Praktický lékař pro dospělé
Dobnerova 26, Olomouc

Paní doktorka Snášelová byla moc ochotná, když jsem potřebovala poměrně narychlo potvrzení na VŠ. Působí na mě jako velmi zkušená a slušná doktorka. Negativa vidím v neosobním přístupu (empatie se ve zdravotnictví poslední dobou vytrácí) a v dlouhých čekacích dobách. Pro mě jsou ale důležité především zkušenosti a znalosti doktora.

Jako student VŠ mám většinou čas si na vyšetření počkat, něco si přečtu a nijak mě to nerozhodí. Chápu však, že pro pracujícího člověka může být toto problém(jednou v čekárně padaly hlášky jako: Ona snad měla jít raději na sekretářku. - Paní doktorka docela dlouho ráda vypisuje různé věci.) a že člověk s bolestmi potřebuje citlivější přístup. Hodnocení bych proto dala neutrální nebýt velmi příjemné paní sestřičky.

Od paní doktorky Snášelové jsem asi před dvěma lety odešla hlavně kvůli neúměrně dlouhému čekání a neosobnímu přístupu. Vrcholem bylo, když mi odmítla napsat žádanky na některá předoperační vyšetření (jednalo se o dost rozsáhlou operaci páteře) s tím, že u tak mladé pacientky to není potřeba...

Paní doktorka má určitě vysokou odbornou úroveň,vždy mně maximálně pomohla s mými nemocnými zády a lidsky je skvělá.

Zkušená,nenápadná,slušná,odborně určitě na výši hodná praktická lékařka.

Chodím k paní doktorce pravidelně a už dost dlouho,jsem naprosto spokojený s jejím chováním ke mně jako pacientovi a také s postupem léčby.

Dle mého soudu je tato lékařka malou pohromou pro pacienta, zvláště pro pacienty mladších ročníků. Neustále kamenný výraz v obličeji, naprosto neosobní přístup, dlouhé čekání na ošetření. Paní doktorka je navíc hvězdou všech oborů, neboť ráda a často (i bez prostudování nálezu) polemizuje s vyšetřením odborníků, specialistů. Za 30 Kč poplatku se mi několikrát dostalo rady, abych navštívil lékárnu a něco si koupil. Děkuji paní doktorko, takovou léčbu si příště předepíšu sám a 30 Kč věnuji jinému praktickému lékaři.