Mgr.

Zuzana Šilhanová

Psycholog

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

http://silhanovazuzana.cz/, silhanova@remedis.cz, tel: 777979483 Obrátit se na mne můžete pokud Vás nebo někoho z Vašich blízkých trápí například některé z témat: úzkosti, depres... Více

Adresy

• Ambulance klinické psychologie, Remedis, s.r.o. Brno

Hybešova 43, Brno-střed
    602 00 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• http://silhanovazuzana.cz/, silhanova@remedis.cz, tel: 777979483
    úzkosti, depresivní či melancholická nálada, střídání nálady, dlouhodobý smutek, slyšení hlasů nebo jiné neobvyklé duševní a psychické stavy, závislosti, duální diagnózy;
    vracející se nepříjemné vzpomínky na náročná období v životě, zvládání krizových situací;
    dlouhodobé špatně léčitelné zdravotní obtíže, tzv. psychosomatická témata;
    pocity osamělosti a zmaru, myšlenky na smrt, hledání smyslu;
    zvládání zátěže spojené s duševním onemocněním a/nebo s pečováním o osobu blízkou;
    tématika mateřství, rodičovství, rozchodů a ztrát;
    jakékoliv nepříjemné stavy mysli i těla, která Vám vstupují do života a Vy se s nimi necítíte dobře.
    Společně můžeme objevovat cesty, jak se s těmito stavy a situacemi vypořádat, nebo hledat nejlepší možné způsoby, jak s nimi dál žít.

V případě zájmu o terapii mne kontaktujte prosím telefonicky na nebo na email: silhanova@remedis.cz, 777979483
    web: http://silhanovazuzana.cz/,

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

1 názor

• M

S paní psycholožkou Šilhanovou jsem velice spokojena. Je velmi vnímavá, má upřímnou snahu pomoci a celou hodinu se mi plně věnuje.
    Hodně mi pomohla a pomáhá v obtížnějších obdobích mého života, společně hledáme příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. 3 roky jsem chodila na terapii už dříve, ale teprve paní Šilhanová mě opravdu posunula dál, přestože k ní chodím zatím jen pár měsíců. Jelikož musím na terapie dojíždět, jsem časově dost omezena a velmi oceňuji, jak mi v tomto paní psycholožka vychází vstříc.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online