2. května 3644, Zlín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Chodím tam i s přítelkyní, já alergiky a astmatik, přítelkyně silný astmatik. Výborný přístup, po léčbě se stav obou velice zlepšil. Doporučuji.

Umístění: Ordinace alergie

Byla jsem tu na dovolene, zijeme v cizine. Dcera tady pres mesic nemohla dychat nosem, neustale si stezovala. Pan doktor nas s pochopenim objednal na druhy den po zavolani. Dceri udelal testy a zjistil na co je alergicka a nasadil lecbu. Moc dekujeme za rychlou pomoc panu doktorovi a take za pekny pristup sestricce Kovarove.

Pan doktor Drštička je velmi milý člověk a skvělý lékař. Vždy velmi dobře poradí, má smysl pro humor. Objednal mi s klidem i velmi drahá vyšetření, která mi jiní doktoři nechtěli udělat. I sestřiřka, paní Kovářová je velice přájemná. Moc ráda tam vždy chidím, a vždy dobře poradí. Vřela doporučuji! Milena Mlčúchová

Chodil jsem k němu jako malý a návštěvy nikdy nebyly příjemné. Jak já, tak i mí rodiče jsme se k němu v podstatě báli chodit. Pravidelnou rutinou bylo, že na začátku návštěvy mým rodičům vynadal (dokonce mi jednou do karty napsal, že matka se špatně stará o své dítě). Odhlédnu-li od toho, že mám milující rodiče, kteří se o mě starali dobře a dle jeho pokynů, mé poměrně těžké astma se nijak nezlepšovalo. Až poté, co jsem přešel k jiné lékařce, která se podivila, co jsem to měl předepsané za léky, a předepsala mi jiné, se můj stav během poměrně krátké doby velmi zlepšil.

K panu doktorovi jsem chodila asi 4 roky na doporučení svého pediatra. Dnes bych si ale radši hledala jiného. Na jeho přístup budu ještě dlouho vzpomínat ale ne v dobrém. O vyšetření jsem se musela skoro doprošovat, když jsem měla pocit, že se mi alergie zhoršila. Jenom mi opýchal ruku s tím, že ke žádné změně nedošlo. Při návštěvě v 18 letech mi řekl, že si alergologa pro dodpělé hledat nemusím, že bere i dospělé. Při následné kontrole obrátil, že už jsem dávno měla být u někoho jiného. A ten styl, kterým se mnou tehdy jednal! V dnešní době si hledám nového alergologa, protože jsem alergická i na něco, co pan doktor nezjistil a nemám jen sennou rýmu, ale otékám. Jediné pozitivum při delším čekání na vyšetření (které se pak ani nekonalo a jen předepsal sprej, který předepisuje i obvodní lékař) byla pěkná čekárna, kde pouštěli (v polovině případů) dětské seriály jako třeba Tom a Jerry.

Málem jsem se udusila. Až poté, co jsem přešla k doktorce Zejdlové, tak jsem zjistila, že existují mnohem silnější léky o kterých mi pan doktor neřekl, i když jsem se ptala.

Chodíme k němu s dcerou zatím rok ale na návštěvu se nikdy netěším, stále jen mluví pořád dokola a o tom samém.... půl hodinová návštěva by se dala bez těchto zdlouhavých řečí (pro někoho, někdo to má třeba rád) zvládnout za 5-10minut. Připadám si tam pak jak osel, který jen přikyvuje... co se týče léčby, zatím nemám takovou odezvu abych mohla objektivně hodnotit.Uvidíme.

Byla jsem u pana doktora poprvé a pravděpodobně i naposledy s dcerou, u které se loni projevila pylová alergie. Na podzim bylo provedeno vyšetření na alergeny. Před pylovou sezonou jsme byly na kontrole. Velmi mě šokoval přístup pana doktora, když místo doporučení léčby se mě otázal, jaké léky dceři naordinuji. Sdělil mi, že každému zabírá něco jiného, on však jako odborník - alergolog by měl navrhnout možné řešení a neočekávat řešení ze strany rodiče - laika. Opravdu nedoporučuji.

skvělý lékař, který poradí, doporučí i lékárnu, kde mají daný lék nejvýhodněji co se ceny týče. Nemohu si stěžovat, chodík němu ráda.

Dostal se k němu můj 5 letý syn s velmi těžkou formou astmatu po zanedbané péči dětského lékaře. Dal ho dohromdy, trvalo to 7 let pracné léčby než se z toho syn dostal. Je skoro bez potíží po 7 letech i bez stálých sprejů moc děkuji. Mladší syn k němu taky chodil, u něj zabránil svou léčbou horší formě astmatu jakou si musel projít starší syn. I mladší syn zvládá astma díky předepsaným lékům. I když je pan doktor svérázný naše doporučení jako výborný lékař má.