Přijímám: dospělí

Konzultace online • 1 000 Kč +2 Více

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Krizová intervence • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ambulance klinické psychologie Remedis, s.r.o.
Hybešova, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Soukromá terapeutická praxe

Jsem psycholožka, psychoterapeutka a lektorka, v pomáhajících profesích působím od roku 2006.
Zkušenosti z praxe jsem během let čerpala zejména...

• psychoterapie

Umístění: Soukromá terapeutická praxe Vypořádání se špatným vztahem s jedním z rodičů

Paní psycholožka na mne od začátku působila velmi vstřícným a bezpečí vyvolávajícím dojmem. O mém problému se mi těžko mluví, ale nijak na mne netlačila a k tomu hlavnímu jsme se dostaly až po několika sezeních v mém tempu. Přesto byla paní psycholožka velmi upřímná a připadá mi, že i objektivně na člověku poznala jeho dobré stránky a vlastnosti a nebála na ně poukázat, což mi přišlo jako něco co se nevidí často. Tedy nesoustředila se jen na vyřešení problémů, ale i posílení silných stránek.
Také sdílela občas svoji osobní zkušenost, a tak se stala i pro mne více lidskou, ne jen tedy pomáhajícím lékařem.
A mohu říci, že naše sezení byla velmi přínosná, protože jsme v závěru obě naznaly, že již jsem "vybavena" svůj problém vyřešit a úspěšně jsme návštěvy ukončily.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ambulance klinické psychologie Remedis, s.r.o. Vyrovnani se s nasledky chronickeho onemocneni a vycerpanosti

Sezeni se Zuzkou byla moje prvni zkusenost s terapii a mohu ji vrele doporucit. Velmi jsem ocenila jeji uprimnost a schopnost vytvorit bezpecne prostredi pro objevovani a sdileni pocitu, o kterych jsem sama ani nevedela nebo se je bala projevit nahlas. Pri sezenich jsme byly schopne objevit spojeni mezi psychickym a fyzickym prozitkem, skutecnosti a zkusenosti a vzhledem k chronickemu onemocneni, se kterym se dlouhodobe potykam, tohle pro me bylo nesmirne prinosne. Zuzka dokaze zachovat neutralitu a pritom je schopna byt s Vami pri prozivani komplexnejsich a narocnejsich emoci. Dokaze nabidnout jiny pohled na veci a udelat jasno v momentech chaosu nebo nabidnout podporu v mistech, kde je potreba, aby se clovek s chaosem v dane chvili smiril. Mnohokrat dekuji za velmi hodnotnou zkusenost a prinos v tezkych momentech a pomoc k nalezeni jasnosti a motivace.

S paní psycholožkou Šilhanovou jsem velice spokojena. Je velmi vnímavá, má upřímnou snahu pomoci a celou hodinu se mi plně věnuje.
Hodně mi pomohla a pomáhá v obtížnějších obdobích mého života, společně hledáme příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. 3 roky jsem chodila na terapii už dříve, ale teprve paní Šilhanová mě opravdu posunula dál, přestože k ní chodím zatím jen pár měsíců. Jelikož musím na terapie dojíždět, jsem časově dost omezena a velmi oceňuji, jak mi v tomto paní psycholožka vychází vstříc.