Ord. praktického lékaře gynekologa
Masarykova 331, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

skvělý lékař, chodím k němu již 10 let, pečoval o mne během dvou těhotenství a během zdravotních problémů způsobených zanedbáním jeho předchůdce

Dobry den Pane dok Hilmi mam navas mensi dotas jsem zoufala matka mam dceru je ji 24 let a uz rok ma problemi z briskem od porodu byly jsme par krat na visetreni a zistili ji ze ma asi masovou cistu na vejcovodu ale nic se nedeje dale mame cekat uz se to tak tahne rok a ma dcera ma strasne velke bolesti jsou k nevidrzeni tak vas moc prosim jestli bi jste se nani nemohl podivat vi.Ma dcera je natkou trech detech a mam oni moc velkej strach doporucila mi vas/
vase predesla pacientka moc vam taky tim dekuje za svuj zivot Pane doktore ale mi nejsme v tihle dobe v ceske reoublice .Bydlime v Angliji . necham vam moje telefoni cislo predem vam moc dekuji z pozdravem pan. demeterova

Profesionál na pravém místě ve všech směrech.....nedám na něj dopustit....syna mi pomohl porodit i s porodní váhou 4982 gr během hodiny..neskutečný přístup..během porodu semnou komunikoval..říkal co bude dělat,co mě čeká atd a to jsem rodila podruhé dítě s nadprůměrnou porodní váhou..nikdy jinam bych se už nesvěřila..jen tak dál <3

Nejlepší gynekolog,kterého znám,milý,usměvavý, odborník na svém místě.

Pan doktor je velice arogantní, nechová se hezky k ženám a hlavně hrozně lže, duvera minimální a pokud jste na rozikovém oddělení v Ústí, tak vás upřimně lituji a nechte se honem rychle přeložit jinam, zavřou |Vás tam jako lvy a informace nepodají žádné, opravdu si něco o vaší diagnoze prectete a informujte se u jiných doktorů, protože doktor Hilmi neví vůbec nic a může se Vám taky stát, že odejdete z porodnice bez vytouženého miminka, opravdu Vás před ním varuji...

Pan doktor Hilmi je ten nejprofesionálním lékařem u nás,zachránil mi život a udělal pro mě a mou rodinu úplné MAXIMUM moc děkuji pane DOKTORE !!!!!

Doktor Hilmi, je výborný a patří mezi ty nejlepší lékaře Gynekologie co znám. Mě osobně zachránil život a věnoval mi tu nejlepší péči a pomoc. Pokaždé kdykoliv ho potřebuji nejen pro sebe , ale i pro mé blízké udělá MAXIMUM. Má velké zkušenosti a nejlepší praxi.Jsem ráda, že jsem jeho pacientka.

Nedávno jsem byla v ÚL nemocnici na gyn. operaci. Anesteziolog se rozhodl pro lumbální anestezii (punkce do páteře) místo celkové anestezie. Super, po operaci nic nebolelo, v kapačkách jsem ji měla dostávat ještě další dva dny proti bolesti. Chybička se ale vloudila a já vůbec necítila pravou nohu, takže jsem nemohla vstát, umýt se, nic. Žádala jsem personál, aby mi kapačku odpojili, že bolest vydržím, ale znecitlivění nohy ne. Nikdo s tím nechtěl nic mít, až když přišel na vizitu pan doktor Hilmi. Zavelel sestrám :"Okamžitě odpojit", usmál se a odešel. Moc mu děkuju, za hodinku už jsem mohla vstát a na bolest jsem pak dostala jiné léky. Hilmi na mě udělal obrovský dojem profesionála, ikdyž jsem ho předtím vůbec neznala.

Nejlepsí ve svého oboru a navíc velice hodný a příjemný pan doktor. Neměnila bych ani za nic.pa

Pan Doktor je nejlepší lékař kterého znám. Příjemný, ochotný, vysvětlí, pomůže, nic neodflákne a hlavně se snaží udělat maximum.