Mgr.

Zuzana Šilhanová verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

• M

S paní psycholožkou Šilhanovou jsem velice spokojena. Je velmi vnímavá, má upřímnou snahu pomoci a celou hodinu se mi plně věnuje.
    Hodně mi pomohla a pomáhá v obtížnějších obdobích mého života, společně hledáme příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. 3 roky jsem chodila na terapii už dříve, ale teprve paní Šilhanová mě opravdu posunula dál, přestože k ní chodím zatím jen pár měsíců. Jelikož musím na terapie dojíždět, jsem časově dost omezena a velmi oceňuji, jak mi v tomto paní psycholožka vychází vstříc.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Pekařská 44, michalcikova.alzbeta@seznam.cz, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Hana Pivolusková (Dříve Tomicová)
    Hana Pivolusková (Dříve Tomicová)
    Pellicova 8b, Brno
    Paní Tomicovou velmi doporučuji. Napsala jsem jí v akutní situaci, kdy jsem potřebovala pomoc co nejdříve. Byla… Více

Jiří Salvet
    Jiří Salvet
    Pellicova 8b, Brno
    Psychoterapeutickou pomoc jsem hledala po nasazení medikace od paní doktorky na psychiatrii. Jiří mi sedl jako… Více

Vladimír Marček, Ph.d.
    Vladimír Marček, Ph.d.
    Sukova 49/4, Brno
    Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka.… Více

Veronika Gondžová
    Veronika Gondžová
    Dětský psycholog
    Sukova 49/4, Brno
    Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak… Více

Zkušenosti a dovednosti

• http://silhanovazuzana.cz/, silhanova@remedis.cz, tel: 777979483
      Obrátit se na mne můžete pokud Vás nebo někoho z Vašich blízkých trápí například některé z témat:
      úzkosti, depresivní či melancholická nálada, střídání nálady, dlouhodobý smutek, slyšení hlasů nebo jiné neobvyklé duševní a psychické stavy, závislosti, duální diagnózy;
      vracející se nepříjemné vzpomínky na náročná období v životě, zvládání krizových situací;
      dlouhodobé špatně léčitelné zdravotní obtíže, tzv. psychosomatická témata;
      pocity osamělosti a zmaru, myšlenky na smrt, hledání smyslu;
      zvládání zátěže spojené s duševním onemocněním a/nebo s pečováním o osobu blízkou;
      tématika mateřství, rodičovství, rozchodů a ztrát;
      jakékoliv nepříjemné stavy mysli i těla, která Vám vstupují do života a Vy se s nimi necítíte dobře.
      Společně můžeme objevovat cesty, jak se s těmito stavy a situacemi vypořádat, nebo hledat nejlepší možné způsoby, jak s nimi dál žít.

V případě zájmu o terapii mne kontaktujte prosím telefonicky na nebo na email: silhanova@remedis.cz, 777979483
      web: http://silhanovazuzana.cz/,

Nemoci

Služby

Ambulance klinické psychologie, Remedis, s.r.o. Brno

Hybešova 43, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů