Masarykova 331, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Dobry den Pane dok Hilmi mam navas mensi dotas jsem zoufala matka mam dceru je ji 24 let a uz rok ma problemi z briskem od porodu byly jsme par krat na visetreni a zistili ji ze ma asi masovou cistu na vejcovodu ale nic se nedeje dale mame cekat uz se to tak tahne rok a ma dcera ma strasne velke bolesti jsou k nevidrzeni tak vas moc prosim jestli bi jste se nani nemohl podivat vi.Ma dcera je natkou trech detech a mam oni moc velkej strach doporucila mi vas/
vase predesla pacientka moc vam taky tim dekuje za svuj zivot Pane doktore ale mi nejsme v tihle dobe v ceske reoublice .Bydlime v Angliji . necham vam moje telefoni cislo predem vam moc dekuji z pozdravem pan. demeterova

Profesionál na pravém místě ve všech směrech.....nedám na něj dopustit....syna mi pomohl porodit i s porodní váhou 4982 gr během hodiny..neskutečný přístup..během porodu semnou komunikoval..říkal co bude dělat,co mě čeká atd a to jsem rodila podruhé dítě s nadprůměrnou porodní váhou..nikdy jinam bych se už nesvěřila..jen tak dál <3

Nejlepší gynekolog,kterého znám,milý,usměvavý, odborník na svém místě.

Pan doktor je velice arogantní, nechová se hezky k ženám a hlavně hrozně lže, duvera minimální a pokud jste na rozikovém oddělení v Ústí, tak vás upřimně lituji a nechte se honem rychle přeložit jinam, zavřou |Vás tam jako lvy a informace nepodají žádné, opravdu si něco o vaší diagnoze prectete a informujte se u jiných doktorů, protože doktor Hilmi neví vůbec nic a může se Vám taky stát, že odejdete z porodnice bez vytouženého miminka, opravdu Vás před ním varuji...

Pan doktor Hilmi je ten nejprofesionálním lékařem u nás,zachránil mi život a udělal pro mě a mou rodinu úplné MAXIMUM moc děkuji pane DOKTORE !!!!!

F

Doktor Hilmi, je výborný a patří mezi ty nejlepší lékaře Gynekologie co znám. Mě osobně zachránil život a věnoval mi tu nejlepší péči a pomoc. Pokaždé kdykoliv ho potřebuji nejen pro sebe , ale i pro mé blízké udělá MAXIMUM. Má velké zkušenosti a nejlepší praxi.Jsem ráda, že jsem jeho pacientka.

Nedávno jsem byla v ÚL nemocnici na gyn. operaci. Anesteziolog se rozhodl pro lumbální anestezii (punkce do páteře) místo celkové anestezie. Super, po operaci nic nebolelo, v kapačkách jsem ji měla dostávat ještě další dva dny proti bolesti. Chybička se ale vloudila a já vůbec necítila pravou nohu, takže jsem nemohla vstát, umýt se, nic. Žádala jsem personál, aby mi kapačku odpojili, že bolest vydržím, ale znecitlivění nohy ne. Nikdo s tím nechtěl nic mít, až když přišel na vizitu pan doktor Hilmi. Zavelel sestrám :"Okamžitě odpojit", usmál se a odešel. Moc mu děkuju, za hodinku už jsem mohla vstát a na bolest jsem pak dostala jiné léky. Hilmi na mě udělal obrovský dojem profesionála, ikdyž jsem ho předtím vůbec neznala.

Nejlepsí ve svého oboru a navíc velice hodný a příjemný pan doktor. Neměnila bych ani za nic.pa

Pan Doktor je nejlepší lékař kterého znám. Příjemný, ochotný, vysvětlí, pomůže, nic neodflákne a hlavně se snaží udělat maximum.

Dobrý den, pana doktora považuji za odborníka na svém místě. Myslím, že je velmi pečlivý a lidský a ve svém oboru vzdělaný. Postřeh, že pacienti jsou nositelé zisku, je u povolání lékaře fakt, stejně jako je zákazník nositelem zisku pro obchodníka, velmi přirozený. Panu doktorovi děkuji.Hostášová