Přijímám: dospělí

• zubní lékař - stomatolog

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Umístění:

fakt profesionalní přístup perfektní lidi příjemní děkuji Balog.Můžu doporučit všem kdo nemá zubního lékaře a má potíže.

K tomuto lékaři jsem se objednala na základě doporučení mé zubní lékařky, kvůli mikroskopickému vyšetření dolní stoličky. Pan doktor prohlédl zub mikroskopem, a protože byl prasklý kořen, tak byl zub odstraněn. Vše probíhalo úplně bezbolestně, pod anestezií. Dále bylo na 3D scanu zjištěno, že mám v horní čelisti u jednoho zubu (již cca 15 let) přeplněný kanálek a kousek čepu byl přes kořen zubu zaražen až do kosti. Bylo mi nabídnuto odstranění tohoto kousku z kosti. Vzhledem k tomu, že už z minulých návštěv u pana doktora, kdy musel být tento zub znovu otevřen, vyčištěn a zaplněn, vše probíhalo bezbolestně, jsem se rozhodla nabídku přijmout. Celý postup mi byl předem dokonale vysvětlen. Byla rozříznuta dáseň a kost nad zubním kořenem byla postupně odvrtávána až byl ostraněn i kousek čepu, který tam byl zaražený. Vše probíhalo opět pod anestezií, takže celý zákrok i když byl náročný, byl bezbolestný. Děkuji panu doktorovi a jeho sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Mohu ho všem co chtějí mít krásné a zdravé zuby doporučit. Pracuje s moderními přístroji a proto je jeho práce vždy precizně odvedena. I když se všechny zákroky zde musí platit, máte ale jistotu, že Vaše zuby budou ošetřeny důkladně a na dlouhou dobu.

Umístění: ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o. Bolest čelistního kloubu po trhání osmičky.

Pan doktor mě přijal s bolestí čelistního kloubu po trhání osmičky jiným lékařem. Přestože jsem nebyla objednaná, vzal mě o své polední pauze, místo ošetřil laserem, pečlivě mi vysvětlil, o co se jedná a jak mám dále postupovat. S jeho naprosto profesionálním přístupem a příjemným chováním jsem byla velmi spokojena. Tohoto lékaře jsem si zvolila na základě doporučení, přijela jsem za ním až z Pardubic a rozhodně se do jeho ordinace budu vracet. M. Kuřátková

Umístění: ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o. Záňet zubních kanálků

Maximální spokojenost za profesionálně odvedenou práci, žádná rychlovka jako u běžného zubaře jen aby stihli odbavit co nejvíce pacientů, individuálně se vám bude věnovat jako kdyby jste byli jediný pacient, než se začne opravovat,předělávat tak se všechny nalezené problémy prokonzultují přímo před zákrokem "v křesle" a máte k výběru několik panem doktorem navrhnutých možností jak problém vyřesit, většina práce a hlavně vrtání,broušení zubu a čištění kanálků prováděno pod mikroskopem, takže přesnost zákroku je bezkonkurenční,osobně jsem se s touto technikou setkal poprvé, ordinace vybavena všemi nejmodernějšími pomůckami a přistroji, laserový "urychlovač hojeni", "3D CT scaner" celé ústni dutiny, nahraný 3D obraz téměř celé vaši hlavy můžete dostat vypálený na cd disku, ani nevim jak se ty přístroje nazývají, píši to jako lajk,tak se omlouvám za neodbornost :-) Moc příjemný a ochotný personál (sestřičky),které nikdy nemaji protivnou náladu :-D
Doporučuji všem kteří chtějí mít své zuby v naprostém pořádku i do dalších let, levné to rozhodně není, jelikož nic nehradí pojištovna,ale odvedená práce za to stojí, i za tu vyšší cenu to nelze srovnávat s klasickým obvodním zubařem.
Stanislav Němec - Jaroměř

Děkuji za doporučení!

Umístění: ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Profesionální přístup, pohodový personál, při akutní bolesti můžete volat i v noci, bezbolestné ošetření zubů. Naprostá spokojenost, můžu jen doporučit.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, můj syn 2,5 roku, udělal se mu kaz na předních zubech, byli jsme 2 x u paní zubařky a vyřešila to tím že mu nic dělat nebude, jsou to pouze první zuby a aby nepoškodila ty zuby druhé. Co s tím mám dělat? Syna to velmi bolí. Máme používat elmex gel a pastu. Opravdu se dají druhé zuby poškodit při opravě těch mléčných? Děkuji za odpověď.

Dobrý večer,
to, co Vám řekla Vaše zubařka není pravda. Naopak, ošetření prvních zubů zachrání ty stálé. Navíc kaz se může dále rozšířit a vést k zánětu nervu a potom až k abscesu. Tento stav by pak mohl být pro dítě tohoto ohrožující na životě. Nechte dítě co nejdříve ošetřit někde jinde.

MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS.

před týdnem mi má paní doktorka vyvrtala kaz na levné horní sedmičce a následně ho zaplombovala amalgámovou plombou. Zub byl od té doby velmi citlivý na tepelné podněty, což se již zklidnilo. Nyní však na zubu nemohu kousat. Kousnutí je velmi citlivé a nepříjemné, zub navíc k večeru tupě bolí (bolest spíše obtěžující než k nevydržení a ihned reaguje na analgetika). Mám pocit, že mám na levé straně i mírně nateklé dásně. Nevím, zda tupá bolest vyzařuje z vrtaného zubu nebo od vedlejší osmičky, která se prořezává a nemá místo. Ptám se proto, že moje paní doktorka ordinuje znovu až po novém roce a nevím, jestli jde o problém, kvůli kterému bych měla raději vyhledat služby zubní pohotovosti než počkat na svou paní doktorku.
Velmi děkuji předem za názor a radu

tento stav, který popisujete, je nutný urychleně léčit a na nic nečekat...doporučoval bych i změnu zubního lékaře. Určitě jde o zánět nervu, čehož si pravděpodobně paní doktorka nevšimla. Zánět mohl být způsoben i špatným, příliš hlubokým vrtáním.

• zubní lékař - stomatolog