktorku jsem už pěkně dlouho nenavštívila. Nejsem totiž vůbec nemocná. Co se ale pamatuju, tak jsem s ní problém neměla. Zato za sestřičkou jsem byla už několikrát a musím říct, že je perfektní.

Velmi milá, příjemná a vstřícná paní doktorka, odpoví na všechny otázky a také dopodrobna vše vysvětlí. Teď má navíc v ordinaci i mladou paní doktorku se kterou se střídá a i ta je velmi milá a vstřícná. Škoda, že takových doktorů není víc.

K paní doktorce chodím už 25 let. Léčí nejen svou skvělou odborností a zkušenostmi, ale i psychicky. Vždy od ní odejdu s pohodou v duši, a to je snad ještě důležitější, než medikamenty.

léčí s maximální péčí :-)

Jsem s ní velmi spokojený.

Velice hodná a příjemná doktorka, chodím k ní už 15 let a vždy mi ochotně poradila a vysvětlila co jsem potřebovala vědět.Jsem velice spokojená .

je velmi ochotna