Mgr.

Zuzana Šilhanová

Psycholog

1 názor

Kontaktní informace

• S paní psycholožkou Šilhanovou jsem velice spokojena. Je velmi vnímavá, má upřímnou snahu pomoci a celou hodinu se mi plně věnuje.
    Hodně mi pomohla a pomáhá v obtížnějších obdobích mého života, společně hledáme příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. 3 roky jsem chodila na terapii už dříve, ale teprve paní Šilhanová mě opravdu posunula dál, přestože k ní chodím zatím jen pár měsíců. Jelikož musím na terapie dojíždět, jsem časově dost omezena a velmi oceňuji, jak mi v tomto paní psycholožka vychází vstříc.

• Zkušenosti a dovednosti

• http://silhanovazuzana.cz/, silhanova@remedis.cz, tel: 777979483
      Obrátit se na mne můžete pokud Vás nebo někoho z Vašich blízkých trápí například některé z témat:
      úzkosti, depresivní či melancholická nálada, střídání nálady, dlouhodobý smutek, slyšení hlasů nebo jiné neobvyklé duševní a psychické stavy, závislosti, duální diagnózy;
      vracející se nepříjemné vzpomínky na náročná období v životě, zvládání krizových situací;
      dlouhodobé špatně léčitelné zdravotní obtíže, tzv. psychosomatická témata;
      pocity osamělosti a zmaru, myšlenky na smrt, hledání smyslu;
      zvládání zátěže spojené s duševním onemocněním a/nebo s pečováním o osobu blízkou;
      tématika mateřství, rodičovství, rozchodů a ztrát;
      jakékoliv nepříjemné stavy mysli i těla, která Vám vstupují do života a Vy se s nimi necítíte dobře.
      Společně můžeme objevovat cesty, jak se s těmito stavy a situacemi vypořádat, nebo hledat nejlepší možné způsoby, jak s nimi dál žít.

V případě zájmu o terapii mne kontaktujte prosím telefonicky na nebo na email: silhanova@remedis.cz, 777979483
      web: http://silhanovazuzana.cz/,

• emoční poruchy
    • poruchy příjmu potravy
    • bolest
    • emocionální bolest
    • poruchy v mezilidských vztazích
    • psychóza
    • psychosomatické potíže

Services

Ambulance klinické psychologie, Remedis, s.r.o. Brno

Hybešova 43, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor