MUDr. Zuzana Petrtýlová

Pediatr Více

Bílá Třemešná 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 31, Bílá Třemešná

K paní doktorce jsme chodili dokud jsme se neodstěhovali.Byla velmi pečlivá a vždy ochotná pomoci.Volala jsem i mimo pracovní dobu a vždy ráda pomohla.To jak někteří píší že to s dětmi neumí, k tomu bych asi napsala že jako lékařka je jednička ale potřebuje čas aby si své pacienty získala.Kažký znás máme nějaké + a - .Myslím že své povolání dělá s láskou a zkuste se na to podívat třeba z jiného úhlu.Ona nemůže věci vidět z pohledu matka a dítě.Dokud žena dítě nemá , spoustu věcí neporozumí.JAKO LÉKAŘKU JEN DOPORUČUJI!!!!

vynikající pediatr,doporučuji.

skvělá doktorka, velmi pečlivá, starostlivá.

Ono takto hodnotit je velmi lehké. Na špatné věci si vzpomenete všichni hned, jak máte někoho pochválit, tak nenecházíte slov. Chtěla bych jen napsat, že v dnešní době je velmi těžké vycházet s lidmi, všichni všem jen závidí, nadávají, . . . Víte s kolika lidmi se jen za den setká? Určitě dělá vše, aby vaše dítě uzdravila, ale věřím, že i rodiče na rady paní doktorky nedají, a dělají si co chtějí. Sáhněte si do svědomí, jestli postupujete podle rad paní doktorky. Pokud ne, a dítě se neuzdravuje, kde je asi chyba? Podle Vás na straně lékaře. Ale to je omyl. Myslím si, že je paní doktorka Petrtýlová dobrá lékařka. Udělá radči pět vyšetření navíc, jen aby si byla jistá diagnózou. Jsem u ní velice spokojena.

Paní doktorka je velice dobrý lékař. Chodím k ní už 16 rokem a jsem spokojena. Sice nemá k dětem zrovna maminkovský vzah, ale jak jde o zdraví je výborná. Vždy udělá více vyšetření, aby se něco nezanedbalo. Opravdu doporučuji..

Zdravim vsechny, ja byla u pani doktorky s triletou dcerkou na pichani usi.(Musim podotknout, ze pani doktorku vubec neznam, byly jsme tam poprve) Mala se samozrejme bala (jako kazdy dospely, ktery nevi, do ceho jde). U pani doktorky se mi nelibil pristup...nesnazila se ji vysvetlit, co ji bude cekat.neumela to s ni, a dle meho to s detmi neumi...byla jsem z toho spatna i ja...mozna vic, nez ma dcerka. Nakonec ji nausnicky nepichla s tim, ze ji nechce psobit psychicke trauma...byl to docela dobry paradox, protoze o pul roku dele si rozrazila hlavicku a jela na siti...kricela, museli jsme ji drzet, ale musela to zvladnout...tak to byl takovy paradox, ze pichani usi melo byt spychicke trauma...po pravde, jsem zvedava, jak bude navsteva u pani doktorky probihat ted...

spokojenost

K paní dokrorce Petrtýlové chodím přes 15 let. Je příjemná, poradí, rozumí své práci a navíc se stále vzdělává, takže navíc dělá i homeopatii, laser, akupunkturu.Nejen děti, ale i já jsem toho využila a moc mi pomohla.Po porodu nejmladší dcerky jsem zůstala dlouho v nemocnici, o malou se staral manžel s mou maminkou a paní doktorka jim vždy ochotně poradila.Všem doporučuji, lepší lékařku nenajdete!

Pani doktorka je velmi dobra, ochotna a odbornice na svem miste.Syn mel zanet prudusek a ihned nas poslala do nemocnice a rehabilitace po lecbe v nemocnici byla diky ni kratka a velmi ucinna.Nemnenila bych urcite.Mohu jen doporucit.

Paní doktorka nám pravděpodobně pomohla dostat syna díky homeopatii z alergických problémů a možná i z astma. Moc jí za to děkuji, že jsme nemuseli běhat po alergologiích a řešili jsme to přírodní cestou.