Zuzana Snášelová, praktický lékař Olomouc

MUDr. Zuzana Snášelová

Praktický lékař

6 názorů

Uložit


Adresa

Dobnerova 26, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
6 názorů

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka Snášelová byla moc ochotná, když jsem potřebovala poměrně narychlo potvrzení na VŠ. Působí na mě jako velmi zkušená a slušná doktorka. Negativa vidím v neosobním přístupu (empatie se ve zdravotnictví poslední dobou vytrácí) a v dlouhých čekacích dobách. Pro mě jsou ale důležité především zkušenosti a znalosti doktora.

Jako student VŠ mám většinou čas si na vyšetření počkat, něco si přečtu a nijak mě to nerozhodí. Chápu však, že pro pracujícího člověka může být toto problém(jednou v čekárně padaly hlášky jako: Ona snad měla jít raději na sekretářku. - Paní doktorka docela dlouho ráda vypisuje různé věci.) a že člověk s bolestmi potřebuje citlivější přístup. Hodnocení bych proto dala neutrální nebýt velmi příjemné paní sestřičky.


Od paní doktorky Snášelové jsem asi před dvěma lety odešla hlavně kvůli neúměrně dlouhému čekání a neosobnímu přístupu. Vrcholem bylo, když mi odmítla napsat žádanky na některá předoperační vyšetření (jednalo se o dost rozsáhlou operaci páteře) s tím, že u tak mladé pacientky to není potřeba...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Paní doktorka má určitě vysokou odbornou úroveň,vždy mně maximálně pomohla s mými nemocnými zády a lidsky je skvělá.


M

Zkušená,nenápadná,slušná,odborně určitě na výši hodná praktická lékařka.


S

Chodím k paní doktorce pravidelně a už dost dlouho,jsem naprosto spokojený s jejím chováním ke mně jako pacientovi a také s postupem léčby.


P

Dle mého soudu je tato lékařka malou pohromou pro pacienta, zvláště pro pacienty mladších ročníků. Neustále kamenný výraz v obličeji, naprosto neosobní přístup, dlouhé čekání na ošetření. Paní doktorka je navíc hvězdou všech oborů, neboť ráda a často (i bez prostudování nálezu) polemizuje s vyšetřením odborníků, specialistů. Za 30 Kč poplatku se mi několikrát dostalo rady, abych navštívil lékárnu a něco si koupil. Děkuji paní doktorko, takovou léčbu si příště předepíšu sám a 30 Kč věnuji jinému praktickému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti