Mgr.

Zuzana Šilhanová verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

• M

S paní psycholožkou Šilhanovou jsem velice spokojena. Je velmi vnímavá, má upřímnou snahu pomoci a celou hodinu se mi plně věnuje.
    Hodně mi pomohla a pomáhá v obtížnějších obdobích mého života, společně hledáme příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. 3 roky jsem chodila na terapii už dříve, ale teprve paní Šilhanová mě opravdu posunula dál, přestože k ní chodím zatím jen pár měsíců. Jelikož musím na terapie dojíždět, jsem časově dost omezena a velmi oceňuji, jak mi v tomto paní psycholožka vychází vstříc.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Pekařská 44, michalcikova.alzbeta@seznam.cz, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Jiří Salvet
    Jiří Salvet
    Pellicova 8b, Brno
    Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat… Více

Vladimír Marček, Ph.d.
    Vladimír Marček, Ph.d.
    Sukova 49/4, Brno
    Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka.… Více

Veronika Gondžová
    Veronika Gondžová
    Dětský psycholog
    Sukova 49/4, Brno
    Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak… Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Zkušenosti a dovednosti

http://silhanovazuzana.cz/, silhanova@remedis.cz, tel: 777979483
    Obrátit se na mne můžete pokud Vás nebo někoho z Vašich blízkých trápí například některé z témat:
    úzkosti, depresivní či melancholická nálada, střídání nálady, dlouhodobý smutek, slyšení hlasů nebo jiné neobvyklé duševní a psychické stavy, závislosti, duální diagnózy;
    vracející se nepříjemné vzpomínky na náročná období v životě, zvládání krizových situací;
    dlouhodobé špatně léčitelné zdravotní obtíže, tzv. psychosomatická témata;
    pocity osamělosti a zmaru, myšlenky na smrt, hledání smyslu;
    zvládání zátěže spojené s duševním onemocněním a/nebo s pečováním o osobu blízkou;
    tématika mateřství, rodičovství, rozchodů a ztrát;
    jakékoliv nepříjemné stavy mysli i těla, která Vám vstupují do života a Vy se s nimi necítíte dobře.
    Společně můžeme objevovat cesty, jak se s těmito stavy a situacemi vypořádat, nebo hledat nejlepší možné způsoby, jak s nimi dál žít.

V případě zájmu o terapii mne kontaktujte prosím telefonicky na nebo na email: silhanova@remedis.cz, 777979483
    web: http://silhanovazuzana.cz/,

Nemoci

Služby

Ambulance klinické psychologie, Remedis, s.r.o. Brno

Hybešova 43, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů