Adresa

Nádražní 414, 256 01 Benešov, Benešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Jiný

Běžně se těchto hodnocení neúčastním, ale zde bych ráda udělala vyjímku. Má první zubní příhoda se mi stala měsíc před svatbou - hluboký kaz na špatně dostupném místě. Po vyvrtání pro šílenou bolest a závislosti na Nimesilu bylo nutné čištění kanálků, na což mě má paní doktorka poslala do Benešova k panu doktorovi Řeháčkovi pod mikroskop. Pan doktor mě vzhledem k okolnostem přijal do třech prac.dní. Standartně se čeká déle, ale aby se vše do svatby stihlo, našel na mne čas opravdu velmi brzo. Zákroku jsem se velmi bála, obecně jsem ten typ, co se bojí zubařů...ale nakonec jsem zjistila, že nebyl vůbec důvod. Lokální anestezie od něj vůbec nebolela (už mám srovnání), byl velmi citlivý, měl opravdu velmi jemné ruce a nic po celou dobu zákroku nebolelo - do hodiny jsem byla venku.

M
Umístění: Jiný

Pan doktor i sestřička super!Byla jsem poslána svou zubařkou na ošetření pod mikroskopem..bála jsem se ..ale nakonec jsem si zdřímla ..fakt super přístup i ošetření.

A
Umístění: Jiný

Pan doktor mi (asi i s pomocí všech svatých) zachránil dva zuby, které chtěli tři zubní lékaři předtím vytrhnout jako nezachránitelné. Jemné a jisté ruce, vše předem vysvětlí, neslibuje nemožné, dokonalá souhra s paní asistentkou, operační mikroskop... velmi příjemné poležení v zubařském křesle. Děkuji a smekám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu